пьЯНА• 07 августа 2023

Чи знімають ВПО якщо вступник прописався в гуртожитку.

Можливо хто має минулорічний досвід.Коли поселяється вступник в гуртожиток то там його ж прописують?Як це впливає на виплати ВПО, адже тепер в нього прописка не Херсон, скажімо, а Київ, отже, він вже не тимчасово переміщений чи як це працює.
КондуктЕр тролейбуса• 07 августа 2023
Почитаю, тоже об этом думала

Колишня муза• 07 августа 2023
Просто змінити довідку на адресу гуртожитку. Ми збираємося робити саме так. Бо виписатися/прописатися, звичайно, змоги не маємо
автор пьЯНА • 07 августа 2023
Ответ дляКолишня муза
Там же ніби прописують всіх, паспортний стіл там є.Чи можуть не наполягати?Виписатися маємо змогу, територія не окупована.
автор пьЯНА • 07 августа 2023
Ответ дляКолишня муза
До того ж ось знайшла що з окупованих можуть прописатися без виписки, недавня новинка
⚡️Уряд удосконалив механізм внесення відомостей про адресу місця проживання на ТОТ або територіях, на яких ведуться (велися) бойові дії

Ухвалене Кабміном рішення врегульовує особливості декларування/реєстрації місця проживання осіб з адресою проживання на територіях, де ведуться бойові дії, або територіях, тимчасово окупованих рф.

▪️Таким чином, визначено процедуру внесення відомостей про адресу задекларованого/зареєстрованого місця проживання, що знаходиться на таких територіях. А саме:

- до Єдиного державного демографічного реєстру – особам під час оформлення, обміну паспорта громадянина України, закордонного паспорта, посвідки на постійне або тимчасове проживання;

- до відомчої інформаційної системи ДМС – щодо дитини або під час оформлення, заміни дитині паспорта громадянина України, закордонного паспорта;

- до реєстру територіальної громади – під час декларування або реєстрації місця проживання особи або дитини.

Зазначені вище особи зможуть декларувати (реєструвати) місце свого проживання без зняття з реєстрації місця свого попереднього проживання.

Для дітей адресою зареєстрованого місця проживання вважатиметься адреса зареєстрованого місця проживання її законних представників чи одного з них, з ким проживає дитина.

Послуги з внесення відомостей про адресу задекларованого/зареєстрованого місця проживання надаватимуться безоплатно.

📲Мінреінтеграції
Куколка-мяуколка• 07 августа 2023
Ответ дляпьЯНА
Син вступав до Миколаєва,в гуртожитку не приписували взагалі.Але то було у 2018,теж в по з 2014 року.
Стильна штучка• 07 августа 2023
24. Я – студент стаціонару, є ВПО, чи буду продовжувати отримувати допомогу?

Студенти стаціонару, які є ВПО і отримують допомогу, продовжать її отримувати, якщо не маютьреєстрації місця проживання в гуртожитках

Тут - https://www.msp.gov.ua/news/22955.html
тогдалия• 07 августа 2023
у колеги син вступив до вишу на західній україні… як впо зареєстрований у києві… виплати поки що отримує . за ці кошти і живе хлопець 18річний.. це таке безглуздя обмежувати у виплатах впо людей які виїхали з окупованих територій … голі. босі, ще й виплати під загрозою

автор пьЯНА • 07 августа 2023
Ответ дляКолишня муза
Бачте он в пості 6 кинули ссилку на таке питання.Виходить реєструватися в гуртожитку не можна( А чи можна там жити без реєстрації, ось питання.
автор пьЯНА • 07 августа 2023
Ответ длятогдалия
А живе в гуртожитку?Там не вимагали реєструватися за адресою гуртожитку, не знаєте?
тогдалия• 07 августа 2023
Ответ дляпьЯНА
так, живое в гуртожитку але там не зареэсироааний як впо.
Колишня муза• 07 августа 2023
Ответ дляпьЯНА
Жити ми будемо з реєстрацією, за довідкою ВПО