Ласкове телятко• 17 августа 2023
Токсичные родители/родитель. Как их воспитание сказалось на вас и вашей жизни?
Вопрос к тем, кто понимает, о чем я, кто психологически пострадал вследствия гнобления - психогического или физического, манипуляций, газлайтинга, токсичной гиперопеки и т.д.
Посещали психолога?
Как вам удалось восстановиться? И удалось ли?
Посещали психолога?
Семенівни сусідка• 02 сентября 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Мадам из прошлого века. Сейчас ещё напишет Вам ’ Не сметь винить родителей, они ни в чем не виноваты!’
Я люблю слушать как такие родители обсуждают сейчас какие у них недоделанные дети выросли.
Все время хочется спросить : так это ж ваше воспитание. Кто ж нас недоделал вам?
В то время как наше поколение восхищается своими детьми и хвалит их.
В моем детстве мне все время рассказывали какая я недоделанная.
В мене батьки ніколи мене ні за що не хвалили, зате за будь-яку провину (може навіть і не мою) завжди починали цькувати
Мама важко народжувала дуже і не знала що у неї двійня, потім боялась що батько її кине коли дізнається що народилось 2 дитини замість 1
Постійно незадоволені вирази обличчя батьків, постійно в дитинстві робили вигляд наче не чують, коли я щось питаю
Ніколи не цікавились моєю думкою і взагалі не спілкувались зі мною, я пам´ятаю як розповідала шось а через 15 хв мене питають про це ж саме
А потім батько казав ’та я просто голову не хочу собі забивати цим’
Чесно, не розумію навіщо вони заводили дітей, що б потім робити їх у всьому винними?
Пам´ятаю як мама приїхала мені типу допомогти з дитиною, коли я мала народжувати за своїм бажанням (я не просила, жили в різних містах) в мене були важкі колони, екстренний кесарів розтин і вона поїхала додому ще коли я була в пологовому
З таких моментів всі мої спогади про батьків
Мої батьки - найсильніші мої хейтери.
Зараз в мене є своя дитина - не ідеальна, не зручна і не супер слухняна але я радуюсь завжди з його думкою, ми багато говоримо про все
І те, що я маю свою дитину додає мені розуміння що мене не лише не любили а ще й ненавиділи свої ж батьки.
Мої батьки - найсильніші мої хейтери.
Ласкове телятко
• 03 сентября 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Мої батьки - найсильніші мої хейтери.
Дякую, що поділилися.
Розумію вас.