Доброго дня. Ще до війни помітив що дружина перестала хотіти сексу. Не встигли нормально поговорити, війна, взагалі не до цього, потім не бачились декілька місяців, потім воз´єднались і все. Приставання, натяки - завжди відмова. Почали говорити і такий результат: ми не кохаємо один одного (її слова), живемо разом чисто через звичку і доньку. І ще у неї депресія, діагнозована, п´є ліки... Я кохаю її, секс з нею сниться просто вже.. Працюю, по дому майже все роблю, допомагаю, якось на навчання ще знаходжу час, донька сніданки у садок з садка на мені. Коли бачу як вона виходить з душу, чи спить у ночнушці чи у шортиках коротких, просто страждаю. Бажаю її дуже сильно, просто її тіло мега сексуальне для мене, шкіра, родимки, запах. Короче))) я багато читав, декілька консультацій з психологом - потрібно чекати, допомагати, розуміти її. Чи є ще якісь поради від людей у котрих було теж саме? Важко, дуже важко. Дякую.
Опля Картопля• 18 августа 2023
Може, ліки від депресії як побічна дія впливають на бажання.
Давно вона їх приймає? Вони можуть і не підходити і тому не допомагають.
Поки жінка у депресії, важко щось порадити, треба її з того стану витягнути.
Зараз хіба що обійми можуть бути... Щоб вона відчувала себе потрібною.
Хіть її може лякати.
Почитав я тут і бачу що проблеми є у всіх парах. Різні, більші меньші, але є. Розвестись це дуже кардинально все таки. Якщо є шанс, то ще трішки помучатись зможу. Після перемоги, відпустки, відпочинок, а як дійсно почне повертатись усе. Буде щастя))) дякую за поради! Гарного дня.
Ответ дляОпля Картопля
Хіть її може лякати.
Приймає місяців 6, пів року. Але наче підбирала їх, не просто порада у аптеці. З хітю буду обережніший. Дійсно декілька разів міг і налякати))) напишу якось у підходящій темі, що я вже вигадував
Опля Картопля• 18 августа 2023
Ответ дляBirthmark
Їх не можна підбирати самостійно, лише лікар психіатр.
Може гірше собі зробити.
Знайдіть час допомогти їй з цим.
А бережетеся як? Не може вона боятися вагітності і від того боятися сексу?
Для багатьох жінок це суттєво.
Ще на лібідо часто негативно впливають ОК, якщо це ваш засіб контрацепції зараз, то їй може не хотітися сексу, бо її організм у гормональному плані як у вже вагітної.
Може гірше собі зробити.
Знайдіть час допомогти їй з цим.
Для багатьох жінок це суттєво.
Ответ дляОпля Картопля
Може гірше собі зробити.
Знайдіть час допомогти їй з цим.
Для багатьох жінок це суттєво.
Може гірше собі зробити.
Знайдіть час допомогти їй з цим.
Для багатьох жінок це суттєво.
Ага, дякую. Постараюсь допомогти! Сексу не має, нема від чого берегтись)
Куплю орехи• 18 августа 2023
Особиста порада. Якщо вона вам каже, що не кохає вас, «звичка», «заради доньки», то там вже діла не буде. Якою б гіркою не була ця правда, але так є. Ви вхопилися за це «депресія», «приймає ліки» і займаєтесь самооблудою, що закінчиться війна і все стане, як було. Не стане. Ніякий відпочинок, позбуття депресії не допоможе. І чим далі ви будете наполягати на близькості, тим більше вона буде від вас віддалятися.
Сама не вірю, що пишу це, але єдине що можете спробувати - так само віддалитися від неї. Влаштувати холодний душ, в переносному сенсі, звичайно. Якщо це не подіє - все. Згнивші зуби лікуванню не піддаються. Їх тільки виривають.
Опля Картопля• 18 августа 2023
Ответ дляBirthmark
Колись секс був. От чим тоді користувалися? І щось же планували, коли ’підкочували’ до неї.
Светлячок84• 18 августа 2023
Автор, все вопросы надо решать разговорами, проверено на себе. Обратитесь к сексологу, не обязательно личное присутствие, доступно через интернет. Мне лично нравится сексолог Ольга Хорошавина (найдите в интернете), если бы возникла проблема подобного характера, то я бы к ней обратилась, так как смотрю её вебинары. Из всех сексолог она больше вызывает доверие. У остальных одна рекомендация - если что то не нравится, значит меняйте партнера, не пытаются разобраться в проблеме.