Ух яка ж Я• 17 августа 2023

Дитина 1,7 п’є грудне 6 разів на день і 2 раза вночі

В перервах між молоком ість фрукти, овочі, рідко м’ясо… але спочатку груди, потім решта. Що робити? Як відлучити?
ротцвеники• 17 августа 2023
Тільки поступово зменшуючи кількість годувань , спочатку вдень

Оябунчик• 17 августа 2023
Кормити нормальною їжею і зменшувати ГВ. Вже такий вік, що ненаїдається молоком, але зручно у мами. Або ви, або дитина вас.
Щебетуха• 17 августа 2023
До свадьбы сиськи тягать будет? Почти два года, пора уже нормальную еду, без сисек есть. Ограничивать и свести к нулю, а то так и будете, всегда и везде.....
ротцвеники• 17 августа 2023
Ответ дляЩебетуха
Не буде у переважної більшості жінок інволюція наступає між 2 та 4 роками
Голова колгоспу• 17 августа 2023
Прибирайте проміжні годування, залиште три вдень і все. Нічні годування прибирайте зовсім, просто ввечері дитина повинна бути ситою!
Поступово заміняйте ГВ на щось смачне що подобається дитині.
Все можливе але треба вам напружуватися.
МатьЧасть• 17 августа 2023
Ви даєте, дитина бере. Якщо вам двом то ок, то най так і буде. Якщо ні, то не давайте. Все просто.
Бараболька• 17 августа 2023
зараз дуже сильна спека, діти погано переносять, якщо ще й забрати груди, то взагалі буде срака. Покорміть ще хоч поки трішки спаде температура повітря.
САМ_ТАКОЙ• 17 августа 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Дитині 1.7

Нафіг ті цьцьки пхати ?
Звичайна їжа і все
Голова колгоспу• 17 августа 2023
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Дитині 1.7

Нафіг ті цьцьки пхати ?
Звичайна їжа і все
Так спочатку ту їжу треба зготувати, а потім подати дитині. А хто це буде робити? Окрім мами ніхто.
Так чому замість сніданку, обіду і вечері дитина отримує ГВ?
Бо треба поступово замінювати ГВ а не одним махом все і зразу.
Не вийде так бо це стрес і дитині і матері.

автор Ух яка ж Я • 17 августа 2023
Ответ дляГолова колгоспу
Я готую таке, що і вона ість. Тому тут трошки не про те
Так точно!• 17 августа 2023
Заменить одно кормление полностью. Потом второе. И так далее. Я кормила до 2,5 лет почти, но в вашем возрасте это уже было кормление как успокаивающее на дневной сон, ночной сон и ночью при необходимости. Каши давайте, они насыщают. Компот, чай.