Все питаю зарання• 21 августа 2023

Донати і збори

от в кожного інстаграм блогера через раз бачу якісь "перевірені" збори
в мене питання. Цим блогерам хтось донатить?
Якщо ви цим блогерам донатите, то які суми. і який у вас дохід. Просто інколи поражаюсь сумам, які вроді закриваються за сутки. Звідки в людей гроші в наш час. І чому всі створюють свої банки для донатів. І як ви розумієте, що це "перевірена" банка.
А ще цікаво, коли компанії збирають донати. це якось дивно. Ви - компанія. Ви можете самі частину свого доходу кудись на щось передавати. Збори тут до чого?

Я спочатку донатила через дію. А потім поговорила з сусідом, який волонтерить, і періодично доначу йому. він не просив. так, розказував чим займається.
Результат:
вже голосів: 117
52 (44.44%) не доначу
45 (38.46%) доначу знайомим
12 (10.26%) доначу довіреним блогерам
4 (3.42%) доначу організаціям
4 (3.42%) доначу всім
Замрійлива• 21 августа 2023
Ответ дляКолишня муза
Админы, откройте этот ник!!!!
Ага, донатьте дальше)

Напланетянка• 21 августа 2023
Ответ дляКолишня муза
Вы крыса.
От таке ж відчуття, за лайками постів і голосувалками таке відчуття, що я завжди не в ногу із суспільством.
Колишня муза• 21 августа 2023
Ответ дляЗамрійлива
Милая, я уже пишу кибер полиции. У меня там друг работает.
А_мій_самий_самий• 21 августа 2023
Доначу на сборы большие, которые Гороховский пиарит, и одногруппнику своему напрямую, у нас чат группы универа. Когда собираем относительно большие суммы то прошу знакомых присоединиться по желанию.
Грамотний хвіст• 21 августа 2023
Ответ дляКолишня муза
Вы крыса.
Это вы ласково сильно
Напланетянка• 21 августа 2023
Доначу місцевим, кого знаю, і кільком блогерам. Важко сидіти, склавши руки, поки хтось гине без необхідного обладнання. Сподіваюся, що хоч одну людину своїми донатами я врятую за війну. Це вже була б велика радість для мене! Не шкодую грошей ні на мить, це все тлін!
ВільнаНазавжди• 21 августа 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
А вы вообще лично интересовались этим вопросом или повторяете за другими всякую дурню?
Интересовалась

автор Все питаю зарання • 21 августа 2023
Ответ дляМоре Щастя
Пересилаю гроші особисто родичам, колегам, друзям, які безпосередньо воюють на фронті. Як правило збираємо на автівки, екіпіровку, техніку на кшталт тепловізорів. Хлопці фото виставляють купленого, тому довіряю на мільйон процентів.
Після куплених барабанів через дію і копійки б не переслала.
так, я вже теж з фондами завязала. смисл від них, якщо на на передовій постійно всього не вистачає =(
Даха-сваха• 21 августа 2023
Ответ дляРоза в вазі
Ні, не Притула.

До його фонду теж ставлюся непогано.
Як там кажуть:’ лох не мамонт, не вимре...’ Де ж ви живете,що у вас немає знайомих, які б воювали ? от вони реально потребують допомоги.
Наталія-Ната• 21 августа 2023
Донатим в селе через батюшку-военного ( капеллан) ему все доверяют, потому что у него репутация 40 лет отличная. Передаём постоянно продукты, вещи, деньги, он везёт туда машиной
В кого тако було• 21 августа 2023
Не доначу ни в организации, ни волонтёрам. Есть группа моих друзей и родствеников, в ней мы собираем для бригады в которой служит мой муж. Будут у этих друзей кто то из близких на фронте , будем и им собирать в этой группе. Не верю никому.
Ответ длякурасаны
Доначу фондам, Притуле в том числе. Если коллега, который служит на что-то собирает, то ему.
200-500-1000 грн. Зависит от того, сколько денег на гривневой карте есть.
от скільки у вас повинно бути на гривневій карті грошей, щоб ви могли 1000 задонатити?
крім гривневої ще є валютні карти, тому таке уточнення?
Замрійлива• 21 августа 2023
Ответ дляКолишня муза
Пиши)
Наталія-Ната• 21 августа 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
30-40 тысяч чтобы у меня было
Я такая наивная• 21 августа 2023
Ответ дляПросто красавица
Никому ничего не доначу, это тупо кража денег в 99%.
Хороший же у вас круг общения.
Но имеете право)
После шести ни-ни• 21 августа 2023
Ответ дляВільнаНазавжди
Интересовалась
Ииии??
Ответ дляНапланетянка
а який у вас приблизно дохід (сімя?) і скільки в місяць донатите ?
Роза в вазі• 21 августа 2023
Ответ дляДаха-сваха
Є знайомі. Деякі з них самі просять донати в ПЖ також знаю людей з того фонду, тому і довіряю
Я такая наивная• 21 августа 2023
Ответ дляЗамрійлива
Не доначу. Сама занималась сборами и знаю куда они идут)
Не секрет, что вам подобных мошенников в любом обществе достаточно. Нашла чем хвастаться)))

Мао_Мяо• 21 августа 2023
у меня есть куча знакомых, которые на фронте - коллеги, приятели, мужья (и даже жены!!) коллег, дядя, отец моей близкой подруги. моя подруга, которую я знаю лет 20 периодически собирает на дроны для определенного подразделения.
короче, честно - только и успевай всем по 50-100 гривен кидать на разное. фондам не доначу, потому что сейчас много компаний и крупных организаций донатят в фонды и их сборы все равно закрываются. а такие маленькие сборы, где вот сейчас нужна машина или сбили дрон и нужен новый - закрыть намного сложнее. и пусть мои 50 гривен пойдут на них.
Я такая наивная• 21 августа 2023
Ответ дляКолишня муза
Админы, откройте этот ник!!!!
Зачем? Пусть в говне своем плещется и дальше.
Ответ дляЯ такая наивная
Хороший же у вас круг общения.
Но имеете право)
проблема не в колі спілкування. а в логіці. коли зі всіх сторін безліч донатів на мільйонні, мільярдні суми (враховуючи і іноземні внески, і допомоги дружніх держав). А ті, хто на передовій мають собі купувати екіпіровку, то питання виникають.

А ще з періодично цікавими новинами про барабани і стадіони
якби так. право на недовіру має кожен і нашій країні
Я такая наивная• 21 августа 2023
Ответ дляВсе питаю зарання

Проблема саме в колі. Бо, виходить, немає знайомих, яким можна довіряти.
Тішуся неперетішуся• 21 августа 2023
Доначу периодически проверенным знакомым или родственникам знакомых, МАДЯРу на дроны, покалеченным Героям, которых вижу в Инстаграмме.
Ответ дляЯ такая наивная
не завжди люди просять. не завжди здогадуєшся допомогти
я пробувала адресно пропонувати допомогу сімям, у яких хтось загинув. більшість відмовлялись. типу вони справляються, все ок, дякую.
Зазвичай так і буває, що чесним людям важко просити про допомогу. і приймати її
Мао_Мяо• 21 августа 2023
Ответ дляПосле шести ни-ни
Тут очень своеобразный контингент после 24.02.
Советчица стала клоакой для вбросов и ипсо. Это не показатель реальной жизни.
и темы про то, что ’надо ставить под сомнения сборы и фонды и вообще донаты’ тоже вызывают некоторые вопросы.
ибо русне муляет, что они 100 рублей будут 7 лет собирать, а у нас миллионы собирают за день.
Я такая наивная• 21 августа 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Зараз військові проводять збори завжди, якщо є потреба. А вона є. Тому, якщо хтось не довіряє навіть знайомим, то справа таки в них.
Допомога сім´ям загиблих, то інша справа, вони дійсно можуть відмовитись.
бювет_в_обед• 21 августа 2023
Доначу. Знайомим і деяким фондам. Всі знайомі теж так роблять. На роботі відмовились від корпоративів і поздоровлень з др, гроші теж на донати або одягти своїх, кого призвано.
Ответ дляМао_Мяо
зараз збори переходять на рівень ’знайомим’. від фондів.
і це про щось говорить
і ці донати особо не поставиш під сумнів, не переживайте. Навпаки, може хтось серед знайомих спитає і буде донатити більш адресно
Огірок та Помідорчик• 21 августа 2023
Доначу. І грошима ( своїм, перевіреним) і руками - плету сітки маскувальні та кікімори (на матеріали туди теж доначу). Чоловік інженер-електронщик увесь час щось для військових паяє - то павери, то пнб саморобні, то ще щось. Сидіти на попі рівно і чекати перемоги не можемо, треба щоб кожен хоч трішечки доклав зусиль, тоді ми сила