Белая котичка• Изменено 20 августа 2023
Лактаза при вагітності (лактозна непереносимість)
Дівчата хтось приймає при вагітності лактазу ?
Дуже хочеться домашньої сметани і молока але саме домашнього, безлактозної продукції не хочу бо воно все солодкаве , маю такі таблетки в пртивопоказаннях немає нічого на рахунок вагітності.
А от лактозні продукти без ферменту мені не можна взагалі
Заела_пластинка• 20 августа 2023
Можна, це лактаза, виробляється організмом. Хоча в мене при вагітності нормально сприймалася молочка. А до та після ніяк.
Бабуся Бетман• 20 августа 2023
Це ж просто фермент. Пийте собі. Єдине, що ви дивіться по собі, тому що під час вагітності кишківник і так нестабільний.