Дочка хоче займатися картингом. Подзвонила в школу, узгодили час.
Поспілкувалась з чоловіком - він проти, каже, що не хоче будити в дитині жагу до екстріму і швидкості.
А як би ви відреагували на такі дитячі захоплення?
Результат:
вже голосів:
31 (86.11%)
Нехай спробує
5 (13.89%)
Категорично ні
Ответ дляиркин
Ганяти на велику - теж екстрим.
чоловік каже, що це провокує ганяти і на авто, не тільки на веліку чи на картинговій машинці
KaterionOK• 10 августа 2023
У мого сусіда син займається картингом. Неодноразово отримував травми (але їх впринципі і в інших видах спорту можна отримати)
Ответ дляЛюблю море
Сколько дочке? Вроде с 12 лет можно взрослый картинг
8 років. підходить за зростом
Ответ дляKaterionOK
якого типу травми?
KaterionOK• 10 августа 2023
Ответ дляSalsa-24da
якого типу травми?
Подивіться інстаграм Єгора Крутоголова з Дизельшоу. приблизно допис має бути за тиждень-два до початку війни
bespe4na_mavpa• 10 августа 2023
А що за школа? Ми ходили до війни, сину подобається, я не проти, не думаю, що це переросте в безглуздість
Ответ дляbespe4na_mavpa
Ви теж проживаєте в Харкові?
bespe4na_mavpa• 11 августа 2023
Ответ дляSalsa-24da
Ви теж проживаєте в Харкові?
Ні, ви не писали, що ви вХаркові
Ответ дляbespe4na_mavpa
Ні, ви не писали, що ви вХаркові
А ви думаєте, що тут всі по замовчуванню із Києва, так?))