Матраскин Брат• 11 августа 2023

Поехал мой ребенок из Харькова в Ворохту

В лагерь
Местные продавцы их очень сильно ругали что они между собой «говорять на мові агресора»
И продали им «варення з РОЗИ»
В інтернеті не знайшла в українській мові слова «роза»
Що за квітка така ?)))
Тема посміятись, не посратись ))
НеГолосую• 11 августа 2023
Роза допускаєть в укр мові, воно запозичене, так як і троянда
Краденые абрикосы• 11 августа 2023
Ответ дляМудробаба
Це варення з кущової троянди, я сама роблю-перетираю з цукром, смакота!!!
а мне гадость с запахом парфюмерии, только в выпечке более-менее
ok1904• 11 августа 2023
Ответ дляКраденые абрикосы
продавцы да,а заставлять покупателей нет,могут не обслуживать без обьяснения причин
Це без таке практикують? Не обслуговувати, без пояснення
автор Матраскин Брат • 11 августа 2023
Ответ дляok1904
Що знайшли проблему
Де я писала про проблему? Що ви маєте на увазі?)
Кринжова баба• 11 августа 2023
Ответ дляok1904
Автор, а чого без аноніму? Країна має знати героїв в лице.
Ну что? Вам полегчало, когда автор открылась? Вы её узнали?
Краденые абрикосы• 11 августа 2023
Ответ дляok1904
я не сталкивалась,но в частной собственности наверное имеют право
ok1904• 11 августа 2023
Ответ дляНеГолосую
Так. Не бачу помилок на етикетці, вживають на західній роза, от і варення з рози.
ok1904• 11 августа 2023
Ответ дляКраденые абрикосы
В пиріжках, ще додати вишень
ok1904• 11 августа 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Так про що була тема про зауваження чи етикетку?
Басина• 11 августа 2023
Головне, що не Варєньє)) а роза, рожа, ружа, троянда - то таке.
Не обижаюсь• 11 августа 2023
Ось зараз дуже багато уваги приділено зауваженням, що людям не подобається як розмовляють російською. А чому ми так мало говоримо про приниження української? В мене відбиток на все життя, як мене 20 років тому постійно за неї паплюжили і намагалися вколоти. Я в групі єдина була україномовна. Ставлення спочатку було - селючка!
ok1904• 11 августа 2023
Ответ дляКринжова баба
Приємно. Добре, ща авторка реагує на цікавість дописувачів
Kidstaff Bot• 11 августа 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
БальзаковскийВозраст• 11 августа 2023
Ответ дляok1904
До чого тут герої?
автор Стася_123 • 11 августа 2023
Ответ дляok1904
Про то що ви дуже боляче реагуєте, не там де треба 👌
Краденые абрикосы• 11 августа 2023
Ответ дляok1904
ну как бы, вешать таблички тут таблички говорят на украинском , и при этом самим говорить на суржике, смешно
БальзаковскийВозраст• 11 августа 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Да, в Ворохте есть магазины с табличками ’У нас розмовляють на українській мові’
Ни разу не видела
Танюша• 11 августа 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Діти не вигадували і тренер підтвердив ) вони ж не матюками крили , але зауваження саме дітям ( не дорослим) робили в не дуже доброзичливій формі
Ми теж були у Львові місяць по тому і там БАГАТО РОС мовних і ніхто нікому нічого не казав
Отже бідосі. Я вже півтора роки в Коломиї. І іноді можете спілкуватись з колегами російською мовою, або хтось зателефонує теж спокійно йду по вулиці відповідаю російською
Ніхто не робив мені зауваження
Більш того, приїжджали гості з закордону вони знають три мови англійську, російську, та іврит
Уявляєте і їм нічого не сказали.
Правда їх російська з явним акцентом.
иркин• 11 августа 2023
Роза - українське літературне слово до вашого відома https://slovnyk.ua/index.php?swrd=%D1%80%D0%BE%D0%...
Танюша• 11 августа 2023
Ответ дляМатраскин Брат
Ніхто не робив мені зауваження
Уявляєте і їм нічого не сказали.
Правда їх російська з явним акцентом.
Тома_Да• 11 августа 2023
Ответ дляГлубоководная селедка
Що, так і написано? Тобто не українською, а НА українській мові? Цікаааво. Хоча після РОЗИ я не дивуюсь.
Просто Галюня• 11 августа 2023
Ответ дляКраденые абрикосы
Ви спробуйте рогалики з ним чи пампушки :) В нас традиційно мама пекла на святвечір, останні їла цього року, через тиждень мами не стало..а варення я вже робила сама
Краденые абрикосы• 11 августа 2023
Ответ дляТанюша
Ніхто не робив мені зауваження
Уявляєте і їм нічого не сказали.
Правда їх російська з явним акцентом.
может быть детям детям и делают,дети постесняются ,или побоятся послать
Elenka0515• 11 августа 2023
Ответ дляТома_Да
Именно так. Хотя бы сами выучили как правильно писать
Mary8478580• 11 августа 2023
Ответ дляКраденые абрикосы
Когда мы в Польше пожили с львовянами в одном доме, я поняла что литературный украинский нужно учить не только нам, но и им.
Просто Галюня• 11 августа 2023
Ответ дляНе обижаюсь
Це правда, я ТАК себе відчула в Криму в 2010році...гидко до цих пір...
Веточка сакуры67• 11 августа 2023
Ой автор. Ещё в 14 году в Яремче прочитала ’ вареники с розой’ Переспросила что это роза- ну квітка така. Тоже смеялись.
Oksana0612• 11 августа 2023
Роза, ружа, троянда - проходить от лат. rоsа «роза». Далее, возможно, из др.-греч. ῥόδον — то же, восходящ. к праиндоевр. *wrdho- «шип, колючка».
Просто Галюня• 11 августа 2023
Ответ дляТанюша
Ніхто не робив мені зауваження
Уявляєте і їм нічого не сказали.
Правда їх російська з явним акцентом.
Привіт!
Тома_Да• 11 августа 2023
Ответ дляКраденые абрикосы
Вам мабудь таке попалось. Воно зазвичай не штинить, а ніжно-ніжно пахне свіжими пелюстками