Блондинка в Законе• 19 августа 2023
Небажана вагітність
Як проходить аборт на ранньому терміні? Потрібно до гінеколога в жк? Чи відразу звернутися в роддом? Київ. Розкажіть як було у вас. Прошу без осуду. Маю дитину вже, маю хронічне захворювання, яке неможливо вилікувати. Не хочу більше народжувати
Русланка з гілки• 19 августа 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
Робила медикаментозний,дуже важко перенесла,втрачала свідомість.Неміло тіло ,думала,що вмираю.
Врач казала,що деякі жінки роблять і не відчувать нічого,йдуть на роботу в той же день.Все Iндивідуально .
У мене теж завмерша, потім чистили, біль адська була
Русланка з гілки• 19 августа 2023
Ідете в частну клініку, без того позору як в державних, робите під наркозом, 15 хв сну, і все.
руки_Крюги• 19 августа 2023
Вы можете обратиться куда Вам удобно, например к своему врачу и он Вас направит или напрямую в гинекологию. Процедура будет одинаковая. Что и как решат уже там, подберут методы. У меня был таблетированный аборт и вакуум без общего наркоза с уколом в матку наживую, как писали выше. О недостатках там расскажут, если интересно, поделюсь опытом
Русланка з гілки• 19 августа 2023
Ответ для5cmhybyna
людина яка займається сексом бажає вагітності!
не хочете вагітності лише з руками або з жінками
Ви скільки вже народили?
Русланка з гілки• 19 августа 2023
Ответ дляАлина-1240
Нет,не шутка.никак,это не ощутимо
Це боляче, це жахливо
Блондинка в Законе
• 19 августа 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
А чого не три?
А можна і сексом не займатись. Так найбезпечніше.
П.с. завагітніла другою дитиною ппа+ презерватив. І в оому місяці секс був лиш раз перед місячними.
Не питайте як? Сама в шоці.
Клли в мене 3 тижні була затримка я казала, то в мене певно ранній клімакс, чи рак, бо вагітність неможлива. Мене силою змусили зробити тест і в мене відібрало мову
Не питайте як? Сама в шоці.
Чим все закінчилося?
Блондинка в Законе
• 19 августа 2023
Ответ дляруки_Крюги
Так, мені цікаво. Тому що страшно. Поділіться будь-ласка.
Скільки гімнавилилося тут на мене. Але життя цікава річ. Може повернутися по різному.
Ядвига Юсьлегко• 19 августа 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Чим все закінчилося?
Маю два сина з різницею 2 роки!
Я дуже мнима і аборт зробити не змогла б. Їла б себе щодня. Така натура.
Але не засуддую, хто зробив. Часто це сильні вольові жінки, мені такою не бути.
Після 40 тільки аборт. Не визнаю материнства в 40+. Але мої таракани, нікого не засуджую
руки_Крюги• 20 августа 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Вы абсолютно правы. Нельзя осуждать человека, не обращайте внимание на таких, они еще не поняли, что иногда лучше промолчать.
Таблетки- болезненно, но при хороших обстоятельствах менее травматично ( если не прийдется делать чистку)
Мед - быстро и менее болезненно, но все же это хирургическое вмешательство.
Вам лучше после узи они сами скажут, что для Вас лучше ( с учетом анамнеза, болезней, срока) потом уже взвесите + и - именно для Вас. Ведь все по разному переносят
Руда ліса• 20 августа 2023
Ответ дляА я кумедна
Нет ни одного средства, защищающего на 100%, кроме воздержания. Не читайте морали человеку.
Перевязка труб.
Руда ліса• 20 августа 2023
Ответ дляЁшки_Матрёшки
А зачем такое советовать(я про трубы),вы себе чего не перевязали после первого?Я в шоке от наших женщин и поддержки друг друга.
Большинство пришли в тему «поругать».Вы все не без греха?
У взрослой женщины уже должны мозги работать, чтобы не доводить себя до аборта. У неё хроника, значит, рожать не собиралась и выбрала средство контрацепции аборт. Если что то у меня трубы перевязаны.
Руда ліса• 20 августа 2023
Ответ дляVivianna_
очевидно , что бестактной
автор не за осуждением сюда пришла
Вы же женщина, где ваша солидарность ?
автор не за осуждением сюда пришла
Вы же женщина, где ваша солидарность ?
Солидарность - единство (как группы или класса), которое производит или основано на общности интересов, целей и стандартов. Данное понятие отсылает к таким связям в обществе, которые объединяют людей в единое целое. Какая может быть солидарность к мадам, которая будет убивать своего ребёнка?
Руда ліса• 20 августа 2023
Ответ дляТаракашечка
Очень много женщин имеют проблемы с овуляцией, с зачатием и часто про это не знают, думают, что (типа) так правильно предохряняются. На самом деле, они бы и без контрацепции не беременили.
Я, очень фертильная, беременнею с первого раза, через контрацептивы, от ппа. Просто напасть.
Вы постоянно рожаете и аборты делаете? Перевяжите трубы.
Жена сантехника• 20 августа 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Не вистрибуйте з трусів.
Інколи і презервативи рвуться, і спіралі пропускають. Тпблетками на десятиліття не всі хочуть труїться
То шо людям сексом не займатись?
Я десь таке писала? Те, що Ви опусуєте стається ну може в 10-15% випадків небажаної вагітності. Все решта - це просто небажання брати на себе відповідальність (а ну нафіг той презерватив, якось буде без нього; чоловік каже, що йому незручно, не ті відчуття; не буду пити таблетки, бо то дорого, муторно і ще поправлюсь, забуду пити щодня; та що там, ПА підійде, нічого я не завагітнію ну або банальне - партнер на мене тисне щодо сексу без контрацепцію, напевно прогнусь) і т.д.
Жена сантехника• 20 августа 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
В мене вчора презерватив порвався. З чоловіком багато років у шлюбі, є діти. Довелось пити Постінор. Це вперше за життя таке трапилось. І таке буває.
ну так Постінор, а не аборт робити. Випити екстренну контрацепцію - це якраз дуже розумне і виважене рішення.
А я кумедна• 20 августа 2023
Ответ дляПозаземний розум
Можна поєднувати два методи
Да, десять, что б вам угодить.
А я кумедна• 20 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Перевязка труб.
К чем ваши нравоучения и тем более мне? Не считайте себя умней людей, не стоит.