Видна міленіалка• 21 августа 2023
Мені цікаво, на кого це розраховано?
І звідки вони взагалі взяли мій номер?
Поняття не маю хто це
Точніше, те що це шахраї я розумію.
Поняття не маю хто це
Точніше, те що це шахраї я розумію.
Руда ліса• 21 августа 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Але що дивуватись, вчора розмовляла зі своїм бувшим, він мені сказав:
Тьфу тьфу я зараз живу краще ніж до війни, тривог не чую, новини не дивлюсь, живу так наче війни немає!
- ти хоть донатиш?
- я плачу податки, в мене совість чиста.
Чесно я чуть не вирвала, податки це ФОП друга група
- ти хоть донатиш?
Запропонуйте нашему уряду не пиз@ити міжнародну допомогу, і армії не треба буде побиратися по людях
ПЛЮС-МИНУС• 21 августа 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Багато людей вже не донатять так як допомоги мільйони розкладаються, а народ останні штани має зняти
очень многие помогают именно по месту службы родственников и знакомых. а вот эти все в АТБ на ЗСУ, в Укрпочте на ЗСУ и прочее и прочее - люди просто не верят, что дойдёт куда нужно.
Астановитесь• 21 августа 2023
Ответ дляВидна міленіалка
В мене взагалі немає привату вже давно
Не привата это карта, Tascombank получатель, ФИО нет
Видна міленіалка
• 21 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Ви теж можете запропонувати. Є адресна допомога і коли ти мужик який заробляє і багато гарно їсть і спить в теплому ліжку говорити що ти живеш наче війни немає це фууууу і я ніяким чином не підтримую владу в питаннях корупції
Руда ліса• 21 августа 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Я від цієї влади втекла після ракети у мій будинок. І не хочу мати з нею нічого спільного до кінця її років.
Видна міленіалка
• 21 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Влада направила ракети у ваш будинок чи про що ви?
Руда ліса• 21 августа 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Влада зробила можливою війну
НашлаПерепискуМужа• 21 августа 2023
Ответ дляПЛЮС-МИНУС
Правильно делают, уверенна, что они и донатами людей не побрезговали бы воровать
Видна міленіалка
• 21 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
Влада зробила можливою війну
Ясно, ви зокрема, теж зробили можливою війну в такому випадку
Руда ліса• 21 августа 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Боже збав. Я ані пороха, а ні його наступника - клоуна не обирала.
НашлаПерепискуМужа• 21 августа 2023
Ответ дляВидна міленіалка
То есть это случайное срападение, что 30 лет худо-бедно жили, а потом москали зашли как к себе домой и вырезали тысячи беззащитных безоружных людей?
Видна міленіалка
• 21 августа 2023
Ответ дляРуда ліса
А це не про вибір влади. Ви зробили можливою війну навіть якщо давали хадаря 50 грн своєму педіатру, наприклад, якщо не вчили історію, не співали колискові своїм дітям, дивились мацкальські серіали і слухали пісні
Видна міленіалка
• 21 августа 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Ні , це не випадковість але наша влада це наша влада та яку ми обирали, з якою мирились, мовчали і махали рукою, це ми давали хабарі і тд
Руда ліса• 21 августа 2023
Ответ дляВидна міленіалка
Аааааа, ясно. Бажаю Вам повного виліковування.
Руда ліса• 21 августа 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Для авторки - мабуть, так
ПП-шница• 22 августа 2023
Вам дали номер картки? Якщо так, напишіть, вже відправила, завтра чекаю повернення. І завтра зранку пишіть їм де мої гроші?
Завжди мало• 22 августа 2023
Ответ дляВидна міленіалка
- ти хоть донатиш?
Вы вообще о чем????
Ему повезло что вы бывшая
Завжди мало• 22 августа 2023
Ответ дляА що таке?
ООО!
Цей чувак пише по чатах всіх новобудов.
Спочатку пише, потім через деякий час дописує ’прошу не мовчіть, я все поверну’
Цей чувак пише по чатах всіх новобудов.
Ему что отвечают?