Муууумие• 07 августа 2023

З якого віку дитини ви перестали наглядати за нею при купанні у річці?

Сьогодні з пляжу я прийшла просто хвора бо була в постійній напрузі. Сину 8 років, я з нього глаз не зводила, він плаває але не дуже гарно, постійно пірнає, плаває під водою, якщо я на якісь секунди втрачаю його з виду в мене просто серце заходиться. Сьогодні було дуже багато людей, що ще більше викликало напруження.
Але якось зустріла одну маму, наші сини однакового віку і вона була абсолютно спокійна, розмовляла з іншою жінкою і тільки іноді поглядала на воду, де купався її син.
Я вже не розумію чи це норм, чи це я надто тривожна.
А як у вас з цим?
Мамаша в бигудях• 07 августа 2023
Несколько лет назад на пляже утонул парень 16 лет. На глазах у его семьи. Оказывается, что следить надо всегда.

Викасикрет• 07 августа 2023
Ответ дляДобра всем!
8 лет уже можно немного расслабится. Но вы же знаете своего сына, его можно оставлять или нет.
Мой ребёнок плавает лучше меня, с трех лет спокойно может любыми стилями. Ему сейчас 9 и я все равно не свожу в него глаз. А когда сильные волны на море, то купаюсь с ним рядом
Добра всем!• 07 августа 2023
Ответ дляВикасикрет
Тут как бы речка. При чем тут ваше море?
Викасикрет• 07 августа 2023
Ответ дляДобра всем!
В речке не тонут?
Мама Карло• 07 августа 2023
Ответ дляСережкинаЯ
18 років та 15 років приглядаю за ними. Для мене не може бути інакше
В 18 лет без вас на речку не ходит?
Добра всем!• 07 августа 2023
Ответ дляВикасикрет
В речке не тонут?
Сьогодні з пляжу я прийшла просто хвора бо була в постійній напрузі.

В 8 лет можно спокойно отдыхать с ребенком возле воды. Да присматривать. Но это не два года, что в постоянном напряжении.
Мне без сахара• 07 августа 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
интересно как те кто написали 14+ следят за детьми.
у нас на районе половина мальчиков да и деввочек тоже лет с 12 пока родители на работе тихонько на электричечку и на карьер, а родители ни сном ни духом
А в Київі куча дітей на пляжах завжди була без батьків. Батьки і не знали, що їх діти на річці. Я мала була, то ми ходили компанієй з 14 років точно. Батьки не знали, телефонів тоді не було. Зараз малому поставила в телефоні місцезнаходження показує хоч. Але він ще не дуже великий, далеко сам не ходить 10 років. Що буде далі, теж дуже переживаю. Буду в табори віддавати різні..щоб не вештався сам.

Викасикрет• 07 августа 2023
Ответ дляДобра всем!

А почему вы были в постоянном напряжении сегодня?
Добра всем!• 07 августа 2023
Ответ дляВикасикрет
Это слова автора.
Вы тему вообще читали??? 🙄🙄🙄
Мне без сахара• 07 августа 2023
Ответ дляВикасикрет
В речке не тонут?
Набагато частіше.
Кривая спроса• 07 августа 2023
Я своїм дітям завжди кажу, щоб на воді дивилися один за одним із друзями. Мій син відпочивав у великій компанії підлітків та молоді. І добре, що вони стежили один за одним. Побачили, що скосив із верби у воду один досить дорослий хлопець і довго не випірнює.. Потім з´ясували, що він невдало скосив і зламав хребет. Знову ж таки, завдяки колективному розуму обережно витягли його на некрутому березі та викликали швидку. На щастя, хлопець не втопився, має інвалідність та може себе обслуговувати. Та ще й входить до складу збірної параолімпійців(плавання, за іронією долі)
Викасикрет• 07 августа 2023
Ответ дляДобра всем!
Это слова автора.
Вы тему вообще читали??? 🙄🙄🙄
А вашим детям сколько?
Добра всем!• 07 августа 2023
Ответ дляВикасикрет
А вашим детям сколько?
12 и 9
Кривая спроса• 07 августа 2023
Ответ дляДобра всем!
На речке можно утонуть ещё быстрее. Течение и водовороты
Добра всем!• 07 августа 2023
Ответ дляКривая спроса
Чем на море от волн?
Ну да((((
Викасикрет• 07 августа 2023
Ответ дляДобра всем!
12 и 9
У моей подруги дочь в 12 лет чуть не утонула на речке - провалилась в ил и схватила панику
Добра всем!• 07 августа 2023
Ответ дляВикасикрет
Это может и в 30 лет произойти. Тонут в любом возрасте.
Леннон_Жив!• 07 августа 2023
Ответ дляДобра всем!
16 лет. Не свожу глаз. У меня крестник утонул в 8 лет. На секунду подруга отвернулась, много людей в воде было...
Викасикрет• 07 августа 2023
Ответ дляДобра всем!
Главное, что вам спокойненько. Пусть все произойдёт в любом возрасте

Мне без сахара• 07 августа 2023
Автор, все було б краще, якби ви дбали про безпеку дитини, і одягали нарукавники. Бо це правило номер 1: у воді дітей не можна пускати без жилета або нарукавників. І вам би було спокійніше. А то його ’хочу і не хочу’ хай перед дзеркалом каже. Я сину кажу, хочеш купатися без мене , он бери нарукавники. Я дивлюся за ним, але не у стресі і напрузі..
Добра всем!• 07 августа 2023
Ответ дляВикасикрет
И вам того же, да побольше
Викасикрет• 07 августа 2023
Ответ дляДобра всем!
И вам того же, да побольше
Ну это же ваша позиция
Мне без сахара• 07 августа 2023
Ответ дляДобра всем!
Чем на море от волн?
Ну да((((
Так, на річці тонуть частіше. Все просто, на морі плотність води більша, вона тіло держе. У шторм ніхто туда дітей не пускає. А в річці сам держись у воді, ще і течія.
Добра всем!• 07 августа 2023
Ответ дляВикасикрет
Ну это же ваша позиция
Не надо перекладывать с больной на здоровую голову.
Паспортний стіл• 07 августа 2023
Нарукавники вам в помощь,
Мама Карло• 07 августа 2023
Ответ дляДобра всем!

Ну не скажите. Мой то туда переместился, то сюда, то ему подальше зайти хочется. То нырнул и проплыл под водой, а я не пойму где вынырнет. Когда под водой - страшно, то ли он там ныряет, то ли уже спасать надо.
В 2-3 года, даже 5 он как-то возле меня держался. Все время на глазах и понятно было, чем занят.
Викасикрет• 07 августа 2023
Ответ дляДобра всем!
Перечитайте себя)) вы спокойно отдыхаете, продолжайте в том же духе, вам же никто ничего не навязывает
Добра всем!• 07 августа 2023
Ответ дляВикасикрет
И вы перечитайте. Присматривать и быть все время в напряжении - это разное.
автор Муууумие • 07 августа 2023
Ответ дляКривая спроса
До речі гарна думка, мабуть треба з малечку привчити, що якщо йдуть на пляж разом, но треба приглядати один за одним. І не має значення діти це, чи дорослі.
Викасикрет• 07 августа 2023
Ответ дляДобра всем!
Вас тема напрягает или ребёнок ваш?