Муууумие• 07 августа 2023
З якого віку дитини ви перестали наглядати за нею при купанні у річці?
Сьогодні з пляжу я прийшла просто хвора бо була в постійній напрузі. Сину 8 років, я з нього глаз не зводила, він плаває але не дуже гарно, постійно пірнає, плаває під водою, якщо я на якісь секунди втрачаю його з виду в мене просто серце заходиться. Сьогодні було дуже багато людей, що ще більше викликало напруження.
Але якось зустріла одну маму, наші сини однакового віку і вона була абсолютно спокійна, розмовляла з іншою жінкою і тільки іноді поглядала на воду, де купався її син.
Я вже не розумію чи це норм, чи це я надто тривожна.
А як у вас з цим?
Царевна_несушка• 07 августа 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Старшей 17, слежу...
а саму с друзьями не пускаете?
Мама Чели• 07 августа 2023
Боже, мене камінням закидають, моєму ось 12 виповнилось, ходить сам на річку купатися з друзями
Все буде• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
интересно как те кто написали 14+ следят за детьми.
у нас на районе половина мальчиков да и деввочек тоже лет с 12 пока родители на работе тихонько на электричечку и на карьер, а родители ни сном ни духом
Нема кар´єрів , я завжди знаю, де дитина. Якщо організовано їде купатися з групою, то там слідкують аніматори і рятувальники
Леди_на_драндулете• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
а саму с друзьями не пускаете?
Нет.. У нас опасная река. Собаки тонут, не то что люди
Пописанная парта• 07 августа 2023
Когда научился плавать, в 6 лет не стояла над ним, но следила еще долго.
Царевна_несушка• 07 августа 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
а собаки какие-то особенные ?они не тонут что ли ?
Леди_на_драндулете• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Конечно. Они очень хорошо плавают
Царевна_несушка• 07 августа 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
Конечно. Они очень хорошо плавают
та то вы преувеличиваете больше половины собак не умеют плавать от слова совсем, поэтому сравнение так себе.
Ну я не говорю что у вас так должно быть
но в 17 я уже с друзьями ездила на море, поэтому для меня это странно
Леди_на_драндулете• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Ну моя ездила в лагерь на Балатон, но там следили вожатые. А так... Ну его нафиг. И да, все собаки умеют плавать, коты тоже
Червона калина• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Я в 17, была уже замужем и меня родители не отпустили с мужем на море))) в наш первый общий отпуск. Сказали, что я могу далеко заплывать и они будут переживать
Царевна_несушка• 07 августа 2023
Ответ дляЛеди_на_драндулете
расскажите это моей собаке)))
Царевна_несушка• 07 августа 2023
Ответ дляЧервона калина
ну правильно, муж то дело такое, может и не уследить
Роза в вазі• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
У мене такого нема серед оточення
Муууумие
• 07 августа 2023
Ответ дляПописанная парта
Для меня ещё проблема, то что они балуются в воде и баловство это не всегда бывает безопасным. Если б это было спокойное место, гдет очень мало людей, наверное я была бы более расслаблена.
Царевна_несушка• 07 августа 2023
Ответ дляРоза в вазі
У мене такого нема серед оточення
у вас наверно просто нет поблизости водоема или вы просто не в курсе)
ПлакалаВАвто• 07 августа 2023
Сину 10. Тільки поряд з ним. Плаває погано, пірнає....і нікому не довіряю похід до води
220В• 07 августа 2023
Знаю випадок ,дитині хлопчику 15 було вони з батьком були та хлопчик потонув начебто й плавав непогано але :(((
Роза в вазі• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
У мене озера прямо з вікна видно. Ніхто з дітей сам не купається
Карма хамелеона• 07 августа 2023
Дочке 8, плавает и тоже ныряет. Плаваю всегда рядом, или с берега не свожу глаз, хотя она у меня очень послушная и довольно аккуратная. Или как вариант одеваю нарукавники и тогда немного расслабляюсь. Думаю лет до 18 буду стоять))
СережкинаЯ• 07 августа 2023
Ответ дляБабульція
А якщо старша ваша дитина захоче з друзями піти поплавати, ви не пустите?
Пущу. Але якщо ми разом на пляжу то я приглядаю.
Муууумие
• 07 августа 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Звичайно дівчата бувають різні, але все одно більшість слухняні, спокійні (по собі ще суджу), а от хлопці..
Тирамісу на терасі• 07 августа 2023
Я даже за мужем слежу всегда, хотя он плавает отлично, но оттого и любит заплывать, нырять и т.д. А за сыном так тем более,глаз не спускаю. Вода это опасно, тонут и отличные пловцы, и физически сильные люди, причем иногда на ровном месте. Судорога сведёт ногу на глубине - и хана.
Жирафовое варьенье• 07 августа 2023
Даже не знаю. Вообще не представляю когда я перестану следить. Но у меня фобия воды
Пані з калабані• 07 августа 2023
Я була доволі дорослою, років 16, коли ледь не потонула. Просто катала матрас із сестрою і раптово трапилась яма, і я перестала відчувати дно. Це дуже страшно. Почалась паніка. Я навіть не памʼятаю, як все минуло
Кривая спроса• 07 августа 2023
Мій син десь у 15 почав ходити на річку із друзями. Але я завжди хвилювалася, очікуючи його. Вода дуже підступна. Я була свідком , як дорослі кинулися шукати 12-рвчного хлопчика, який вмів плавати. Його затягло до круговоротах і він потонув. Дорослі спілкувалися і не помітили відразу. Батьки відправили єдиного сина до кумів у село на літній відпочинок. Ця трагедія досі перед очима. Так що, автор, все правильно ви робите
Мама Чели• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Не варто порівнювати, я колись телефоную батьку, питаю «що робиш?», а він каже «сидю на складкі, дивлюся, хлопці купаються», а ми тоді усіх онуків їм позвозили, він після роботи їх забирав до себе і водив на річку, то я потім питала чого нас не пильнували, я скільки себе пам’ятаю, років з шести ми з сестрами бігали на річку самі, вранці підемо і ввечері вертаємося, так само гуляли увесь день, приходили коли хотіли, навіть їсти не заганяли насильно, прийшли-добре, не прийшли - то ніхто й не шукав
Царевна_несушка• 07 августа 2023
Ответ дляМама Чели
так я про себе пишу не 30 років тому.
меня було 17 усього 8 років тому
Звісно що у кожного своя ситуація
і я просто пивела до прикладу свою
меня було 17 усього 8 років тому
Звісно що у кожного своя ситуація
і я просто пивела до прикладу свою
Мама Чели• 07 августа 2023
Ответ дляnavariya
Десь, під Стриєм, на відпочинку, втопився на днях, 14 річний підліток.
Батьки були поруч. Інформація з місцевих новин.
Під Києвом два дні тому хлопчик 10 років потонув у таборі
Мама Чели• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
так я про себе пишу не 30 років тому.
меня було 17 усього 8 років тому
Звісно що у кожного своя ситуація
і я просто пивела до прикладу свою
меня було 17 усього 8 років тому
Звісно що у кожного своя ситуація
і я просто пивела до прикладу свою
Мені було 17 усього 13 років тому🤷🏼♀️