КонФФетОшка• 07 августа 2023
Де взяти мотивацію щоб схуднути
З початку війни набрала майже 10 кг
Всі речі малі
Відчуваю себе кабаном
Марафон купувала схуднення, калорії рахувати намагалась, в спорт зал ходила і нічого не вийшло, за місяць ще набрала вагу
Питання як і де взяти силу волі щоб схуднути? Накидайте мені порад будь ласка
Всі речі малі
Відчуваю себе кабаном
КонФФетОшка
• 07 августа 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
1800 калорій в день їсте, але їжа може бути різна
Що в вас на сніданок? на обід? як приклад напишіть...
На сніданок в мене каша вівсяна50 грам в сухому вигляді 2 яйця горіхи і кава з молоком без цукру
Потім перекус яблуко
Обід здебільшого макарони або гречка мʼясо і салат
А ввечері починається то горіхи то печиво хліб іноді салат
Потім перекус яблуко
КонФФетОшка
• 07 августа 2023
Ответ дляНа границе
Вы дома? Или работаете? Есть зеркало в полный рост? Когда хотела есть пила воду. А ела строго по времени и маленькие порции. Если сильно хотелось сладкого подходила к зеркалу и смотрела на себя. В идеале на голое тело. После таких просмотров чувство голода исчезало. Тоже самое вечером - очень хочется есть - идём в душ - смотрим в зеркало понимаем что корова и идём спать. 20 кг за пол года таким способом. Без диет- просто 3 раза в день еда без перекуса. Последний приём пищи в 6 вечера и без углеводов. Еду накладывать только в маленькие тарелки и не брала никогда вторую порцию.
Я дома не працюю
Дзеркало є але вдома ходжу одягнута щоб не бачити сильно себе
ЯяяКакаджамбо• 07 августа 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Потім перекус яблуко
Мало жирів. На сніданок додайте до овсянки вареної на воді , наприклад консерву тунець в олії і не буде перекусів, авокадо додайте
Макарони тільки твердих сортів., гречка, сочевиця, рис Більше овочів-кабачки, огурци, помідори, броколі !!! , зелень на обід додайте, заправка олія оливкова
Вечеря -овочі (не картошка крахмальна) , м’ясо, риба, не вживати швидкі вуглеводи
Ввечері піздно , якщо хочеться їсти, випийте стакан теплої води
На границе• 07 августа 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Я дома не працюю
Значит идите в ванную раздевайтесь и смотрите
На границе• 07 августа 2023
Ответ дляNatalyfoxyn
Влюблённость спасает))
Только где ее взять? Когда гормоны играют при влюбленности, то есть не хочется совсем. Поэтому и худеют.
Чупа-чупс• 07 августа 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Бажання є але потім ракети, тривоги, діти і я все це заідаю, я до цього тримала вагу 4 роки як народила і схудла, а коли війна почалась почала заїдати
Не купувати нічого - печіва, солодощів та іншого. Не пекти. Не сидіти вдома у вільний час, йти з дому без грошей.
Чупа-чупс• 07 августа 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Ходжу майже кожен день по 13000 і вище але чому так набираю вагу я не знаю
Мабудь їм більше ніж можна
Тоді рахуйте калоріїї. І не перевищувати. Якщо пишете, що ввечері багато їсте, тоді залишайте на вечір запас калорій (їжте вранці меньше)
Чупа-чупс• 07 августа 2023
Ответ дляДомашка
Автор, тоже самое, думаю уже надо уходить вечером из дома))
Это тоже вариант, только без денег)))
Natalyfoxyn• 07 августа 2023
Ответ дляНа границе
Удалено администрацией...
Голда Меир• 07 августа 2023
Ответ дляЧупа-чупс
Тоска от такой жизни быстро накроет . Кроме того , есть ещё и другие члены семьи , которые хотят и печенько и конфетку.
На границе• 07 августа 2023
Ответ дляNatalyfoxyn
Удалено администрацией...
На границе• 07 августа 2023
Ответ дляГолда Меир
Пофиг - со временем не хочется - вчера были в кафе - все заказали по ведру мороженного, а я один шарик еле доела
но я сейчас такая красотка.
Вимагаю спілкування• 07 августа 2023
Тж +10 с этой зимы,уже 4 скинула.Меня так поразило мое отражение в зеркале в купал,не поверила пошла в другой магазин-во всех купальниках ужас.Прям отрезвило),ем вполовину меньше.Хожу +10.000 тыс шагов.Любуюсь худеющей талией.
Птица Говоруша• 07 августа 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Свій целюліт я не можу полюбити да і лице в мене таке негарне коли я важу 70 кг
Головна мотивація - ваше бажання!!!!! Тільки так. Я сама з осені на хвилюваннях набрала більше 10 кг. І тільки відображення у дзеркалі мені дало мотивацію. Коли я дивилася на себе, то було самою сильною мотивацією. Я пішла у спортзал і почала рахувати калорії. Просто дайте собі установку що ви не хочете більше таке бачити у дзеркалі! Треба включати силу волі, по іншому ніяк. Спочатку було жесть як складно заставити себе, але за пару місяців я побачила результат і тоді вже розумієш що ти не дарма старався і стараєщся ще більше
Птица Говоруша• 07 августа 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Теж саме зранку типу рахую калорії а ввечері їм все підряд
Кошмар
Ви не правильно робите, треба навпаки плотніше їсти зранку. В обід максимально калорійне, а на вечір щось саме менш калорійне (білок). Тоді не буде бажання зжерти слона
Счастье_же_вот_оно• 07 августа 2023
Розкажу про свою мотивацію. Чоловік зустрічався з друзями дитинства і всі були з жінками. Жінки між собою теж дружать, я не дуже, бо з іншого міста, а вони поряд живуть. Так от всі дівчата (ну як дівчата 35-40 нам) були як з подіуму - тоненькі, без целюліту, в коротких спідничках, на шпильках. І я... 12 кг зайвої ваги, джинси, які ледь застібнула лежачі, футболка навипуск, щоб пузо прикрити 🤦
І мене як током вдарило. Я проживаю єдине своє життя в тілі, якого я соромлюся.
Короче мекнули трохи)) і я розпитала дівчат, як вони худли (бо рік назад були такі, як я). Здали вони свій марафон, короче я вже мінус 6 і йду далі.
КонФФетОшка
• 07 августа 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Ось мій обід
Кіноа 130 грам куряче філе 120 грам і салат 150 грам
КонФФетОшка
• 07 августа 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Гарна мотивація, ви молодець
У мене всі подруги вагу набрали і я в люди виходжу рідко
Мошей ницца• 07 августа 2023
Ответ дляЭскиз бесконечности
Я теж набрала зайвої ваги, скажіть, будь ласка, а вага стоїть на місці, чи росте? Бо мене дивує, що дійшло до 72 і далі не росте (тьфу-тьфу), але й не падає. Об´єктивно, то виглядаю така собі совєтська жіночка.
В мене зупинилося на 67кг (тьфу-тьфу). За перший рік війни 10кг набрала і поки що вага стоїть. Вже мені й те похудання не сильно треба, аби не поправлятися далі. Теж стала виглядати в свої 38років, як совєтська жіночка.
Шкварочка• 07 августа 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Дякую за поради
Начебто мозок все це знає і каву без цукру пʼю
Але наразі не можу не їсти хліб
Спорт так потрібен
Обов’язково буду починати
Одягла свої джинси сьогодні які минулого року біли вільні а зараз як лосіни ((
Але наразі не можу не їсти хліб
Спорт так потрібен
Обов’язково буду починати
Їжте хліб, тільки чорний або цільнозерновий, і вранці або максимум вдень, і не кожен день.
Мені теж десь 7-8 кг треба скинути з 65,
Розумію, що найкращий спосіб - взяти меншу тарілку, не купляти солодкого, перенести каші/картоплю/макарони на ранок-день, ввечері ніяких швидких вуглеводів і більше активності,
Я наркоман солодкого і шоколаду( але молочний вже перестали купляти.
Ще б зі сном щось вирішити, а то не заснути, не поспати спокійно, якісь майже безсонні ночі постійно(
КонФФетОшка
• 07 августа 2023
Ответ дляШкварочка
Дякую за поради
Сон таки дуже важливий
Я коли недосипала то була наче стомлена без енергії постійно і тільки їжа мене заспокоювала
Гарного вам сну
Сон таки дуже важливий
Гарного вам сну
Шкварочка• 07 августа 2023
Ответ дляКонФФетОшка
Дякую за поради
Сон таки дуже важливий
Гарного вам сну
Сон таки дуже важливий
Гарного вам сну
дякую, вам теж і натхнення,
мені дуже важко дається похудіння, не знаю, як можна було на 10 кг поправітіся і стати і іншою людиною, але те, що стреси ще наші постійні впливають, - то це 100 проц.
КонФФетОшка
• 07 августа 2023
Ответ дляШкварочка
дякую, вам теж і натхнення,
То ви важите 65 кг а це при якому зрості ? Бо я при такій вазі собі подобаюсь але в мене зріст 170
Шкварочка• 07 августа 2023
Ответ дляКонФФетОшка
при 165, у мене ще й фігура груша, не те щоб товста, ні, просто не така як колись,
була завжді 52 кг, як моя дочка 14 років зараз.
Тобто тонка і дзвінка, а зараз іноді в свій 38й не влажу (який вже багато років) або зі скрипом,
раніше 36й був, С-ХС,
руки теж такі немаленьки біля плеч стали(
раніше 36й був, С-ХС,
Рубаю олівлє• 07 августа 2023
Я скинула 7 кг за декілька місяців. І навіть не помітила) Майже весь час носила оверсайз, а коли прийшло літо і пішла купувати новий одяг, то помітила, що розмір М вже завеликий.
Мотивація ніяка не потрібна. Просто старайтесь не переїдати і не їсти від нудьги, від стресу, від негативних емоцій. А їсти лише коли є справжній голод. Старайтесь побільше ходити пішки.
Знайдіть спорт, який подобається і на який не треба гнати себе силою. У мене це танці.
Ось такий рецепт)
Эскиз бесконечности• 07 августа 2023
Ответ дляМошей ницца
Якщо у вас зайва вага від стресу, то щоб ефективно її скидати, то треба знизити рівень гормонів стресу. Ви гормони перевіряли?
Ой, дякую за відео🙏.
Тепер точно швидше буду шукати толкового гінеколога.
Маю 4й тип.
Думала щитовидна, а воно он що. Був різкий скачок ваги при звичайному харчуванні, за місяць не влізла у джинсову спідницю + 4 кг🙈. Дома усі сміялися коли допомагали з мене її стягувати, і не вірили спочатку, що я реально у ній застрягла.😂
Маю 4й тип.
Эскиз бесконечности• 07 августа 2023
Ответ дляМошей ницца
У мене 67 декілька років, виглядало дуже жіночно. А потім за місяць бац, і не влізла у спідницю, і зараз 72 кг майже півроку, то це капець і ні туди, і ні сюди🙈. Чоловік каже красуня 😍.
Але он відео дівчата виставили, то походу треба бігти до гінеколога, а я у новому місті все чекаю, що він до мене сам прийде😂.
alexandra primush• 11 августа 2023
Ответ дляlialechka_tania
Какой марафон проходили? Напишите свой эмейл или Вайбер я сброшу Вам меню
Доброго дня! Можно и мне пожалуйста меню?