ТаПрямТам• 08 августа 2023
Чи потрібен дозвіл батька на виїзд закордон
Чи потрібен дозвіл батька на виїзд закордон?
Маємо їхати на відпочинок і цікавить чи він потрібен. Турагент каже, що можна їхати без нього, а мені стрьомно ризикувати
Правильно_Валерчик• 08 августа 2023
Ні, не потрібен. Обов´язково мати оригінал свідоцтва про народження дитини
Даха-сваха• 08 августа 2023
Нет не нужен. Читайте законодательство,а не руководствуйтесь своим ’стремно’)
Плету корзинки• 08 августа 2023
Только вернулись, не нужно ничего, даже свидетельство не смотрели наши, просто спросили, есть ли с собой
Садова гойдалка• 08 августа 2023
а в чому ризик?
законодавство чітко каже, що на час діі військового стану виїзд з одним з батьків - без дозволу іншого.
але зараз прийдуть боти і почнуть розказувать ’снялі с поєзда, висаділі с автобуса’
Госпожа_тамагочи• 08 августа 2023
Ответ дляСадова гойдалка
а в чому ризик?
А ещё ’страшно, сделала на всякий случай’
Садова гойдалка• 08 августа 2023
Ответ дляГоспожа_тамагочи
вавтобусєувсєхпровєрялі
Госпожа_тамагочи• 08 августа 2023
А по теме - не нужен, у меня и свидетельство не просили, только загранпаспорта показывала свой и ребенка
Небалувана Галя• 08 августа 2023
Я делала не просто разрешение на вывоз ребенка, а я получила единолично ВСЕ права на ребенка на 3 года
Сделала перевод и апостиль.
В некоторых странах начали требовать разрешение отца на мед. манипуляции.
Сделала перевод и апостиль.
Княгиня пітьми• 08 августа 2023
Дозвіл для мами не потрібен , свідоцтво обов´язково беріть , потрібно , те що в когось не дивилися не показник .
Бабця в мештах• 08 августа 2023
Ответ дляПищалка
Звонили на горячую линию, смешно, но сказали надо
треш ))))
Просто каралева• 08 августа 2023
Ответ дляПищалка
То може дістали вже? Тут по кілька раз на день питають а тільки уявити, скільки туди телефонують. При тому, що ця інформація точно є на сайті.
Пищалка• 08 августа 2023
Ответ дляПросто каралева
На сайті за згодою другого з батьків
Ольга-375c• 08 августа 2023
Краще зробіть, ми з сином теж їдемо в кінці місяця. Я думала не робити, але турагент дуже рекомендує зробити. Розповідала, що в минулому місяці Румунія не хотіла впускати хлопця 16 років без дозволу. Нащо Вам зайві нерви.
Садова гойдалка• 08 августа 2023
Ответ дляПищалка
от і перші ластівки
навіщо брешете?
Садова гойдалка• 08 августа 2023
Ответ дляОльга-375c
до чого тут хлопець 16 років, якого не впускає якась країна
йдеться про виїзд з України дитини з матір’ю
Садова гойдалка• 08 августа 2023
Ответ дляПищалка
На сайті за згодою другого з батьків
на сайті - отакенними літерами ’НЕ ПОТРІБНО’
Ольга-375c• 08 августа 2023
Ответ дляСадова гойдалка
До того, що хлопець був також з матір’ю. З України випустили без проблем, а в Румунії інші закони і вимагали дозвіл
Садова гойдалка• 08 августа 2023
Ответ дляОльга-375c
не правда
щоб заїхати до Румунії, підліток повинний бути у супроводі одного дорослого. і не важливо, хто він. ніяких ’дозвілів’ прикордонники інших країн не можуть вимагати взагалі. бо дозвіл дається батьками-громадянами України для виїзду, як реалізація батьківських прав.
почались вже цікаві сторіз з життя відпочиваючих. хто вже вірить в цю маячню...напевно, зовсім дурепи, що з лісу вийшли.