Автопортрет нурофена• 14 августа 2023
Підскажіть рецепт коржів для шуликів з маком)
Яйце потрібно і де їх пекти в духовці чи зверху?
220В• 14 августа 2023
Спочатку випікається суцільний корж, потім ламається і заливається масою з маку, меду та води. Коли шматочки стануть м´якими, можна смакувати’.
Г@Л@В@ломка• 14 августа 2023
0,5 кефіру, ч.л солі, ч.л соди, муки щоб було дуже мяко, смажити не сковорідці.
Автопортрет нурофена
• 14 августа 2023
Ответ для220В
Мені потрібен рецепт коржів саме)дякую
Автопортрет нурофена
• 14 августа 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Яйце не потрібно? Смажите без олії ?
220В• 14 августа 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Мені потрібен рецепт коржів саме)дякую
Без яйця, ясно що.
Г@Л@В@ломка• 14 августа 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Яйце не потрібно? Смажите без олії ?
Яйця не потрібні. Сковорідку ледь змастити олією.
Автопортрет нурофена
• 14 августа 2023
Ответ дляБубль Гум)
Яйця, масло, цукор, ванільний цукор, борошно, порошок для випічки))
Це у вас як кекс выходить тісто)
Автопортрет нурофена
• 14 августа 2023
Ответ для220В
Без яйця, ясно що.
А що класти в самі коржі? Борошно,що ще?
Пез Году Неделя• 14 августа 2023
Дивно, як це: на свято, яке починає суворий піст, традиційна страва непісна? Мабуть, це вже інтерпретація, наші бабусі, певно, пісні шулики робили.. Хоча хтозна
Бубль Гум)• 14 августа 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Це у вас як кекс выходить тісто)
Це мій особистий рецепт коржів. Я їх випікаю, а після випікання ламаю на шматочки і заливаю сумішшю меду і макової заправки -- так, як робили моя бабуся, прабабуся і попередні покоління українців. Якщо наш старовинний рецепт комусь не до вподоби, то я його не намагаюся нав´язати, просто поділилася. Може комусь буде цікаво дізнатися дійсно старі рецепти, яким більше двохсот років.
Гарачий Чокалад• 14 августа 2023
Ответ дляпані Солоха
Есть фото у кого - нибудь? Как выглядит ’шулик’?
Видимо нет, и спрашивать, судя по рукалицо, тоже запрещено...
пані Солоха• 14 августа 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
Та да, хотела цитрамон предложить.
Автопортрет нурофена
• 14 августа 2023
Ответ дляБубль Гум)
Я ж нічого не кажу просто зазвичай роблять на кефірі я знаю і самі коржі не добрі, а от коли додати інші інгредієнти ,то це дуже смачно
Бубль Гум)• 14 августа 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
Вибачте за запитання, але от дійсно є українці, які не знають, що таке традиційна страва на Макового Спаса? Ну то давайте тут запитувати, що таке кутя або паска...
Гарачий Чокалад• 14 августа 2023
Ответ дляпані Солоха
Та да, хотела цитрамон предложить.
Удалено администрацией...
Г@Л@В@ломка• 14 августа 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Ви здивуєтесь, які вони на кефірі добрі). Дуже смачні.
Бубль Гум)• 14 августа 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Експериментуйте, аби смачно було, це ж не якісь ортодоксальні канонічні рецепти -- кожен вносить щось своє, і це чудово!)
Гарачий Чокалад• 14 августа 2023
Ответ дляБубль Гум)
Да, представляете. Я не праздную, не верующая и понятия не имею. И не понимаю, что в моем вопросе такого, что сложно было ответить..
Автопортрет нурофена
• 14 августа 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
А что это? Торт, пирог?
Коржики влажные в медово маковой заправке очень вкусно ,многие делают завтра,это как традиция у многих
Гарачий Чокалад• 14 августа 2023
Ответ дляАвтопортрет нурофена
Спасибо) Я уже пожалела то спросила..
Г@Л@В@ломка• 14 августа 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
Удалено администрацией...
Я думаю, це не автор ті смайли ставить.
Автопортрет нурофена
• 14 августа 2023
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Ну вони преснуваті трохи я їх так не хочу їсти вони як лаваш
Бубль Гум)• 14 августа 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
Я не хочу вас ображати, тому не вілповідатиму розлогіше, але думаю, що ви й сама все розумієте щодо традицій і країни походження родини. Вибачте, я не хочу вас образити в жодному разі. Якщо ви відчуваєте себе українкою і зацікавитеся нашою культурою, звичаями і народною кухнею, то це буде чудово. Я залюбки поділюся усіма відомими мені рецептами і традиціями, якщо вам це дійсно цікаво. І мені це буде зовсім не важко, навпаки приємно!