Daria-b243• 10 августа 2023

Хочеться врятувати дітей від таких мамаш(

Всім привіт! Хочу з вами обсудити останнє інтервʼю співачки МамаРіка про материнство. Бо особисто мене бомбить!! Якщо ви не дивилися, то ось посилання:

Вона каже, що народжувала у Києві, а живе в Одесі. І після пологового вона одразу сіла в машину, поклала дитину в автокрісло і дитина всю дорогу аж до Одеси проспала, та ще й укаканою (і ця горе-мамаша ще й радується цьому). Але бляха не можна же стільки часу манюньці бути в автокріслі! Що зі спиною малюка? Ще й блін не помити бідну дитину… Корочше, я в шоці і мені треба обговорити це з кимось))))

Дівчата, що думаєте з цього приводу?
Тумба-юмба• 10 августа 2023
Пофиг как то.

Мать драконов• 10 августа 2023
Взагалі нічого не думаємо ))
Нехай щастить• 10 августа 2023
Чого неможна в автокріслі? Ви думаєте в животі було комфортніше?
Файна_зупка• 10 августа 2023
Думаю,що це не ваша справа. За собою слідкуйте
Непереможна• 10 августа 2023
А щр зі спиною, якщо малюк спав? І якщо він спав,можливо вона не знала, що він вкакалася, або не хотіла його будити. Їй же якось треба було дістатися дому
Вероятненько• 10 августа 2023
А меня бомбит от таких, как Вы
Карамбулкул• 10 августа 2023
Почему я должна думать о ней и её ребёнке? У меня есть свой, у меня он больше волнений вызывает, чем чужие мамки и их дети.

Abrado• 10 августа 2023
Я думаю, що у вас дуже багатотщайвого часу )
Фіфачка• 10 августа 2023
Аж до Одеси?
Скільки там до тої Одеси)
Бойова• 10 августа 2023
Я бы спасала от таких как вы
Гарачий Чокалад• 10 августа 2023
Врятувати в дитбудинок, чи собі заберете?
Малинка• 10 августа 2023
Какая автор недалекая, если ребенок спал, значит все ок
Хвильоватиша• 10 августа 2023
Тема трольна, створена спеціально для срачу. Це очевидно.
ХикориДикори• 10 августа 2023
Эммм…Такие мамаши как Вы воспитывают корзиночки свои так, что эти корзиночки потом срут на головы окружающих . Это все что можно сказать о авторе темы
Королева ганделику• 10 августа 2023
Ответ дляФіфачка
Аж до Одеси?
Скільки там до тої Одеси)
Аж 4 години, якщо не перевищувати)))) жах-жах, немовля 4 години спало!
Не люблю натовп• 10 августа 2023
Сподіваюся у вас дітей немає
Бо такі як ви не маєте народжувати
Зараз все скажу• 10 августа 2023
У вас проблеми із особистим життям Діти прекрасно почуваються в автокріслі, новонароджені какають кожних пару хвилин, це не причина одразу ж зупиняти машину посеред траси
Мальдивирую• 10 августа 2023
А як ви слухали? Вона каже - всю дорогу спав, разок вкакався, поїв сісю і все було ідеально. Де написано, що дитина вкакана їхала? Якщо вона його годувала в дорозі, то й памперс відповідно змінила.
So_so• 10 августа 2023
Это у Вас что-то гормональное, сдвиг

Я пані прохана...• 10 августа 2023
Врятуйте дитинку, візьміть з дит будинку.
А нє, ви якусь тьотю прийшли попіарити.
Сизоока бестія• 10 августа 2023
Ответ дляКоролева ганделику
Не 4, а все 6 обычно получается
Вишиванка• 10 августа 2023
Начните смотреть на себя в зеркало. Это полезнее
Крошечка-хаврошечка• 10 августа 2023
Ответ дляФіфачка
Аж до Одеси?
Скільки там до тої Одеси)
440 км
Linda312• 10 августа 2023
Та вона ж якась дивна стала, шо капець. Не слухайте її
Гірчинка• 10 августа 2023
Ответ дляТумба-юмба
Пофиг как то.
Действительно
Насрать
Стефанія• 10 августа 2023
Нічого страшного
Vika-fd0c• 10 августа 2023
Я подивилася відео, там норм зашкварів. От наприклад, про нігті. Я читала, що категорично заборонено їх стригти, коли дитина спить, а тут кажуть - стрижіть коли спить. (Тіки готуюся стати мамою)
СМСница• 10 августа 2023
Вона сказала - разок вкакався, поїв сісю і ми поїхали далі.
Це значить, що вона поміняла підгузок, погодувала дитину і вони поїхали далі
Мандолина Бу• 10 августа 2023
Ответ дляVika-fd0c
Я стригла, когда спит. Очень осторожно . Потому что боялась стричь , когда не спит . Что б не дёрнул ручкой
Последний вагон• 10 августа 2023
Так там же автолюлька спеціальна, дитина в лежачому положенні. Попу звісно жаль, але думаю з судокремом за пару днів зійшло. Не треба демонізувати, для мене це нормально, буває.