Ошеламиссимо• 20 августа 2023
Кто сидит сейчас на СЗ: Баду, Тиндер и т д- есть нормальные мужики?
Или извращенцы и женатики, у кого жены заграницей ?
Метелики на душі• 20 августа 2023
Всегда есть небольшой процент хороших мужчин, но и они ищут нормальных женщин
Невидимка Майя• 20 августа 2023
А на каком сайте знакомиться, чтоб не очень раскрученный был? Кто-то знает?)
Ряженка• 20 августа 2023
Ответ дляНевидимка Майя
А зачем вам не раскрученный если там никого не будет? Суть же вся чтоб люди были и выбор был
Сегодня сержусь• 20 августа 2023
Моя начальниця завжди на тіндері хороших чоловіків знаходила, з одним з них одружена, але вона й сама непроста: веселий компанійський характер, керівна посада, своє авто, квартира тоді була зйомна, але в хорошому районі. А вона до того ж пишка і їй точно більше 35 було на момент останнього знайомства, на порадниці їй би написали хапатися за першого, хто написав. З досвіду більшості знайомих - рівню собі на Тіндері знайти можна, складно знайти принца/принцесу.
Ангелок з ріжками• 20 августа 2023
Є і зворотній бік,знайомі чоловіки кажуть,що з жінок там одне сміття.