Колдунья-вещунья• Изменено 18 августа 2023

Отака фігня з відпочинком

Кого ще накриває на відпочинку? Поїхала на відпочинок за кордон і хочу плакати тому що тут гостріше відчувається несправедливість, тому що у нас війна - а тут звичайне життя і це нечесно по відношенню до українців.. так не чесно...
Тільки не треба, дівчата, писати що є ще комусь гірше, я це знаю.але якщо ти навіть виїхавши на якийсь час з країни все рівно живеш в війні то не складно уявити почуття військових, які на фронті, на 0 і людей що живуть біля фронту, які бачили страшні речі для них дикість приїхати навіть в більш-менш безпечний регіон України, я не говорю про іншу країну, і там побачити норм життя((
Невгамовна• 18 августа 2023
Ответ дляМорковна
Когда Сирию ровняли с землёй - вы думали об том ? Или жили своей жизнью ?
Я думала, и что это изменило? Что от нас зависит?

автор Колдунья-вещунья • 18 августа 2023
Ответ дляДобрая свекровь
’Їжачки плакали, але продовжували їсти кактус’. А стосовно себе вас не накриває? Це не ваша війна? Ви ж відпочивати поїхали, а не плетете маскувальні сітки чи щось ще? Нє? Тоді чому така заздрість до іноземців?
Тільки тупенькі побачили заздрість..я пишу що тут ще більше відчувається як не чесно по відношенню до українців в Україні ця війна
#Пойду_кгадалке• 18 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Що саме нечесно?
Морковна• 18 августа 2023
Ответ дляНевгамовна
Ну так же и европейцы думают. Они думают и наслаждаются своей жизнью при этом. Они ничего изменить не могут.
Ответ дляМорковна
Та до чого тут європейці.. ви українську не розумієте?? Я про нас психологічний стан..наскільки ми травмованні читати навчіться
Вумна вутка• 18 августа 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Це від вас не залежить. А от повністю відгородити себе від війни і жити нормальним життям цілком реально .
Повністю відгородитись можливо тільки якщо жити в вакуумі, інакше нереально. Коли близьких, знайомих людей вже немає, коли дехто повернувся інвалідом, розбиті міста,села просто знищені. І невідомо чим це все закінчиться. Можливо ви десь дуже далеко, тому для вас так легко відгоротись від всьго що відбувається. А я не розумію як можна відгородитись. Збираючись з дитиною до лікаря під вибухи, думала сьогодні чи варто їхати на прийом чи бігти в підвал.
Аннуитет• 18 августа 2023
Ответ дляНевгамовна
Ну так и не надо из себя стороить высшую расу и думать, что что вся планета остановится и впряжется в телегу войны. Чужая беда - это чужая беда.

Не зви чайна• 18 августа 2023
Такие точно мысли у меня были, когда я из оккупации под обстрелами выезжала. 2 недели в подвале, поиски буханки хлеба по всему городу и невероятная радость, что где-то смог ее раздобыть. А потом приезжаешь в другой город и не понимаешь ничего, что вокруг происходит. А вокруг просто обычная жизнь. А у тебя в ушах только гул самолётов и дрожь от малейшего резкого звука. И ты выглядишь, как сумасшедший, среди этих людей.
Аннуитет• 18 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ага, в стиле «сейчас доем борщ и как начну переживать».
Пригаю-цибаю• 18 августа 2023
за час війни 2 рази була на морі за кордоном і 2 рази у нас в Україні їздила відпочивати (на західну). ні про що таке не думала навіть
Ответ дляНе зви чайна
Я вам дуже співчуваю... а зараз як Ви?
Ответ дляПригаю-цибаю
Я коли дома, в Україні, то взагалі все норм.. а сюди приїхала і тільки думаю про війну
Морковна• 18 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Поїхала на відпочинок за кордон і хочу плакати тому що тут гостріше відчувається несправедливість, тому що у нас війна - а тут звичайне життя і це нечесно по відношенню до українців.. так не чесно...

Это не ваши слова ? Нечестно, что где то война, а где то обычная жизнь. Если вы не об этом писали - научитесь выражать свои мысли.
Несу добро людям• 18 августа 2023
Я понимаю чувства автора, какое то дурацкое чувство, еще больше переживаешь, когда в твоём городе тревога. Я уже и не рада была своему отпуску. Просто тоска, какая то безнадега, особенно, когда после 23-00 жизнь кипит за окном, смех, музыка, авто,
Ответ дляМорковна

Можете вийти з моєї теми і шукати цікавішу а я буду писати так як зручно мені а не вам, зрозуміло?
Не зви чайна• 18 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Я вам дуже співчуваю... а зараз як Ви?
Дякую, вже краще. За кордоном зараз, не змогла себе знайти в якості ВПО. Нервова система не витримала повітряних тривог.
Татьяна_М5• 18 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Я давно об этом говорила. Если бы большинство ещё это осознали и приняли бы меры, вообще было бы замечательно.
Пригаю-цибаю• 18 августа 2023
Ответ дляКукарикуууууу
Удалено администрацией...
хм. а в Києві всі на москвичах чи жигулях їздять?
Люди з Харкова, Дніпра, Миколаєва, Запоріжжя, Одеси активно купують авто в кредит по 5 млн грн
Ответ дляНесу добро людям
От і я більше боялась коли були у вас тривоги ніж коли я дома

Ответ дляНе зви чайна
Хай все у Вас наладиться
БеллаДонна• 18 августа 2023
Когда Израиль бомбили-сколько здесь было злорадства, что так ему и надо.
А когда у нас началась война-так теперь к нему миллион претензий, что и оружие не дает, и наших беженцев не охотно принимает.
Добрая свекровь• 18 августа 2023
Ответ дляКолдунья-вещунья
Менш з тим, ’про чесно/не чесно’ ви вирішили рефлексу вати на морському бережку. Разом з країною вам якось не комільфо рефлексувати.
Ответ дляДобрая свекровь
Я сподіваюсь що така святоша з окопу пише?
Кукарикуууууу• 18 августа 2023
Ответ дляПригаю-цибаю
Тут періодично я бачу жигулі, запорожці, ланоси. А там за тиждень жодної такої машини не бачила. Таке відчуття було що в клуб багачів попала.
Пригаю-цибаю• 18 августа 2023
Ответ длясою не люблю
Серйозно? Зате Волинська обл на й місці пр кількості загиблих.
Не трандіть. Розкажіть це матерям, дружинам, дітям....
хто ж про те думає
Я-ваш шанс• 18 августа 2023
Я теж зараз катаюсь Європою. Дуже шкода нас Українців
Хотів би світ війна закінчилась, вони за рахунок нас хочуть ослабити росію
Телепузик• 18 августа 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
А вы хотели чтобы война была по всему миру? Тогда б вам полегчало?
Чесно, то якось і такі думки бувають.
За що це нам?
Починаю ненавидіти вже всіх і все
Весела пiсенька• 18 августа 2023
Ответ дляТатьяна_М5
Какие меры нужно принять?
Телепузик• 18 августа 2023
Ответ для#Пойду_кгадалке
Усім відгородитись? Так не вийде, нажаль. Бо комусь треба воювати. А це близькі нам люди.
Ця образа на все життя нам
Татьяна_М5• 18 августа 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Какие меры нужно принять?
Как какие? Если человек получил псих травму - идёт к врачу и устраняет проблему