З вишневого садка• 21 августа 2023
Виплата за смерть воїна
Сьогодні зустріла мамину подругу , у якої загинув син на війні ( мій однокласник ) . Він перед тим як його забрали на війну одружився на переселенці з 4 дітьми . В шлюбі він пробув 2 місяці і він загинув . Після його смерті якась виплата є ,але його мама на неї претендувати не може тільки дружина . Чи можливо це якось змінити в її користь ? Чи все належить дружині ?
МаксХмара• 21 августа 2023
Мама була проти шлюбу, в них погані відносини? Бо, мені здається, що в таких випадках люди повинні підтримувати одне одного (в тому числі фінансові питання нормально вирішувати), а як почитаєш, думають тільки за гроші.
Царствія небесного полеглому воїну.
З вишневого садка
• 21 августа 2023
Ответ дляМаксХмара
Царствія небесного полеглому воїну.
Я не знаю в яких вони відносинах . Але як би у них було все добре то мама не залишилося без підтримки .
А_мій_самий_самий• 21 августа 2023
У подруги моей мамы сын погиб, выплаты получил сын погибшего. Чему мать не сильно была рада.
Пишна молодиця• 21 августа 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
на помощь имеют право дети, супруги и родители.
Мама подавала на эту помощь? Или она ждет когда само собой прийдет на карту?
Та никада в жизни• 21 августа 2023
Эту выплату получает все, кто относится к первой линии родства: родители, дети и жена, в равных долях
КокошинЭль• 21 августа 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Ну ця виплата за загиблого виплачується дружині і батькам. Можливо вони про якусь іншу виплату говорили?
З вишневого садка
• 21 августа 2023
Ответ дляПишна молодиця
А куди треба подавати ?
Воленс-неволенс• 21 августа 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Может не хочет посторонним рассказывать, деньги ведь большие, могут ограбить.
З вишневого садка
• 21 августа 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
Та прям большие ? Не думаю що там така велика сума .
Пишна молодиця• 21 августа 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
А куди треба подавати ?
Пусть свяжеться с военкомом и ей все расскажут.
Странно , что она совсем не в курсе.
Локшина на вухах• 21 августа 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
😂ясно-понятно
Матраскин Брат• 21 августа 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
15 млн
КокошинЭль• 21 августа 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Вони частинами виплачуються, на протязі певного часу. І мама мала право подавати на цю виплату.
МаксХмара• 21 августа 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Вона вам пожалілася, що всі гроші забрала дружина? Бо, дійсно, вони повинні були бути поділені
З вишневого садка
• 21 августа 2023
Ответ дляПишна молодиця
Странно , что она совсем не в курсе.
Я не знаю можливо не хотіла казати , просто пожалілася що так сталося .
Marie-Antoinette2• 21 августа 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
А яка вам взагалі різниця до тих грошей, то навіть не ваша родичка а стороння людина, без вас розберуться
Ждун с Нибиру• 21 августа 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
А куди треба подавати ?
Для начала прийти в военкомат, откуда призывали.
Воленс-неволенс• 21 августа 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
15 млн. грн.
,)%22%2C%20%2D%20%D0%BF%D0%B8%D1%88%D1%83%D1%82%20%D1%81%D0%BF%D0%B5%D1%86%D0%B8%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%8B.
Матраскин Брат• 21 августа 2023
Ответ дляПишна молодиця
Можливо для неї це копійки?
Для автора? Можливо(
Пишна молодиця• 21 августа 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
а вам нужно на форуме обговорить сплетни знакомой?
Матраскин Брат• 21 августа 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
15 млн. грн.
Для автора це копійки
А_мій_самий_самий• 21 августа 2023
Ответ дляКокошинЭль
Это ещё при ато было. Сколько и как выплачивали я не знаю.
З вишневого садка
• 21 августа 2023
Ответ дляВоленс-неволенс
15 млн. грн.
Я не вірю що такі суми платять . Це просто не можливо . Де уряд візьме скільки грошей .
Пишна молодиця• 21 августа 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
для чого ваша тема? виплачують.
МаксХмара• 21 августа 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Так от навіщо ваша тема...
волосатое стекло• 21 августа 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Платят. Равными частями между родными, которые имеют на нее право. Но лучше нанять юриста
Шалена невинність• 21 августа 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Ось автор і призналася, про що тема