СирОжино пирОжино• 07 августа 2023

Як зізнатися хлопцю? Як закінчити стосунки?

Історія довга, стосунки тривалістю у 8 років, з 9 класу. Півроку тому - страшна криза в стосунках, дізнаюсь згодом, що хлопець багато місяців сидів у тіндері, ходив на побачення.
Стосунки все ж такс вирішили зберегти. Але зберігати було нічого. У мені сидів страшний біль і бажання помсти. От і я почала зраджувати. Зрозуміла, що мене фізично приваблюють інші чоловіки, а у нас вже і не кохання, а просто звичка.
Зради приховувати не можу. Але багато де читаю, що таке зізнання може зробити лише гірше. Як вийти вже із цих стосунків раз і назавжди? Підійти і сказати з бухти-бархати «я тебе не кохаю» я не можу…
Як робили/ зробили б ви?
Попрошу без засудження, дуже важко зараз
Весотехник• 07 августа 2023
Не морочьте голову собі, скажіть йому прямо, що йдете, і все.
автор СирОжино пирОжино • 07 августа 2023
Ответ дляВесотехник
Як я можу так сказати без пояснення причини?
Марічка• 07 августа 2023
Вісім років стосунки, а він так і не зробив вам пропозицію? Заради чого ви разом? Адже і так зрозуміло, що вас обох не влаштовуючи ваші відносини, він шукав відносин на стороні і ви також... Просто будьте відвертою і скажіть, що не бачите спільного майбутнього з ним.
Ответ дляМарічка
Так, не зробив…
Жена миллионера• 07 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Вам 15 лет?
Ответ дляЖена миллионера
Вам 15 лет?
23. Це мої перші серйозні і дуже довгі стосунки, вже вибачайте
постою_послушаю• 07 августа 2023
Почему не можете просто сказать ’я тебя не люблю, извини’?
В вашем возрасте я не раз и не два такое говорила, это честно по отношению к человеку, чтобы не тешил себя напрасными иллюзиями
Ответ дляпостою_послушаю
Справа не у віці, пів життя були разом. Складно такий термін викреслити з життя.
постою_послушаю• 07 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Это и есть причина. Извини, дело не в тебе, я просто больше тебя не люблю
Проработник• 07 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Так, не зробив…
вы искусственно поддерживаете отношения, которые не нужны никому их вас.
Зачем вы придумываете формат объяснений, просто скажите что отношения изжили себя и вы расстаетесь. Он примет это решение с облегчением, поверьте. Первое время еще будете дергаться назад, но вам обоим уже ничего друг от друга не нужно. Так часто бывает с ’детской’ любовью, это нормально
постою_послушаю• 07 августа 2023
Ответ дляМарічка
Так восемь лет с 9 класса же.
Ответ дляПроработник
Не впевнена, що з полегшенням. Коли я дізналася про його зради він декілька місяців робив усе, щоб я його пробачила. Подарунки, сюрпризи, вибачення в усіх можливих формах. Я здалася зрештою і пробачила. І дарма.
Марічка• 07 августа 2023
Ответ дляпостою_послушаю
Так восемь лет с 9 класса же.
Да, восемь лет и что? Автору 23 года, парень я думаю не младше, если бы хотел уже давно сделал ей предложение, а так тянут лямку как буд-то у них трое детей, общий быт и бизнес, вроде им некуда бежать...
Весотехник• 07 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Пффф... Ніби причина не зрозуміла. Хлопець тупенький, мабуть.
Проработник• 07 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
он точно так-же испугался потерять вас с кем ’пол-жизни вместе’, но он уже искал кого-то получше.
Это не была спонтанная измена, потеря памяти и пр, он целенаправленно изо дня в день вычитывал анкеты, переписывался на тиндере, слал фоточки, ходил на свидания, даже не знаю какая измена хуже, мимолетный пьяный секс или вот это.
Весотехник• 07 августа 2023
Ответ дляПроработник
В таком случае Автор просто должна молча исчезнуть из его жизни и давно, после тех измен сразу надо было это сделать. Добавить повсюду в блок. Заняться собой.
Ответ дляВесотехник
Ви його не знаєте, буде сталкерити мене все одно, шукати зустрічі і можливості поговорити. Це не той чоловік, який просто залишить у спокої. Я ще й цього боюся.
Ручки-Крючки• 07 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Вы просто привыкли друг к другу. Вы как друзья.
Ручки-Крючки• 07 августа 2023
Ответ дляМарічка
Какое еще предложение в 23 года?) Только жизнь начинается и уже в упряжку?
Шалена невинність• 07 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
правильно боитесь.
такой в браке может еще и в голову дать.

нужно рвать
Ручки-Крючки• 07 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ну и нафиг вам псих?
Марічка• 07 августа 2023
Ответ дляРучки-Крючки
Нет, ещё лет 10 поморочить друг другу голову и к 35 окончательно разбежаться...
Ручки-Крючки• 07 августа 2023
Ответ дляМарічка
Зачем? Можно искать другого парня и ходить на свидания. Зачем выходить замуж за того кого не любишь?
Марічка• 07 августа 2023
Ответ дляРучки-Крючки
А зачем быть с тем, кого не любишь восемь лет, чтоб штаны рядом были?
Ответ дляМарічка
Так по-вашому я 8 років його не люблю? Це було моє перше і останнє кохання на даний момент.
Тушьмушьнюшь• 07 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Скажите, что вам надо взять паузу в отношениях на месяц. .Вам надо в себе разобраться и вам нужен покой и одиночество на это время).А через месяц скажете, что вы пришли к выводу, что вам не надо жить вместе.
Весотехник• 07 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Тююю, був в мене такий. Прямим текстом найух послала і змінила номер, акаунти в соцмережах і перекрила усі шляхи зв´язку зі мною. Це просто.
Марічка• 07 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Так вважає людина якій я відповіла на її запитання. Хоча ви знаєте, можливо у вас була любов на початковому етапі, зараз точно ні. Люди які люблять один одного в гречку не стрибають...
Ручки-Крючки• 07 августа 2023
Ответ дляМарічка
Привычка. Возможно лучше не нашли пока и вместе до тех пор пока не найдут, удобство,секс есть. Откуда мне знать?)
Ручки-Крючки• 07 августа 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Мне кажется если любишь с другими не изменяешь.