Басноплетка• 15 августа 2023

Де в Мілані можна купити сумку з хорошою знижкою?

COCCINELLE наприклад. Знаю, що десь є аутлетові магазини і т.п.
Пишна молодиця• 15 августа 2023
Є. Серраваллє. Але за однією сумкою туди їхати дорогувато. За 2-3 та плюс взуття - ок.
Міні-бікіні• 15 августа 2023
В аутлеті, але витрачати купу часу і грошей на дорогу за однією сумкою….такоє
А шо сталося?• 15 августа 2023
Подивіться на карті недалеко від центру Le Sac (здається так називається). Я там брала за 200€ furla , тобто приблизно на 40% дешевше.
В аутлет довго їхати, але якщо вам дозволяє час, то на площі біля залізничного вокзалу були автобуси, які зранку туди вирушали
автор Басноплетка • 15 августа 2023
Та ні, далеко їхати не хочу, ми тут ще 2 дні. Дивилася Le Sac, наче непоганий вибір має бути. Завтра пошукаю.
Птица Говоруша• 15 августа 2023
Ответ дляПишна молодиця
А как точно аутлет называется?
Или можно ссылку на Гугл карта ?
Пишна молодиця• 15 августа 2023
Ответ дляПтица Говоруша
А как точно аутлет называется?
Или можно ссылку на Гугл карта ?
Via della Moda, 1, 15069 Serravalle Scrivia AL, Італія
Птица Говоруша• 15 августа 2023
Ответ дляПишна молодиця
Спасибо!
Пишна молодиця• 15 августа 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Спасибо!
🌷