Не удались выходные.
Аксёнов : мост цел, потерь нет, это мы сделали дымовую завесу.
Mariya Prokhorova• 12 августа 2023
Ответ дляHupBaHa
отпугивают наших боевых голубей)
Нічого у нас є бойові бобри !
Клементина• 12 августа 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Нічого у нас є бойові бобри !
І спеціальні йожики в тумані, виведені як раз для їхніх завіс))
Ответ дляMariya Prokhorova
Я не вважаю , що Захід сцить , просто ядерна зброя це той ще головний біль , там на ’ будь , що буде не керують !
Вони обрали стратегію ’ тисячі порезів ’ , а це діє , але не так швидко , як нам хотілось
Но там у громенко, пекаря, золотухина цікаві діалоги. Так ядерка це головний біль і проблема. І вини ходять між капельками, дивіться, все, що дають, приходить театр, сценарій
- дамо
-Не дамо
-Дамо, не зараз
-Дамо потім
- консультуємось
- дамо треба швидко!
- не дамо
- воно в же у Зсу.
Так стратегія ’ порізи’
Або ’ різать салямі шматочками’
Або ’ варити жабу повільно.’
але це час(
- дамо
-Не дамо
-Дамо, не зараз
-Дамо потім
- консультуємось
- дамо треба швидко!
- не дамо
- воно в же у Зсу.
Так стратегія ’ порізи’
Або ’ різать салямі шматочками’
Або ’ варити жабу повільно.’
але це час(
Николь1986• 12 августа 2023
Ответ дляneortoju
Пишут, что восстановили движение. Эх, мало дали, но ещё не вечер.
Удалено администрацией...
Ответ дляYuliya-af7f
Это Корней Чуковский?
Так, він. Сьогодні, доречі, почула звіт російський що в цьому році на рашці Джон Роулінг покинула верхні позиції рейтингу, програвши Чуковському. І дійсно, на одній щаблі Хоґвартс і Гаррі Поттер (до того ж ще англосакс), а на другій- Айболіт, який поїхав в Африку (звісно що в складі вагнерів) рятувати несчастних тварин, яких восімлєт бомбіло.
Mariya Prokhorova• 12 августа 2023
Ответ дляLudaSHS
- дамо
-Не дамо
-Дамо, не зараз
-Дамо потім
- консультуємось
- дамо треба швидко!
- не дамо
- воно в же у Зсу.
Так стратегія ’ порізи’
Або ’ різать салямі шматочками’
Або ’ варити жабу повільно.’
але це час(
- дамо
-Не дамо
-Дамо, не зараз
-Дамо потім
- консультуємось
- дамо треба швидко!
- не дамо
- воно в же у Зсу.
Так стратегія ’ порізи’
Або ’ різать салямі шматочками’
Або ’ варити жабу повільно.’
але це час(
Зараз всі ті діялоги й прогнози на рівні баби Ванги (
Донатити на ЗСУ - це головне !
ghanioti46• 12 августа 2023
Ответ дляrybka21
от ви б повчили, як треба
Ні, вона зазвичай «отвєточку» прогнозує.
Ответ дляLudaSHS
Ну часто в последнее время идут дискуссии , что такое конец войны, а никто не знает.
Формулы разные, мало того, запад сцит
Там в Фейсбуке сегодня интересные диалоги, статьи
Формулы разные, мало того, запад сцит
Кинулось в очі з цього
Цитата ’вигідно пролонговувати війну в Україні допоки не здохне або ішак, або падишах’
Сумно від усвідомлення цієї реальності
Mariya Prokhorova• 12 августа 2023
Ответ дляНиколь1986
Удалено администрацией...
Відкривайте збір на штуку , яка той сраний міст зруйнує , ми скинемося !
DarkBlueSea• 12 августа 2023
Ответ дляAllemagne
Сбили 2 наши ракеты, мост цел.
Mariya Prokhorova• 12 августа 2023
Ответ дляtarveldy
А я то думаю, що це зрада так цвіте і руські дні на сайті, а то он що, пекельні борошна
Точно , ’руські дні ’ на форумі ))))
Mariya Prokhorova• 12 августа 2023
Ответ дляРойЛеля
Так а Притула на шо збирає і збирає, збирає і збирає?!
Так щось і літає , літає весь час на мацкву в Залес‘є з Русі )
Ответ дляРойЛеля
Кинулось в очі з цього
Сумно від усвідомлення цієї реальності
Так.
Західне, деяких, думка. Ми повинні про це говорити. В нашій війні багато західних бачать годовну біль і багато - можливості.
Так ось формула у них проста- так щоб їх цей головний біль не дуже турбував, але витиснути найбільше можливостей кожній країні.
С другого боку, без їх допомоги ми не втримаємо.
І все таки, вони прорахувалися багато де, в тому ж березні 22. Їх розвідка давала нам 96 годин.
Не має там уявлення що таке - мир на сьогодні, з ким говорити - с путіним? Про що? Нвс заставити? Ну ок не дадуть зброю і кажуть підпиши? Що підписати? Які пункти?
Де вони?
Ті, пункти кремля, річної давнини, втратили актуальність.
Де вони?
Ответ дляasjaua
У них своя викривлена реальність
Татьяна-bfd8• 12 августа 2023
Ответ дляrybka21
от ви б повчили, як треба
Нет времени. А кто вместо нее будет ныть 24/7 на форуме?
Wendy Rhoades• 12 августа 2023
Ответ дляaleksey.bo
Дівчата, колись хтось дав посилання на ТГ
Як дізнатися, хто його веде, адже там все наперед написано, чого чекати. Ще і реакції дивлюсь і не розумію
судячи з реакцій, читають його переважно українці))
Николь1986• 12 августа 2023
Ответ дляghanioti46
А вы безстрашная?