Планшетница• Изменено 08 августа 2023
Підсмажила мозги ))) Чудовий обід за 130грн і за 30 хвилин)
Випадково натрапила на ринку на свіжі мозги..))
Давно їх не купувала.
Купила) Почистила,помила, дві цибулини спасерувала, дві помідорки і 1 кг мозгів
Все разом тушкувати хв 15, паралельно відварюємо рис.
На гарнір рис відварний.
Зверху посипала зеленою цибулькою…
100 грн мозги 1 кг, Дві цибульки/Дві помідорки і 300гр рису))
Обід за 140 грн- на 3х дорослих готовий.
Це швидко і дууууже смачно і не дорого,
Рекомендую)😉
Давно їх не купувала.
На гарнір рис відварний.
Зверху посипала зеленою цибулькою…
Це швидко і дууууже смачно і не дорого,
Рекомендую)😉
ПампушОК• 08 августа 2023
Ответ дляЗамрійлива
Все що не м´ясо. Печінка, язик, пупи, сердечка і тп
У нас в Сильпо продают языки кролей))
Замрійлива• 08 августа 2023
Ответ дляEllo
ну можливо тому що людям смачно, при чому тут дефіцит?
Ну от я і дивуюсь. Як це може бути смачно. Особливо пуп, або рубець,ну це ж шлунок, беее
Ошеламиссимо• 08 августа 2023
Ответ дляПланшетница
В мене діти теж навіть не дивились))
Їли тільки дорослі, які б і не знали, що вони їдять якби я не сказала))😂
Діти точно їсти не будуть))
Смак , -ніби з кіски хто знає мозок, я наприклад дуже люблю
Діти точно їсти не будуть))
Шо такое «з кіски»???? 😁
Жирафовое варьенье• 08 августа 2023
Ответ дляЗамрійлива
Розумію що моє фе не по темі. Я не їм взагалі субпродукти. Тільки чисте м´ясо. Завжди цікавило нащо люди їдять оте все. Розумію раніше, не було можливості зберігання, і дифіцит. А зараз нащо їсти оті рубці, мізки, легені почки і тп. Бррр
потому что это вкусно
Ошеламиссимо• 08 августа 2023
Ответ дляЗамрійлива
Потому что это очень вкусно!!!
Планшетница
• 08 августа 2023
Ответ дляСиреневенькая
У вас блюда от начала поста до конца подорожало на 10грн
И да...как это можно в рот засунуть...🤢
Чеку на базарі не давали
На грамах не вгадаєш до грн
Ля-ля-ля• 08 августа 2023
Ответ дляПланшетница
Як можна не любити, якщо не пробувала
Можно. Может не нравиться даже вид или запах продукта
Не їм після шостої• 08 августа 2023
Ответ дляНуКаНаКа
Моя тётя мозги в панировке из сухарей делала. Оооочень вкусно было.
Моя мама жарила в муке - эх, детство🥰
Жирафовое варьенье• 08 августа 2023
автор, тоже иногда готовлю, если вижу в продаже, очень вкусно
НуКаНаКа• 08 августа 2023
Ответ дляЗамрійлива
Может. Более того, умение готовить субпродукты изучается в лучших кулинарных школах. Буден нуар, фуа гра, печень по-венециански и т.д.
Не їм після шостої• 08 августа 2023
Ответ дляЗамрійлива
Ну, во-1, субпродукты более легко усвояемы. А во-2, это разнообразие вкуса
Цветов Мне срочно• 08 августа 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Мама розповідала, як мій брат банан не любив в дитинстві. Запитували крізь зуби, то пройшла нелюбов.
Ні за холодну воду• 08 августа 2023
Ответ дляEllo
супер, це делікатес
Но многие щас заплюють.
Там наверное ниже уже зафукали,но я тож люблю мозги
Не їм після шостої• 08 августа 2023
Ответ дляЗамрійлива
В итальянской кухне рубец традиционно занимает весомое место)))
АБВГДейка• 08 августа 2023
Ответ дляПланшетница
Як можна не любити, якщо не пробувала
Удалено администрацией...
Твоя космішна• 08 августа 2023
Ответ дляПланшетница
Чеку на базарі не давали
На грамах не вгадаєш до грн
Моя мама в голодные 90е их готовила в панировке и говорила нам, что это рыба))). Было вкусно. Правду я узнала в 20лет).
66сезон666серия• 08 августа 2023
Ой, як ці мізки зіпсували нам колись подорож! Мама обожнювала мізки, готувала їх в паніровці колись. Вибралися ми, значить, в довгоочікувану, виплекану, вимріяну поїздку до Львова. В перший же вечір чорт її дьорнув додати собі ендорфінів до і так прекрасного настрою і замовити ті кляті мізки. Кафе ’Ностальгія’, як зараз пам´ятаю (десь там біля Мазоха). Як вона ригала наступні два дні, як їй було погано( А я ходила по Львову сама, без неї. З´їздила поціновувачка делікатесів у гастро-тур, називається)) З тих пір, до речі, її відвернуло від тих мізків
Ні за холодну воду• 08 августа 2023
Ответ дляПоміркована думка
чисто ради интереса спрошу - а на что похожи на вкус?
Єто трудный вопрос,я их ем,но на что похоже незнаю,они мягенькие,я жарю кусочки в муке и яйцях,как отбивную.
Ответ дляЗамрійлива
Ви за кордоном суп з рубців пробували? Фляки в польській кухні, в чеській є, в турецькій. купати в Грузії, а блек пудінг в англійській?
Айпишница• 08 августа 2023
Ответ дляЛя-ля-ля
Не люблю мозги и даже никогда не пробовала
А я пробувала..
Через психологічну брезгливість не любила і не пробувала, от як Ви, але одного разу мене мама таки вмовила вкусити. Блін..., вона їх не досмажила, напівсирі були
То кошмар... Рекламна акція провалилась, тепер я їх не тільки психологічно не переношу
Ні за холодну воду• 08 августа 2023
Ответ дляКицюююня
Схожі мені на рибу
Та ну,где вкус рыбы и мозги телячьи, вообще нет
БезВзяток• 08 августа 2023
Ответ дляПампушОК
У нас в Сильпо продают языки кролей))
Так, я бачила, цілий пакет :)))