Семенівни сусідка• 07 августа 2023

Кличка (ім´я) для дівчинки на букву "К"

Допоможіть з вибором))). Бо як правду кажучи, щось не подобається, поки!, нічого
ДЯКУЮ 🙏!!!
Блондинка в Шоколаде• 07 августа 2023
Кессі, Керрі, Коко.
Ловлю капці• 07 августа 2023
Кора, Керрі, Клара
Я_и_моя_собака• 07 августа 2023
Кличка для кого? Собака, кішка, хом´як?
Alex-f3d2• 07 августа 2023
Кира, кирюха))
автор Семенівни сусідка • 07 августа 2023
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Кессі, Керрі, Коко.
А от ніжно як)?
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Кличка для кого? Собака, кішка, хом´як?
Вибачте, для собаки
Kot_v_meshke• 07 августа 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
А от ніжно як)?
Та як вийде)). Кессі - кесюха, кесончик, круасанчик )))
Бутерброд з ікрою• 07 августа 2023
Кася
Кузякин• 07 августа 2023
Клава
Свята• 07 августа 2023
Зачем под букву подстраиваться? Назовите по документам на букву к, а для жизни как вам хочется
Мая твая не панимать• 07 августа 2023
А зачем именно на К?
Это заводчик может ломать в голову, чтоб списать помет в документ, а вы можете у себя уже называть как угодно.
Ответ дляСвята
Це типу він же Гоша, він же Жора)
Саджу все зарання• 07 августа 2023
Каклета
Наизнанку• 07 августа 2023
Кагор, Кадет, Казан, Казбек, Каир, Кай, Кайзер, Кайот, Калибан, Калиф, Калрал, Кальман, Кальмар, Кан, Кант, Кантор, Карабай, Карабас, Карабат, Карай, Каракол, Карат, Кардинал, Карен, Корзан, Кари, Карло, Карно, Каро, Карпель, Карпет, Каскад, Каскыр, Катран, Каттан, Каф, Кафр, Каффи, Квик, Кебби, Кедиф, Кеззи, Кейко, Кейн, Кейс, Келлар, Кельт, Кена, Кенар, Кенаф, Кенди, Кении, Кент, Кера, Кербер, Кери, Керлин, Кибиш, Кив, Ким, Кинг, Кинго, Кинер, Кинто, Кипр, Кирик, Клайд, Клаус, Клин, Клиф, Клодо, Ковбой, Колдун, Кольд, Кондор, Конкорд, Контики, Корд, Кореш, Коржик, Кормож, Корнель, Корнет, Корсар, Кройд, Красе, Крафт, Крафтий, Кревес, Кречет, Кринг, Крис, Крисе, Крит, Крок, Крон, Кронос, Крош, Крым, Крэд, Кубик, Кукаша, Кулик, Кумай, Кумер, Курат, Курбет, Курц, Кутас, Кутик, Кучум, Кэм.
Я_и_моя_собака• 07 августа 2023
Капа, Кейси, Кэлли, Кларисса, Коко.
Ещё и порода важна. Коко овчарку не назовёте, а йорка или чихуашку вполне.
Ответ дляНаизнанку
Здається, майже всі, більше для чоловічого роду
Чарочка діда• 07 августа 2023
Кайра
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Капа, Кейси, Кэлли, Кларисса, Коко.
Ротвейлер
КохайтесьЧорнобровi• 07 августа 2023
Ксенія, Ксюша мене так всі називають
, але по документам я Оксана і так звуть тільки батьки, чомусь люди не сприймають Оксан.
Наизнанку• 07 августа 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Добавляете в конце си и девичье
Кадетси, Каирси …
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Ксенія, Ксюша мене так всі називають
Я))) також думала саме над цим, але чоловік проти... Каже то людське ім´я і не гарно(
Ответ дляНаизнанку
Добавляете в конце си и девичье
Кадетси, Каирси …
Як варіант
Lisischa• 07 августа 2023
Киара - Кирочка, Кирюша
Мая твая не панимать• 07 августа 2023
Ответ дляНаизнанку
Добавляете в конце си и девичье
Кадетси, Каирси …
Я проще просто открыть инет и скопировать то же самое, только в разделе ’клички для девочек’, а не для мальчиков)
Kristinka2106• 07 августа 2023
У знакомых Кая зовут собаку
Говорю-балакаю• 07 августа 2023
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Ксенія, Ксюша мене так всі називають
Моя сестра з Криму так і каже : я Ксюша, какая я вам Оксана!?
Така собі Ксюша 2 м зросту і під 100 кг😆
Ну, вона і в паспорті Ксенія, на рузький лад.
Джем Шакіри• 07 августа 2023
Ответ дляНаизнанку
Добавляете в конце си и девичье
Кадетси, Каирси …
Шо попало ...
Прагматик флегма• 07 августа 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Та действительно. Ладно ещё кота Васей назвать. Но собаку...
Мая твая не панимать• 07 августа 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Як варіант
Казанси, Казбекси, Корешси....
мадам Везувий• 07 августа 2023
Кара... небесная, кто в её дом полезет без спроса))