Блондинка в Законе• 19 августа 2023

Небажана вагітність

Як проходить аборт на ранньому терміні? Потрібно до гінеколога в жк? Чи відразу звернутися в роддом? Київ. Розкажіть як було у вас. Прошу без осуду. Маю дитину вже, маю хронічне захворювання, яке неможливо вилікувати. Не хочу більше народжувати
Таракашечка• 19 августа 2023
Ответ дляМарія В
Автор ,трошки не в тему з тим,що доросла жінка не вміє застерегтися якось від того,що не бажає
Возьмите с полки пирожок, что Вы так хорошо застерегаетесь.

Ядвига Юсьлегко• 19 августа 2023
Ответ дляЖена сантехника
Вибачте, що не по темі, але блін, приєднуюсь до попереднього коментатора. Я взагалі тупо не розумію, коли хтось ’залітає’ і кажуть ’ну так вийшло’. Що так вийшло? Ви йшли, йшли і впали на *лен? Я не проти абортів зовсім, але, будь ласка, ознайомтесь з поняттям контрацептиви і підберіть собі ті, які вам будуть підходити.
Не вистрибуйте з трусів.
Інколи і презервативи рвуться, і спіралі пропускають. Тпблетками на десятиліття не всі хочуть труїться
То шо людям сексом не займатись?
Марія В• 19 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
Нет ни одного средства, защищающего на 100%, кроме воздержания. Не читайте морали человеку.
Це все відмазки!!!
При тому дуже ніякі!
175см55кг19лет (она)• 19 августа 2023
Ответ дляЖена сантехника
В мене вчора презерватив порвався. З чоловіком багато років у шлюбі, є діти. Довелось пити Постінор. Це вперше за життя таке трапилось. І таке буває.
Марія В• 19 августа 2023
Ответ дляVivianna_
боже
ну , что за вопросы ? фу такой быть
Якою?
Ядвига Юсьлегко• 19 августа 2023
Ответ дляАлина-1240
Зашли,уселись в кресло,засунули зеркало,в шейку укол лидокаина,пару раз вакуумом шоркнули,встали,одели трусы с прокладкой,забрали бумажку и ушли
А що правда укол лідокаїну в шийку роблять? Це не жарт?
А як сам укол переноситься?
Ёшки_Матрёшки• 19 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Так може вона ще хоче дітей, а автор ні, а то є такі екземпляри які йдуть на аборт, а через пів року о така бажана вагітність
Та а як можна судити?!Це її тіло і її діло, не ми з вами будемо ростити її дітей!Це вибір особисто кожної жінки і ніякі «моралісктки» не мають права її стидити.Авжеж я не маю на увазі «безбашених»,що роблять аборти постійно .
Подвійна веселка• 19 августа 2023
Ответ дляМарія В
Це все відмазки!!!
При тому дуже ніякі!
Переважно переривають акт і кричать - нічого 100% не захищає.
Vivianna_• 19 августа 2023
Ответ дляМарія В
Якою?
очевидно , что бестактной
автор не за осуждением сюда пришла
Вы же женщина, где ваша солидарность ?

Подвійна веселка• 19 августа 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Добрі хороші жінки мають казати - аборт, аборт, так? Це добрі і не моралісти?
Ёшки_Матрёшки• 19 августа 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Підтримати і поділитися гірким опитом,якщо такий є.Або пройти мимо теми мовчки.
Марія В• 19 августа 2023
Ответ дляVivianna_
очевидно , что бестактной
автор не за осуждением сюда пришла
Вы же женщина, где ваша солидарность ?
Яка солідарнісь може бути до дорослої та безвідповідальної тітки?
Vivianna_• 19 августа 2023
Ответ дляМарія В
😧
Ядвига Юсьлегко• 19 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Можна поєднувати два методи
А чого не три?
А можна і сексом не займатись. Так найбезпечніше.
П.с. завагітніла другою дитиною ппа+ презерватив. І в оому місяці секс був лиш раз перед місячними.
Не питайте як? Сама в шоці.
Клли в мене 3 тижні була затримка я казала, то в мене певно ранній клімакс, чи рак, бо вагітність неможлива. Мене силою змусили зробити тест і в мене відібрало мову
Ёшки_Матрёшки• 19 августа 2023
Ответ дляМарія В
А ви не робили помилок в житті?Ви свята?
Не вчиняли погано?
Подвійна веселка• 19 августа 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
А може сказати - подумай, зупинися. Дитина вже є.
Пацака-задирака• 19 августа 2023
Ответ дляМарія В
Чому не вберегли себе від вагітності раз не хочете більше народжувати?
Що за сюр такий?
Моя кума залетела со спиралью.
С я залетела, в довольно немолодом возрасте, потому что не думала, что могу, после ста кругов Ада, что мы прошли, чтоб родить хотя бы одного.
Да и презервативы дают лишь 98% гарантии.
Таракашечка• 19 августа 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А чого не три?
Не питайте як? Сама в шоці.
Очень много женщин имеют проблемы с овуляцией, с зачатием и часто про это не знают, думают, что (типа) так правильно предохряняются. На самом деле, они бы и без контрацепции не беременили.
Я, очень фертильная, беременнею с первого раза, через контрацептивы, от ппа. Просто напасть.
Анонім-ка• 19 августа 2023
Ответ дляМарія В
Це все відмазки!!!
При тому дуже ніякі!
А ваш комментарий тут для чего ? Кому тут нужно ваше белое пальто ? Автор же написала вроде просто и понятно, что ей осуждения не нужны, ей нужны советы , куда лучше обратиться. Или вы тоже тему не читали , а просто решили её осудить, просто потому что вам так хочется ?

Марія В• 19 августа 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Не вчиняли погано?
Я не робила абортів взагалі
Анонім-ка• 19 августа 2023
Ответ дляПодвійна веселка
Нормальные женщины просто внимательно читают тему и отвечают по теме. Если бы автор спросила совета делать ей аборт или нет, то можно было бы привести свои аргументы за и против. Если автор пишет , что ей не нужно осуждение и рассуждения, ей нужно узнать куда лучше обратиться в ЖК или роддом, то тем кто против абортов, можно просто промолчать . И не давать автору непрошенных советов не по теме. Вот и всё.
Марія В• 19 августа 2023
Ответ дляАнонім-ка
Тому що я не розумію,як можна в дорослому віці мати таку інфальтильність
Ядвига Юсьлегко• 19 августа 2023
Ответ дляМарія В
Я не робила абортів взагалі
Я теж, і що?
Не зарікайтесь, повірте життя може вас провчить і в 50 завагітнієте. Що будете робити тоді?
Анонім-ка• 19 августа 2023
Ответ дляМарія В
И кому тут нужно ваше понимание ? Ещё раз , автор спросила КУДА ей обратиться в ЖК или в роддом? По теме вы ответить не можете. Зачем автору лишняя информация , что вы чего - то не понимаете ?
Ёшки_Матрёшки• 19 августа 2023
Ответ дляМарія В
Я не робила абортів взагалі
Так Это не единственный грех!
У меня есть знакомые , которым просто не с кем «грешить»,они тоже не делали.Но и счастья в личной жизни у них нет.Зато есть другие моменты «гордыня,подлость,равнодушие…»
Таракашечка• 19 августа 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Так Это не единственный грех!
Мне тоже эта дама показалась бездушным синим чулком.
Алина-1240• 19 августа 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А як сам укол переноситься?
Нет,не шутка.никак,это не ощутимо
Ля-ля-ля• 19 августа 2023
Господи, які ж бувають гидкі та недалекі люди. Найгірша порада - це та, якої не просили... авторе, по темі не підкажу (не в курсі), але бажаю Вам, щоб все склалося якнайкраще
руки_Крюги• 19 августа 2023
Ответ дляМарія В
Расскажите нам это через пол года- год.
Русланка з гілки• 19 августа 2023
Ответ дляАлина-1240
Можна заснути на 15 хв і прокинутись, нічого не відчувати.