Продаю витрішки• 08 августа 2023
Давайте перевіримо вашу інтуїцію?
Що можете сказати,про цю людину?
Реанимация• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
А вже вивчилась та працюю але грошей багато не буває
Ідіть прибирати у тіх, хто заробляє нормально не смоктанням.
Бабуся мороз• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Де всюди?
Вы очень наивная, если вы не тролль, то давайте мы вам что-то посоветуем, если вы нуждаетесь в совете.
Престидижитатор• 08 августа 2023
Любить компанії. Для своїх друзів (чоловіків) - свій ’в доску’. Щодо дівчат - вміє бути класним і, часом, навіть романтичним. Для жінок - недостатньо відповідальний і надійний.
Загалом: можливо хлопець і не поганий, але інфантильний.
Санька-4b93• 08 августа 2023
Ответ для vihola
Якщо це правда, то дійсно погано вчинив з автором.
Якщо опустити моральний аспект.
Автор надала послугу за яку не отримала оплату.
Якщо опустити моральний аспект.
Ну пусть иск в суд подаст за невыполнение договорных обязательств
Та прям багіня• 08 августа 2023
Ответ для vihola
Якщо опустити моральний аспект.
Так может услуга была плохо оказана
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ дляБабуся мороз
Бариста на чаевых хорошо зарабатывает.
Немає там чайових,сама часто каву заходжу брати в різних місцях
ПоЗиТиВнАя• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Буває звісно,але в мене був хлопець нормальний,гарно заробляє ,і що я дізналась,що він користувався послугами повій майже все своє життя тобто десь відтоді,як почав заробляти і я не вважаю,що він може покачітити чи вбити когось і таких хлопців ,як він багато насправді
Ясненько
Верьте, что с вами ничего плохого не произойдет
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ дляТа прям багіня
Автор, а вам вот реально, не стыдно? Не боитесь, что узнают ваши друзья, родители, знакомые что вы сосете в машине первому встречному?
Друзів немає)
Боюсь,що сусіди дізнаються ,це найбільше боюсь
ПоЗиТиВнАя• 08 августа 2023
Ответ дляБабуся мороз
Ей советы не нужны)
Наивность просто зашкаливает
А может и тролль местный развлекается)
Наивность просто зашкаливает
А может и тролль местный развлекается)
Та прям багіня• 08 августа 2023
Ответ дляСанька-4b93
А автор с ним договор заключала? Если да, то тогда адвоката и в суд
МатьЧасть• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Чи думаєте,що він настільки тупий,що не зрозуміє ,що то я?
Повія в машинах, це типу плечева на трасі? Те що він не заплатив це саме безобідне, що могло трапитись. нащо ви його тут постите, а якщо він вас знайде і дасть розголос на роботу та рідним, він же знає де ви живете. Ви якась безсмертна повія, працюйте хоч під кришкою, чи як там.
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ дляРеанимация
Нормально, з вами так всі вчиняють.
Що вам нормально?
Ви сексистка?
А я женатая• 08 августа 2023
Ответ дляБабуся мороз
Ответ про вашу основную работу не дождусь, видимо.
Но, если такой под деятельности приносит вам удовольствие, то лучше займитесь веб кам или найдите «массажный салон», где оплата 50/50.
А если с целью заработка, то лучше закончить курсы маникюра/колориста/флориста/бариста и подрабатывать другим видом деятельности.
Это та, которой 20 лет и которая проституцией занимается??
А что этот придурок ей не заплатил деньги за минет? А где можно об этом почитать?
Та прям багіня• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Друзів немає)
Прийдется тогда вам хату менять
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ дляРеанимация
Нормально, з вами так всі вчиняють.
Всі це хто?
Перший раз в мене така жахлива ситуація була.
Творог для розжига• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Друзів немає)
Так лучше тогда не раздувайте эту тему, его люди не так осудят в итоге, как вас.
Просто начните уважать себя и не таскайтесл по машинам. Он некрасиво поступил, но ваша основная проблема не в этом.
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ дляА я женатая
Номер телефона, фио, страницы в соц.сетях
Вам дати?
Та прям багіня• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Мій час та косметику
Так вы только что писали, что он вам деньги должен!
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ дляА я женатая
Номера я не знаю,в тг заблочив мене
А я кумедна• 08 августа 2023
Блін, от скажіть, ну а як не страшно? Як не страшно реально, що колись вас по запчастинам знайдуть у лісополосі?
Це ж похвилинний ризик, постійне спілкування з людьми, в чий повній владі ти знаходишся, з людьми, що набагато сильніші за тебе, і величезний їх прошарок глибоко тебе зневажає, вважає просто м´ясом, а то і взагалі біомусором? Це ж такий ризик, ну от як не страшно? І який же треба бути дупепою - щоб отак і далі у бутилку лізти ((((
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ для vihola
Якщо опустити моральний аспект.
Не те слово,як погано
Такого лютого жлобства я в людини ще не бачила ніколи...
дама_из_декрета• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Крадій
Кстати типаж очень похож на вора
Его случайно не Вова зовут?
Бабуся мороз• 08 августа 2023
Ответ дляА я женатая
Я так понимаю, что именно так и было.
И не заплатили за услугу - это ещё самое безобидное, что могло произойти.
Могут накачать клофелином, закрыть в подвале и насиловать месяцами. Не дай Бог.
Та прям багіня• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Не те слово,як погано
А сколько вы хотели чтоб он вам заплатил?
Продаю витрішки
• 08 августа 2023
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Мне пофиг абсолютно
Вы просто не думаете головой - но это, конечно, ваши личные проблемы
А він думав головою перед тим,як мене цілеспрямовано обманювати та кидати?
Знала б я ,що так буде ,то б з дому не виходила взагалі в той вечір.
Санька-4b93• 08 августа 2023
Ответ для vihola
Звісно вона не зможе за себе постояти, для цього сутенери існують.
То треба робити вибір, або будуть надалі кидати, або ділитись.
Ага, Або будуть кидати уже сутенери а не клієнти. І вже не буде можливості вести інтелектуальні бесіди вести з потенційними клієнтами по 3 тижні, як авторка робила. А вкинуть в машину до 3 азербайджанців і нормально бізнес піде. Не ідеалізуйте цю професію
Реанимация• 08 августа 2023
Ответ дляПродаю витрішки
Мій час та косметику
Може йому марафет наводити нічим. Насмочкчете собі на нову. Ви ж профі. Скільки на місяць мужиків ? 1-2 ?