Леди_в_ночи• 13 августа 2023

У кого-то были не прозрачные выделения во время беременности без угрозы?

Выкидыш или ЗБ?
Буроватые или розовые почти прозрачные... первый триместр.
Спасибо
Пописанная парта• 13 августа 2023
У меня коричневые были, небольшая отслойка плаценты. Врач сказала что плохо когда красные или розовые(
Грушки-яблочки• 13 августа 2023
Это может быть норма
автор Леди_в_ночи • 13 августа 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Это может быть норма
Спасибо Вам за надежду!
Жду приёма врача на днях. Нервы на пределе.
Грушки-яблочки• 13 августа 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Спасибо Вам за надежду!
А сколько у вас недель?
автор Леди_в_ночи • 14 августа 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
А сколько у вас недель?
почти 8
Грушки-яблочки• 14 августа 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
почти 8
На таких сроках различные выделения это нормально, но к врачу стоит сходить!
Пусть у вас все будет хорошо
автор Леди_в_ночи • 14 августа 2023
Ответ дляГрушки-яблочки
Пусть у вас все будет хорошо
Спасибо Вам большое!
Обижулька• 14 августа 2023
Я би вам радила не чекати, я терміново звернутися за допомогою. Їдьте в прицмальне відділення пологового або в стаціонар, де є відділення гінекології
Чемна панночка• 14 августа 2023
Слиз був, багато, зеленкуваті виділення при кінці були, але вони в мене і до вагітності були.
ДА да да• 14 августа 2023
В мене були коричневі на 8 тижні і була завмерла.А при другій вагітності були на 7 тижні і все ок.На узд сказали,що все ок.Лікар нічого не призначала і на збереження не лягала.Пройшло з початком нового тижня.Я думала,що вже нічого доброго не буде,але все ок.Он вже скаче в животі малеча.
Бажаю вам всього найкращого.Тримайтесь,не нервуйтесь.Бережіться
Каріна-b94e• 21 августа 2023
Зараз на восьмому тижні, також коричневі виділення турбували, вчора була на прийомі, лікар сказала що це нормально і щось повʼязане з плацентою, головне щоб не кровʼяні були