Млинці зі смайликом• 07 августа 2023

А чи багато тих хто займається консервуванням?)

Мені подобаються закриті на зиму усілякі смачні компоти, джеми та звичайно огірки і помідорки)
Але багато знайомих взагалі не консервують на зиму, та кажуть, що це марна трата часу....
Ось і стало цікаво)
Результат:
вже голосів: 642
338 (52.65%) Так, консервую
249 (38.79%) Ні, навіщо
55 (8.57%) Цікаво прочитати відповіді
Чаюри• 07 августа 2023
От, а потім закутати в ковдру
А я кумедна• 07 августа 2023
Дякую
Злюка-закусюка• 07 августа 2023
Якраз ікру кабачкову готую для закруток, донька не особливо їсть консервацію, але цю ікру обожнює. Зі спагетті, макаронами, та й просто ложкою.
Чаюри• 07 августа 2023
Ответ дляЗлюка-закусюка
Я також обожнюю ікру) Мама катала ікру і печінковий паштет, ото в общазі все йшло аж гуло, паштет ще обізвали пєчєнь промєтея)
Злюка-закусюка• 07 августа 2023
Ответ дляЧаюри
Ух ти, вперше чую про печінковий паштет в домашніх умовах, клас! Моїй доні 9 років, ніколи не думала, що буде їсти ікру.)
Злюка-закусюка• 07 августа 2023
Ответ дляЧаюри
От, а потім закутати в ковдру
Рецепт майже як ваш , інші пропорції просто, смачнюща!
Zanka_• 07 августа 2023
Консервую овочі, магазинне коштує задорого, а головне оцту там надто багато, я ж консервую на яблучному або винному оцті і мабуть значно менше його кладу. Варення теж варю, мої їдять і так, і на млинці, випічку йде.
Грушки-яблочки• 07 августа 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Консервую, бо все своє, шкода викидати. Та і смачніше виходить ніж магазинне. Огірки і помідори без оцту, компоти на стевії, баклажанна ікра просто язика можна проковтнути. Заморожувати тепер не варіант через рашистів.
Поділіться рецептом ікри,будь ласка,якщо у вас перевірений
Небалувана Галя• 07 августа 2023
В этом году закрыла штуки четыре двухсотграммовых баночек с джемом из красной смородины. Просто некуда было деть смородину, мороженная ещё с прошлого года осталась, больше морозить смысла не вижу. Пришлось что-то придумывать))) Специально покупать овощи и фрукты для консервации смысла не вижу.
Дюагональ• 07 августа 2023
Сама не консервирую, но желаю всем удачных запасов и вкусных рецептов 😀
Уходя дверю не хлопать• 07 августа 2023
Ответ дляЗаведУющая
В банку стерилизованную складываем: хрен, укроп зонтики, лист вишни, дуба, чеснок, перец горошком или кусочек острого, огурцы, столовая ложка соли на 1л банку, заливаем холодной водой. Под капронку. На три дня. Сливаем в кастрюлю, кипятим, заливаем в банку, 20 мин стоят, опять сливаем, кипятим, заливаем, катаем.
Все)
Вот как они будут выглядеть через три дня
Огромное спасибо!
Чаюри• 07 августа 2023
Ответ дляДюагональ
якби ж то вони велися на банки, я б уже хоровод мала.
ПЛЮС-МИНУС• 07 августа 2023
закатываю, когда есть вдохновение. вообще не проблема.
варенья малина, чёрная смородина.
томатный сок, заправка для борща - обязательно. огурцы, помидорки - не всегда, но часто.
это обычно на даче всё делается.
Злюка-закусюка• 07 августа 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Плюсую, і я хочу з баклажанів класну, кабачкову ідеальну знайшла.)
Злюка-закусюка• 07 августа 2023
Ответ дляНебалувана Галя
В мене все з дачі, на закрутки теж нічого не купую.
Злюка-закусюка• 07 августа 2023
Ответ дляНебалувана Галя
До речі з ягодами відкрила для себе Желфікс від др.Еткер, швидко готувати, не переварені ягоди/фрукти, результат супер! Дітям до сирників, налисників, і т.п. ідеально. Варення вони не їли раніше, а це йде в нас швидко.
Замороженная селедка• 07 августа 2023
Ответ дляШкварочка
В нас дача є. 6 соток. Мама на ній господарює. А все що виросло -я консервую на 2 родини. Останні 3 роки я замість мами цим займаюся,бо вона вже втомлюється і невстигає.
Я в цьому році 40 днів посту перед пасхою дуже ’смачно’ витримала завдяки консервації.
А ще з чоловіком по гриби восени їздимо.
Згодна, піст чудовий в мене теж) Ікра прекрасно на перекус іде з чаєм, з лечо роблю таке типу ризотто, огірки/помідори мало того, що смачне доповнення до вечері, так вони ще заміняють кисломолочні продукти, бо в них молочна кислота. З джемом пироги. А який борщ смачний з квашеними помідорами)
Пуки-куки• 07 августа 2023
Я ніколи не консервувала нічого, але любила іноді якийсь бабусин салат до пюре чи м´яса. А зараз взагалі навіть від запаху верне, там реально стільки оцету, яка може бути від того користь. Часто роблю рагу з заморожених овочів, квашена капуста, буряк. Як треба огірок на салат, то купую в магазині пару банок за рік. Замість варення - морожені ягоди до сиру чи йогурту. Нашо ті закрутки а роботи ж то скільки...
Чаюри• 07 августа 2023
Ответ дляПуки-куки
Та ніскільки) закатав і все. Ви просто не любите. Я от люблю кабачкову ікру, спробувала купити, а там у складі борошно, нащо там воно? Таке ми не їмо.
Пуки-куки• 07 августа 2023
Ответ дляМлинці зі смайликом
Чудово сказано! також є знайома, яка фекає на консервацію, але коли збираємося за столом щось святкувати, то добре наминає ті ж огірочки, та полюбляє мою піццу, а там і томатний соус який закриваю і маслинки) То я нейтрально відношусь до таких людей!)
Я ото як ваша знайома але раз наївшись всяких закривань у родичів на різдво, вже до наступного року мені їх не схочеться) ) бо є великий вибір овочів і фруктів, заморожених овочів на суп і вже організм не такий виснажений нестачею вчтамінів, що хоч би щось овочеве зїсти.
Чаюри• 07 августа 2023
Ответ дляПуки-куки
Заморожені овочі?) То це не смачно, я суп варю з заморозки і їм тільки я, бо він тьху))) а банки смачні.
Пуки-куки• 08 августа 2023
Ответ дляЧаюри
Овочевий суп з фрикадельками то смачно)) а спаржева квасоля на сковороді з часником, або з тертих кабачків ікра зимою Я не настільки працьовита жінка, щоб все це закатувати) так і відвикли вже
Чаюри• 08 августа 2023
Ответ дляПуки-куки
Суп з фрикадельками смачно просто картопля, фрикадельки і приправа. Ніяких овочів там не треба. А ікорка чи капуста смачно взимку з банки.
Чаюри• 08 августа 2023
Ответ дляПуки-куки
Просто вам ліньки катати, бо Ви не любите, то норм, я от люблю вишивати рушники, ну хтось не любить, таке
Пуки-куки• 08 августа 2023
Ответ дляЧаюри
В суп з фрикадельками треба кидати броколі/цвітну капусту/, спаржеву квасолю/ зелений горошок, багато зелені і менше картоплі))) це щоб не хотілось банок
Чаюри• 08 августа 2023
Ответ дляПуки-куки
Та ні. То якийсь єралаш, я таке не їстиму, суп з усього, що під рукою?
Пуки-куки• 08 августа 2023
Ответ дляЧаюри
Ну тут не просто ліньки, а який результат отримаєш від роботи і скільки зусиль витратиш. Я дуже люблю вялені томати. Але я зїдаю їх одноразово банку за рік, стаю дуже щаслива і сита, і до наступного року в мене не виникає жодної думки про них) нашо мені їх сушити катати.
Пуки-куки• 08 августа 2023
Ответ дляЧаюри
То ж бачете через слеш - на вибір значить))
Чаюри• 08 августа 2023
Ответ дляПуки-куки
Результат смачний) якби я любила вялені томати, то робила би їх, але для мене це дрочь неїстівна.
Пуки-куки• 08 августа 2023
Ответ дляЧаюри
Та хто ж каже, що не смачний) але це не те, що я б часто іла. Одна банка вялених помідорів на рік + одна банка грибів від родичів - смачно, я наїлась, зустрінемось з закрутками наступного різдва)) вялені помідори з чорним хлібом це взагалі найсиачніше що може бути