Млинці зі смайликом• 07 августа 2023
А чи багато тих хто займається консервуванням?)
Мені подобаються закриті на зиму усілякі смачні компоти, джеми та звичайно огірки і помідорки)
Але багато знайомих взагалі не консервують на зиму, та кажуть, що це марна трата часу....
Ось і стало цікаво)
Результат:
вже голосів:
338 (52.65%)
Так, консервую
249 (38.79%)
Ні, навіщо
55 (8.57%)
Цікаво прочитати відповіді
А я кумедна• 07 августа 2023
Консервую, правда, менше, ніж раніше, і те, що подобається моїй сім´ї. Минулий рік зробила зробила м´ясну заготовку для бограча, дуже зручно. Чого ж не консервувати самій, коли 0,5 л кабачкової ікри коштує 70 грн в магазині, а тепличні помідори і огірки як пластмаса на смак?
Гостра на язик• 07 августа 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Какое отвратительное название касательно консервации - ’пульпа’.... Это где так говорят?
Что это
Щаслива Я• 07 августа 2023
Ответ дляБолеИменее
А я і цьому році вирішила трохи закрити, бо купувати ті ж огірки дуже дорого.
Те ж живемо в маленькій зйомній квартирі.
Купила ключ і огірочки вже закрила
Ви молодець! Може і собі пару банок огірків закрию. Але тут навіть немає де зберігати, хіба що в холодильнику. Це дуже маленька квартира
Замороженная селедка• 07 августа 2023
Я люблю консервацію, мені цей процес в задоволення. Переробляю своє, ці банки гарно урізноманітнюють зимовий раціон. Робимо квашені огірки, помідори, ікру. Ікру обожнюю взимку на хліб. Компоти не люблю робити, морожу ягоди і варю без цукру круглий рік. А джеми різні люблю, бо приємно на тостік то полуничку, то вишеньку, ожиновим топпером полити млинець, наприклад, тертий пиріг зі смородиновим, захер з абрикосовим, найпростіший повсякденний пиріг з яблучним, рогалики з абрикосовим і з горішками і тд)
Замороженная селедка• 07 августа 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
В багатьох рецептах зазначається ’пульпа’ і не тільки про помідори так кажуть, а й про інші фрукти/овочі. І на банках пишуть. Звичайне собі слово
Чтооооооооооо?• 07 августа 2023
Ответ дляЗамороженная селедка
Слово то обычное, но не для продуктов.
В рецептах тоже никогда не видела.
Все же гораздо приятнее слово ’пюре’, и гораздо более верно отражает суть.
В рецептах тоже никогда не видела.
ЕлькиПальки• 07 августа 2023
До 38 лет категорически не консервировала, а потом как понеслось... Увлеклась, за два года перепробовала кучу рецептов, наработала систему стерилизации в духовке, банок немеряно прикупила, выбрала лучшие рецепты. А потом пришлось из дома уезжать. И в Германии у меня такая ломка летом. Банок же нет) И огурцов, помидоров нормальных нет
175см55кг19лет (она)• 07 августа 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Наверняка там это привычно.
Но я просто впервые вижу, чтоб это слово применяли к пищевому продукту.
А к чему ж применять это слово? В италии это и есть пищевой продукт.
Чтооооооооооо?• 07 августа 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Мы не в Италии!)
(И нет, это не пищевой продукт, а вид его консистенции)
Лучше погуглите наше значение этого слова, если не знаете, а не итальянское.
175см55кг19лет (она)• 07 августа 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Мы не в Италии!)
Ой, какие у вас тараканы...
Чтооооооооооо?• 07 августа 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Ой, какие у вас тараканы...
Какие?
Оце фіфа• 07 августа 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Консервую, бо все своє, шкода викидати. Та і смачніше виходить ніж магазинне. Огірки і помідори без оцту, компоти на стевії, баклажанна ікра просто язика можна проковтнути. Заморожувати тепер не варіант через рашистів.
а дайте рецепт баклажанної ікри, будь ласка
shiestakovochka• 07 августа 2023
Консервую особливо багато як почалась війна.Варення банок 100 закрила.Цікаві рецепти це королівське, агрус с апельсином, слива з апельсином.Я печу пироги для ранених з варенням.Огірків закрила різних розмірів банки -25 шт.Ще хочу салат закрити з помідорами і перцем болгарським.І сік томатний.
Петриківна• 07 августа 2023
За 38 лет ни разу не консервировали. Ну только пару раз помидоры молила в ведре. И могу джем сварить, но не на зиму,а просто поесть.
А я кумедна• 07 августа 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Мы не в Италии!)
Не обов´язково вид консистенції, так називають внутрішню частину зуба.
Українська зірочка• 07 августа 2023
Мені подобається процес, не складно.
Обожнюю свої огірочки та помідорчики. Сама ж їх і з’їдаю.
Кринжова баба• 07 августа 2023
Вынужденно закрывала огурцы, так как мама уехала, а мы очень любим такие и покупать по таким ценам как сецчас нет возможности. Ещё закрою лечо, потому что едим и все.
Это оказалось не так сложно, как я думала, но удовольствия от этого я не получаю.
КАПСЛОЧНИЦА• 07 августа 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Слово то обычное, но не для продуктов.
В рецептах тоже никогда не видела.
Ну, пульпа это вовсе не пюре. Про ’приятнее’ вообще непонятно : вам неприятно слышать незнакомые слова?
КАПСЛОЧНИЦА• 07 августа 2023
Ответ дляЧтооооооооооо?
Мы не в Италии!)
Наше значение такое же - неоднородная смесь
КАПСЛОЧНИЦА• 07 августа 2023
Ответ дляshiestakovochka
А скільки у вас людей в родині? Нам 100 банок варення було б років на 50, на трьох
ПампушОК• 07 августа 2023
Я консервирую! Как замуж вышла в 20 лет, так и начала сама закрывать. У меня стандартный набор из года в год-огурцы квашеные и маринованные, пикули, помидоры, перец, томатный сок и бывает под настроение каких-то слив маринованных или варенье абрикосовое или сливовое, но по 2 баночки, особо варенье мои не едят.
Капусту квашу осенью обязательно и летом баклажаны маринованные или квашенные, помидорки и малосольные огурцы)
ЖенаАйтишнеГа• 07 августа 2023
Я раніше багато консервувала.
Зараз не хочу.
Не знаю, що сталося.
Взагалі б то навпаки повинно бути.
Зараз не хочу.
Не знаю, що сталося.
Взагалі б то навпаки повинно бути.
Веселуха Муха• 07 августа 2023
Я не консервирую, потому что не умею, а учиться не хочу. Но консервацию люблю, бабушка консервирует. Так что, мой ответ «нет», но без «навіщо»
Зоя Жорівна• 07 августа 2023
Ответ дляШвабристка
Ніколи в житті не консервувала і не планую. 42 роки
І я, з не планую не впевнена
Угадайс• 07 августа 2023
Консервую тільки огірки і помідори. Магазинні не можу їсти, там суцільний оцет. Чорну смородину перетерту з цукром закатую, любимо взимку чай з нею пити, і до сирників, оладок. Деякі фрукти і овочі морожу.
ЗаведУющая• 07 августа 2023
Ответ дляУходя дверю не хлопать
Подскажите, пожалуйста, рецепт огурцов без уксуса. Хочу для оливье на зиму несколько банок.
В банку стерилизованную складываем: хрен, укроп зонтики, лист вишни, дуба, чеснок, перец горошком или кусочек острого, огурцы, столовая ложка соли на 1л банку, заливаем холодной водой. Под капронку. На три дня. Сливаем в кастрюлю, кипятим, заливаем в банку, 20 мин стоят, опять сливаем, кипятим, заливаем, катаем.
Все)
Вот как они будут выглядеть через три дня
Все)