Околовита• 12 августа 2023
Верите в бумеранг?
Поделитесь,есть ли истории из жизни,когда явно пришло наказание за плохие поступки?
Протру пилюку• 13 августа 2023
Ответ дляДинамоКит
Автор, в моєму житті була ситуація, що колишній хлопець не повернув борг, хоча обіцяв повернути, хоча і вирішив припинити відносини, нещасні 4000 грн. Правда 15 років тому, які брав, що сплатити платіж по машині. Згодом буквально через кілька місяців на його авто наїхав трамвай і це показали на нац телебаченні, мені друзі подзвонили розповіли. Вважаю то був точно бумеранг. Я не радію, справилась і без 4000 грн. Знаєте тут важливо щоб ще сама людина усвідомила чому з нею так уе сталося. А не всі ж це розуміють. У всьому винен трамвай
А от цікава точка зору людей з такими поглядами.От, по вашій логіці, хуйло зробило шкоди менше, ніж ваш колишній хлопець, раз його трамвай не переїхав чи щось подібне?Чи ви себе мните якоюсь суперзіркою, що за вас покарано навіть за борг, а мільйони загиблих і закатованих з вини хуйла в ваших очах меншовартісні вас однієї і не варті навіть аналогічного покарання?
Ну і якщо, по вашій же логіці, все погане що стається це бумеранг і по іншому не буває(адже стверджуєте що то точно бумеранг), то і те, що вам не віддали гроші теж заслужена ваша кара за якусь підлість іншому, так?
Форточка• 13 августа 2023
Ответ дляОколовита
Я не пойму откуда у меня убеждение,что даришь доброе,любовь,помощь-размножаешь вокруг себя позитив и он множится,возвращается тебе..а если напакостишь,то получишь наказание
По вере вашей...
А ещё есть - делай добро и кидай его в воду.
Форточка• 13 августа 2023
Ответ дляКондуктор маршрутки
Нічого не множиться, як даруєш позитив і допомогу, то всі сідають на шию і починають їздити.
100000%
Форточка• 13 августа 2023
Ответ дляКоплю на груди
Самое гадкое что и наказать нормально за такое не получится. Доверие подрывается к мастерам максимально.
Многие мастера обижаются что люди присматриваются к маникюру, но как после таких ситуаций не высматривать все до мелочей я не знаю. Надеюсь дальше вы с сестрой ходите к хорошим мастерам и можете там расслабиться на сеансе, а то это просто тихий ужас
Мою подругу, самый лучший в городе мастер , заразил гепатитом . (((((((
Кумедний ґудзик• 13 августа 2023
Ответ дляГонУрова дівка
Блин, ну вы ж не знаете что у него будет дальше и как жизнь повернет.
7 лет прошло
Коплю на груди• 14 августа 2023
Ответ дляФорточка
Это пипец как болезненно
Нам нужна хоть какая-то сертификация и регулирование работы мастеров, поскольку и дальше будут жертвы таких недомастеров..