KROX@• 11 августа 2023
Давайте поділимося своїми секретами Правильного харчування!
Дівчата, давайте поділимося секретами, хто як тримає свою вагу в нормі, які секрети. Моє відкриття - приготування їжі на пару. Є мультиварка, до неї чаша для приготування на пару. Котлети, сирники, м´ясо - я тепер готую на пару, без використання зайвого жиру. А які у вас лайфхаки?
Пушап Мі мі• 11 августа 2023
Я как то последнее время подзашиваюсь, с этим правильным питанием, домашняя картошка фри без масла, печенье но не жареное, домашние квашенные овощи, икра, домашняя консервация, домашняя колбаса....а тут ещё авокадо из Перу с пестицидами гонят. Устала я, пошла пивка с докторской на бутере сожру, и пошли все лесом...
А я с Рио-де-Житомира!• 11 августа 2023
Вспомнила анекдот
Я на здоровом питании
Так ты же жрешь всё подряд!?
Ну так разве это не здорово!
Я на здоровом питании
Так ты же жрешь всё подряд!?
Ну так разве это не здорово!
Сирожено_пирожено• 11 августа 2023
Автор, а вам смачно те, що ви їсте, тобто все на пару. Я можу їсти і не їсти, але задоволення? Тому закинула ту всю маячню. І їм що хочеться в розумних межах. Але зайва вага присутня.
Ядвига Юсьлегко• 11 августа 2023
Я зробила для себе відкриття, що влітку можна повечеряти морозивом. І норм
Чу Ча• 11 августа 2023
Ответ дляВ Пуканістан
Увлечения правильным питанием как правило проходят с возрастом...
Правильное питание - это же необязательно всё приготовленное на пару, как у автора. Я так не заморачиваюсь
Амбасадор щастя• 11 августа 2023
Якщо цукерку зїсти після повноцінного прийому їжі ( тобто клітковина, білок), то цукру засвоїться мінімально .
Пэрисхилтонша• 11 августа 2023
Я для себе відкрила смаження на пергаменті без олії взагалі. Виходить смачно і без зайвих калорій. А ще в мене на столі тепер постійно ваги, мені зручно для контролю порції.
Клин_Кляйн• 11 августа 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
В мене чоловік так смажить. І сковорода чиста), ура)
Пэрисхилтонша• 11 августа 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
О, так - бонусом чиста сковорідка)
Сумка з негодою• 11 августа 2023
Ем все, что люблю, дело в количестве. Шоколад не целыми плитками есть, а 2-3 кубика от плитки. Отбивные не тазиками, а одну с салатом.
Жиры тоже ем, иначе кожа становится сухой
Козачка• 11 августа 2023
А якщо їх немає? Харчуюся неправильно, але не набираю зайву вагу. Не знаю в чому причина.
Чарівне зіллячко• 11 августа 2023
с вечера заливаю водой гречку и на утро она готова, просто поливаю оливковым маслом, отвариваю 2 яйца в смятую за 4 минуты и режу огурец с помидором. 5 минут и сбалансированный завтрак готов
KROX@
• 11 августа 2023
Ответ дляКолупалочка
Їсти все, що хочеться і більше не страждати на РХП.
Якщо ви більше не страждаєте РХП, то чому в розділі ’Дієти’ читаєте теми?
KROX@
• 11 августа 2023
Ответ дляСирожено_пирожено
Смачно.
KROX@
• 11 августа 2023
Ответ дляЧу Ча
У мене не все на пару. Але якщо можна десь обмежити калорії, не жертвуючи стравою - то я це роблю
KROX@
• 11 августа 2023
Ответ дляПэрисхилтонша
Чомусь у мене пергамент почав чорніти на сковороді
KROX@
• 11 августа 2023
Ответ дляКозачка
Ви мій кумир
СпайдерВумен• 11 августа 2023
Надо есть немного, а не ведрами.
Вот и ПП.
Яд в небольших количествах полезен
Вот и ПП.
Яд в небольших количествах полезен
Козачка• 11 августа 2023
Ответ дляKROX@
Ви мій кумир
Але в мене частіше виникають мігрені від неправильного харчування. Тому є також негативні наслідки ) Коли починається мігрень, то я відразу на якийсь час починаю харчуватися правильно, але вистачає мене не надовго
Неправдиша• 11 августа 2023
Мій прийом, це 70% зелені на тарілці і зарядка
За місяць -3,5 кг , при і так не великій вазі.
Зріст 167 вага була 59,8.
Зараз 56,3
Зріст 167 вага була 59,8.
Зараз 56,3
Колупалочка• 11 августа 2023
Ответ дляKROX@
Не читаю, просто побачила у новых темах на головній сторінці.