Пушка заряджена• 15 августа 2023
Коли потрібно подавати документи в школу
Чи йти домовлятись, щоб взяли? Як це відбувається?
Ми йдемо 1 клас у вересні 2024
Невловимий Джо• 15 августа 2023
Когда подавать не скажу, но когда забирали документы в начале июня, то пришла мамочка записывать ребенка, а ей сказали, что ещё в мае укомплектованы были классы и мест нет....
МатьЧасть• 15 августа 2023
все залежить від школи, району і кількості дітей які може прийнять школа. Коли сина записували до 1-го класу (а зараз він перейшов уже в 10-й) то я починала ще з лютого місяця ) Ходила до школи і питала коли мені принести документи дитини. В нас почали приймати з березня чи квітня, вже не пам´ятаю точно.
Прийдіть до школи в котру хочете віддати дитину і в секретаря все розпитайте. Там вам точно дадуть відповідь
Цікавий писочок• 15 августа 2023
Ответ дляЯщірка
Могли вже й запізнитися. Зараз з весни набір в підготовчі групи, котрі потім автоматично стають першими класами.
Не вигадуйте. Є правила набору, ваші підготовчі групи до сраки.
Вишня на торті• 15 августа 2023
Ответ дляЯщірка
Ні. Якщо у вас так, то це виключно ваша організація процесу така. До того ж, ні до яких підготовчих груп дитина ходити не зобов´язана. То що, до школи не візьмуть?
Вишня на торті• 15 августа 2023
За останньою тенденцією документи подають у квітні-травні. Про це говорять по телевізору, пишуть в інтернеті та викладають конкретну інформацію на сайті школи, до якої відноситься адреса майбутнього першокласника.
Ответ дляВишня на торті
У нас саме так і вийшло. Набрали групи на підготовку, відразу повні. Ті самі діти перейшли у перший клас. Директор на зборах пояснювала, що фізично більше дітей взяти не може. Були випадки у нас в класі, коли мами записали своїх дітей раніше, а сусідки з того ж двору вирішили відкласти на потім. Бо школа поряд і нікуди не дінеться. І в результаті страшенно ображалися, що їм місця не вистачило. Довелося записуватися туди, де місце було.
Вишня на торті• 15 августа 2023
Ответ дляЯщірка
Якщо ці сусідки подавали документи своєчасно та їх адреса закріплена за школою, то школа мала прийняти на відкрити ще клас. Так згідно із законом останні декілька років. Якщо документи подавались несвоєчасно, то все, йдуть туди, де є місце. Школа, тим паче за адресою, обов´язкова, на відміну від якихось підготовчих курсів.