Не любовница• 13 августа 2023
Скільки варити ребра на борщ? Хочу хоч трохи наваристий.
Борщ робимо повністю без зажарки, тому хочеться хоч якогось навару, купила ребра. Вони трохи з жиром. Планую зварити бульон, а потім вийняти і обірвати мʼясо і додати шматочками у борщ.
Гадаю_По_шнуркам• 13 августа 2023
Обжарьте их на сковороде слегка. Потом варите. И сварятся быстрее, и пены не будет.
Садоводница• 13 августа 2023
на борщ беру голышку мясисту.. ну дуже хороший відвар .. варене мʼясо рублю кусочками та в борщ … а з ребер обсмажених та цибулькою полюбляю жаркоє картопляне
Не любовница
• 13 августа 2023
Ответ дляСадоводница
Що таке голишка?
Не любовница
• 13 августа 2023
Ответ дляСадоводница
частина рульки
Зрозуміло. Бо я не зустрічала особливо в супермаркетах таке мʼясо
Садоводница• 13 августа 2023
Ответ дляНе любовница
сільпо
Анонимушка• 13 августа 2023
якщо ребра яловичі, бульйон вариться 2-3 години, на дуже повільному вогні