Голубая фишка• 13 августа 2023
Допоможіть! Меню при запорах для дитини
Дівчата, допоможіть будь ласка скласти меню для дитини 3р. Страждає запорами, не ходить в туалет по 3-4 дні. Даю легколакс, але і він особливо не змінює картину.
Вся проблема в тому, що дитина не хоче їсти продукти , які послаблюють (( Не хоче їсти буряк, моркву, капусту, кабачки, погано їсть ягоди і фрукти. Може з’їсти пару ягід, пів яблука/ груші/персику.
От просто неможливо вмовити щось таке з’їсти, одразу « фу!Бє!» 🤯🤯🤯
В мене вже просто опускаються руки, не знаю, що готувати …
Буду дуже вдячна, якщо допоможете скласти меню!
Привіт з ботойбіччя• 13 августа 2023
ферменті для пищеварения-панзинорм или креон+убрать всю молочку
Кокосиха• 13 августа 2023
Робили рентген кишківника? В мого сина, приблизно в цьому ж віці, виявили доліхосігму. Через те були запори. Довелося повністю коригувати і харчування, і активність. Ставилося питання про операцію, але вирулили і без неї. Хоча, було складно.
Почекуха• 13 августа 2023
Багато води, добавляйте в їжу висівки. Моїм трішки допомагали ківі, домашній йогурт. Приберіть біле борошно.
СкиниУскачи!• 13 августа 2023
Я так росла, могла что угодно есть и не помогало каждый день ходить в туалет, на лекарствах и свечках всю жизнь не будешь. Попробуйте чернослив утром в кашу нарезать
ХикориДикори• 13 августа 2023
Огурцы и капуста свежая. Моя не ест фрукты практически и ягоды . Запоры были ужасные. Капустой хрумтит как заяц. Полвилка может съесть.
И обязательно йогурт на ночь
СкиниУскачи!• 13 августа 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Я пила без толку
Кофе в лобби• 13 августа 2023
Соки давать? Сливовий. Пюре манго класно слабит. Фруктовие салати робіть, прикрашайте весело
Свіжий йогурт з фруктами пластівцями
Менше цукру, якщо бутерброд, то зверху багато овочів
Свіжий йогурт з фруктами пластівцями
Голубая фишка
• 13 августа 2023
Ответ дляПривіт з ботойбіччя
Дякую
Читаю, що навпаки рекомендують давати кефір, кисломолочний сир, йогурти…
То кому вірити ?
Голубая фишка
• 13 августа 2023
Ответ дляКокосиха
Дякую замвідповідь
Ні, не робили, але відчуваю що доведеться (
Затишне кубло• 13 августа 2023
Легколакс пили і багато багато рідини. Суть легколаксу, що він абсорбує воду у кішечніку і дитина ходить полу рідким.
Голубая фишка
• 13 августа 2023
Ответ дляПочекуха
Дякую за відповідь ! Води п’є багато. А куди саме додавати висівки ?
Голубая фишка
• 13 августа 2023
Ответ дляРыжаяЛиса
Помимо еды нужно пить воду. Ребенок достаточно пьет воды? Обычной питьевой воды.
Со временем проблемы с питанием уйдут. Хотя моей почти 6, есть фрукты-овощи заставить нереально. По настроению может съесть яблоки и все
Следите за питьевым режимом
Вона багато п’є води. Десь літр за день випиває
Голубая фишка
• 13 августа 2023
Ответ дляДама-мадама
Как приучили, так и питается.
+ мало пьет
Вона п’є багато води , десь 1 літр випиває за день
Голубая фишка
• 13 августа 2023
Ответ дляСкиниУскачи!
Дякую , спробую
Мальдивирую• 13 августа 2023
Курага, чорнослив, фініки мають багато клітковини. Їжте замість солодощів.
Голубая фишка
• 13 августа 2023
Ответ дляХикориДикори
И обязательно йогурт на ночь
Дякую за пораду!
На жаль, капусту не хоче їсти (
А йогурт який даєте?
На жаль, капусту не хоче їсти (
А йогурт який даєте?
Голубая фишка
• 13 августа 2023
Ответ дляМальдивирую
Дякую за відповідь !
Голубая фишка
• 13 августа 2023
Ответ дляКофе в лобби
Свіжий йогурт з фруктами пластівцями
А де взяти сливовий сік ?))
Голубая фишка
• 13 августа 2023
Ответ дляКофе в лобби
Якщо кефір або йогурт то сьогоднішній, бо на 2-3 день вже крепіт
Дякую
Маєте на увазі домашній ?
Голубая фишка
• 13 августа 2023
Ответ дляЗатишне кубло
П’ємо легколакс і багато води. Результат так собі..
Швидка Настя• 13 августа 2023
Ответ дляГолубая фишка
Дякую
То кому вірити ?
Это застой желчи
Нужно сдать биохимию крови (покажет что с жкт)
Копрограмму
Голубая фишка
• 13 августа 2023
Ответ дляЗатишне кубло
Ви кожен день даєте легколакс і дитина так і не ходить?
Пару тижнів назад наче налагодилося і ходила кожен день, я перестала давати . Тепер знову запори повернулися, даю легколакс, але все одно кожен день не ходить . Вскрашому випадку через день
Запасная спина• 13 августа 2023
Домашний йогурт, браоа бифидокомплекс гудфуд. Пюре из чернослива баночное, яблоко-слива чудо чадо. Борщ, овощная икра (особенно бурячок с морковкой), пюре из цветной капусты, брокколи, морковки как гарнир, убрать рис, макароны, груши, сырые яблоки, хлеб минимум. Компоты из слив. Персики, абрикосы, сливы в чистом виде.
Кофе в лобби• 13 августа 2023
Ответ дляГолубая фишка
Дякую
Маєте на увазі домашній ?
Будь ласка, домашній було б чудово. Я навіть йогуртницю купляла, щоб на ранок був свіжий йогурт дитині.
Якщо немає змоги, то звертайте увагу на етикетки в магазинах, щоб сьогоднішнє було