Автопортрет нурофена• 14 августа 2023
Підскажіть рецепт коржів для шуликів з маком)
Яйце потрібно і де їх пекти в духовці чи зверху?
Ангелок з ріжками• 14 августа 2023
Ответ дляКвітка папороті
Дійсно є. В нас печуть пиріжки, рулети та різну випічку з маком. Про шуліки не чула. Суми
Я из Сум, сегодня первый раз услышала. А мама моя оказывается знает, но она из села. Я испекла уже, вкусно).
наКоблучках• 14 августа 2023
Ответ дляПез Году Неделя
Це народна традиція, не більше. Будь-який священник вам скаже, що поділ на маковий/медовий, яблучний, горіховий Спаси - це народне і стосунку особливого до свята не має, навіть сама назва Спас абсолютно народна, а справжня назва свята геть інша і суть його.
Я як раз про те, що це російська народна назва
Як міряти?• 14 августа 2023
Ответ дляБубль Гум)
Вибачте за запитання, але от дійсно є українці, які не знають, що таке традиційна страва на Макового Спаса? Ну то давайте тут запитувати, що таке кутя або паска...
Ну я не знаю, я з Краматорська і в нас за радянщини кутю готували з рису (. Років з десять як всі навчилися робити нормальну, то що від того ми не українці??? Чи гірші за тих, хто знає?
ХвостПистолетом• 14 августа 2023
Ответ дляПузата Хата
А можна переклад розтлумачення ?
куліш, Лемішку, зубці, путрю, квашу ?
Шулик вже розібрали що це
куліш, Лемішку, зубці, путрю, квашу ?
Шулик вже розібрали що це
Пузата хата, ну ви ж краще повинні знати)))) думаю Гугл допоможе
ХвостПистолетом• 14 августа 2023
Ответ дляПузата Хата
А можна переклад розтлумачення ?
куліш, Лемішку, зубці, путрю, квашу ?
Шулик вже розібрали що це
куліш, Лемішку, зубці, путрю, квашу ?
Шулик вже розібрали що це
Думаю в Клопотенка можна глянути докладніше, про путрю, здається, бачила..
ХвостПистолетом• 14 августа 2023
Ответ дляПузата Хата
А можна переклад розтлумачення ?
куліш, Лемішку, зубці, путрю, квашу ?
Шулик вже розібрали що це
куліш, Лемішку, зубці, путрю, квашу ?
Шулик вже розібрали що це
Ось знайшла, шкільна програма: