07 августа 2023

Стремная модель обуви или нормальная, стильная?

показать весь текст
5 25 11
Пожарник 07 августа 2023
Ответ дляЗубожиння
Ок. Тот же производитель.
Тоже бабушкины?
тоже, как у бабки
Розбещена цяточка 07 августа 2023
Жесть
Розбещена цяточка 07 августа 2023
Ответ дляЗубожиння
В общем, на полке показались бабушкиными.
Даже мерять не особо собиралась.
Но когда обула....на ноге оч.понравились. Простые, обтикаемые формы, без лишних элементов...
Думаю, может, переклинило...
Ну если никакая отстойный девочка- надо брать признак верный
Розбещена цяточка 07 августа 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Дивлячись, який верх. Самі по собі нецікаві, навіть бабські. Але із реально стильним верхом можуть ’заіграть’
И с каким верхом это заиграет?🤣 скажу сразу, женщина со вкусом такое не выбирает
Пожарник 07 августа 2023
Ответ дляКили и Манджаро
Дивлячись, який верх. Самі по собі нецікаві, навіть бабські. Але із реально стильним верхом можуть ’заіграть’
для 70-летних да, заиграет
автор Зубожиння 07 августа 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
И с каким верхом это заиграет?🤣 скажу сразу, женщина со вкусом такое не выбирает
Допустим, у меня есть такое жакет-пальто:
1 6
автор Зубожиння 07 августа 2023
Ответ дляРозбещена цяточка
И с каким верхом это заиграет?🤣 скажу сразу, женщина со вкусом такое не выбирает
А судьи - кто?)
5 7
Наша взяла 07 августа 2023
Ответ дляЗубожиння
Допустим, у меня есть такое жакет-пальто:
А, ну нормально, беріть. Це ж те саме, що і на образах, які ви показали)
6 7
Наша взяла 07 августа 2023
Ответ дляЗубожиння
А судьи - кто?)
Згодна. Всім пофіг, що у вас на ногах.
ЛеньГуглить_правда 07 августа 2023
Ответ дляЗубожиння
Допустим, у меня есть такое жакет-пальто:
идеальная пара))
Мамзелькіна 07 августа 2023
Нє, ну стильними їх назвати, то треба дуже постаратися
Мамзелькіна 07 августа 2023
Ответ дляЗубожиння
Так они на ноге мне не бабушкины.
А примерно в таком стиле:
Друг на друга мьі похожи как банан на помидор
Мамзелькіна 07 августа 2023
Ответ дляЗубожиння
Производитель просто свою обувь позиционирует как анатомическую.
Это обычная обувь.
Виробник позиціонує як анатомічну, але насправді вона не така, а звичайна🤣🤣🤣Автор, ви тупо осел зі Шрека- хрін перепреш
1 7
Мамзелькіна 07 августа 2023
Ответ дляЗубожиння
Ок. Тот же производитель.
Тоже бабушкины?
Тааааааакккк!!!!
Розбещена цяточка 07 августа 2023
Ответ дляЗубожиння
А судьи - кто?)
Так к чему тема? Всем пох, в чем бабки обуты. Вы же спрашиваете? Не?
6 1
автор Зубожиння 07 августа 2023
Ответ дляМамзелькіна
Виробник позиціонує як анатомічну, але насправді вона не така, а звичайна🤣🤣🤣Автор, ви тупо осел зі Шрека- хрін перепреш
Читайте, будь ласка, уважніше).
Відповідь була на повідомлення про те, що взуття для медиків (лікарів, медсестер і т.д.).
Бо назва бренда - medicus.
3 1
Мамзелькіна 07 августа 2023
Ответ дляЗубожиння
Допустим, у меня есть такое жакет-пальто:
Яке жакєт-пальто??😅😅😅Боже, дякую, автор, я вже плачу 😂😂
Колгоспниця 07 августа 2023
Ответ дляЗубожиння
А судьи - кто?)
Это вы в точку)
автор Зубожиння 07 августа 2023
Ответ дляМамзелькіна
Яке жакєт-пальто??😅😅😅Боже, дякую, автор, я вже плачу 😂😂
Наздоров´я. Сміх продовжує життя.

Якось так...
Мамзелькіна 07 августа 2023
Ответ дляЗубожиння
Читайте, будь ласка, уважніше).
Відповідь була на повідомлення про те, що взуття для медиків (лікарів, медсестер і т.д.).
Бо назва бренда - medicus.
Ну дивіться- Ви крім того написали написали, що воно не анатомічне, а звичайне. А воно анатопічне, ортопедичне. Тип взуття такий. Це моделі затрапезні, для дуже старших жінок або справді у кого проблеми з ногами. Як би їх не описували навіть як парадно-вихідні. Так, в моєї бабусі справді є черевики ´до церкви´ з такою підошвою як на фото в тих закосах під челсі. І вони ´парадні´.Але для бабусі. Ліпити з нього стильне, тулити в ´образи´ не вийде. І ніякою ´стильністю´ від нього не повіє.
1 10
Знаю бакси 07 августа 2023
Ответ дляУжеВотДа
Спасибо что потратили время. Но фото в примере и ваше - небо и земля.
всрамся, а не дамся)))))
1 1 5
Мамзелькіна 07 августа 2023
Ответ дляЗубожиння
Наздоров´я. Сміх продовжує життя.

Якось так...
Ви шо, гуглили назву спеціально?) У Вас швидше куртка-рубашка.
автор Зубожиння 07 августа 2023
Ответ дляМамзелькіна
Ну дивіться- Ви крім того написали написали, що воно не анатомічне, а звичайне. А воно анатопічне, ортопедичне. Тип взуття такий. Це моделі затрапезні, для дуже старших жінок або справді у кого проблеми з ногами. Як би їх не описували навіть як парадно-вихідні. Так, в моєї бабусі справді є черевики ´до церкви´ з такою підошвою як на фото в тих закосах під челсі. І вони ´парадні´.Але для бабусі. Ліпити з нього стильне, тулити в ´образи´ не вийде. І ніякою ´стильністю´ від нього не повіє.
Я не писала, що воно не анатомічне)
Відповідала на конкретне повідомлення.
Писала, що не спец.для медиків.

Ваша бабця крута)
Знаю бакси 07 августа 2023
Ответ дляЗубожиння
А судьи - кто?)
тут вже неодноразово були теми, ’судді’ себе показували
УжеВотДа 07 августа 2023
Ответ дляЗнаю бакси
всрамся, а не дамся)))))
Да. Хорошая поговорка.
Ну вы видели образы которые хочет обыграть автор?
Розбещена цяточка 07 августа 2023
Ответ дляЗубожиння
Наздоров´я. Сміх продовжує життя.

Якось так...
Удалено администрацией...
автор Зубожиння 07 августа 2023
Ответ дляМамзелькіна
Ви шо, гуглили назву спеціально?) У Вас швидше куртка-рубашка.
Спеціально для Вас гуглила картинки.
Тканина пальтова.
Ок, нехай буде пальто-сорочка, якщо Вам так подобається.
Сусановна 07 августа 2023
Ответ дляСемицветка
Вот я тоже нашла кучу кожаной обуви, которая выглядит бабушкинской, а ноге в ней очень удобно.
Но пока решила побыть ’молодой’ и беру только кроссовки этой фирмы)
Покажите
Знаю бакси 07 августа 2023
Ответ дляУжеВотДа
Да. Хорошая поговорка.
Ну вы видели образы которые хочет обыграть автор?
до чого тут образи, коли ви побачили назву медікус і вліпили, що то взуття для медиків? і вперто далі своє доказуєте)))
2 6
УжеВотДа 07 августа 2023
Ответ дляЗнаю бакси
до чого тут образи, коли ви побачили назву медікус і вліпили, що то взуття для медиків? і вперто далі своє доказуєте)))
Вы наверное давно в мед учреждениях не были. Врачи в кроксах, медсестры и санитарки в таких мокасинах.