В цей раз сильні місячні,прям кожних 1,5-2 години міняю прокладку,ще й згустки виходять,вчора була цілий день на ногах,і на вечір таке...гінеколог сказала пити Віданол,комусь допомагає??сьогодні вже лежу пластом,місяць назад була операція видаляли поліп,31 липня робили узд все супер,чому такі обільні??після місячних сказала на узд йти
Janeke_in_UA• 22 августа 2023
Мне виданол помогает, но у меня фибромиома. Как-то не нормально. Если полип удалили, то должно быть лучше, а не хуже?
Ответ дляJaneke_in_UA
По узд все чисто,і з поліпом коли був таких обільних не було,я ще в 1 день трішки наробилась,важкості підіймала,можливо того такі вони обільні в цей раз
Allein74999• 22 августа 2023
У меня гиперплазия эндометрия. Для меня ваше состояние - норма. Пью Транексам
Ответ дляAllein74999
31 липня робила узд,ендометрій тоненький був все чисто,а транексам вт пьєте тільки під час місячних?
Viktiriia-ec46• 22 августа 2023
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
транексам, транексамова кислота, віданол і мефенамінова кислота. краще, звісно-транексам.
Allein74999• 22 августа 2023
Ответ дляAnastasiaPol93-bff7
Да по две табл три раза в день первые два дня, потом по одной. Можно ещп пить аминокапронку в порошке, тоже хорошо