Не удались выходные.
Аксёнов : мост цел, потерь нет, это мы сделали дымовую завесу.
frumoasa17• 12 августа 2023
Ответ дляneortoju
Орчихи, доставайте телефоны, ждём видосики.
Не просто так вдень це робиться.
Ответ дляasjaua
Звісно що знесуть цю незаконну самобудову. Солдати виграють бої, а війни виграє логістика (чи як там у Першинга)
Так, тому до чого тут махачі і срачі про ’договаритца і отдать крим, нікаму не нужен’?
Наш Генштаб в курсі про план советчиц?
Я не знаю що там про кордони, красні лініі, формули міру, але Зсу йде по плану і це очевидно.
Наш Генштаб в курсі про план советчиц?
Байрактарочка• 12 августа 2023
Ответ дляneortoju
С праздником, орчихи
Час купувати надувні матраци, бо дуже скоро це буде єдиний шлях з Криму для русні
Байрактарочка• 12 августа 2023
Ответ дляОленёнок
Думаю, нас всех ждёт большой сюрприз на День независимости. Сейчас подготовка ))
Прістрєлка)
Байрактарочка• 12 августа 2023
Ответ дляneortoju
Їм нема коли, вони тут пальцями тикають
Ответ дляРойЛеля
Блін, на відео людей тьма на пляжі. Я думала там вітер ганяє ковтуни пилу по всьому півострову. А вони як таракани наїхали і не бояться. Ото щоб добирались пішки тепер в свій кацапстан через всю Україну і Європу і щоб ніхто не підвіз навіть, як чумних щоб всі сахались кацапів.
Так вони ж, суки, через зруйнований святий Маріуполь будуть волочить свої вонючі тіла на прокляті землі додому
Думаю им понравится плакат.
frumoasa17• 12 августа 2023
Ответ дляБайрактарочка
Їм нема коли, вони тут пальцями тикають
Тицялки свої ставлять. На більше розуму не вистачає. Зараз заспівають Атветка, атветка, прийде атветка.
frumoasa17• 12 августа 2023
Ответ дляLudaSHS
Да подожди
Будет тема к вечеру, зайдут 4-5 ака и нарисуют
Страшное унылое сценарии- гавно
Табунами бігають тут. Нові акки а мовлення ідентичне. Слово в слово.