Котики-муркотики• 21 августа 2023

Алименты заграницей

Кто подавал на алименты находясь заграницей и в браке ? Как это делать ?
Фиктивная• 21 августа 2023
Якщо ви в шлюбі, то аліменти ніхто не назначить ..чи я чогось не знаю
Разом з розлученням в суд подають на аліменти

KaterionOK• 21 августа 2023
Ответ дляФиктивная
Чогось таки не знаєте
VitalinkaGL• 21 августа 2023
Ответ дляФиктивная
не верно
VitalinkaGL• 21 августа 2023
ехать надо или нанимать адвоката.
он все расскажет.
KaterionOK• 21 августа 2023
Автор, а батько дитини в Україні?
Ви можете зареєструватись через електронний суд і перебуваючи за кордоном подати позов або заяву про стягненя аліментів /видачу судового наказу.
Або знайти в своєму місті адвоката, який від вашого імені звернеться до суду
автор Котики-муркотики • 21 августа 2023
Ответ дляФиктивная
Бред , алименты в браке есть
yasilisa• 30 августа 2023
Автор все возможно. Можно и без электронного суда обойтись. Если актуально, то могу помочь.