Запароленое одеяло• 22 августа 2023

А ви ревнуєте своїх дітей?

Дитині 1.7 і я хочу весь час бути з нею, допомоги ні у кого не прошу, справлюсь сама, мені в радість. Дратують родичі і знайомі, які хочуть брати мою дитину на руки, цілувати її і тп, навіть ті з близьких, з ким стосунки хороші. Дитина мамина, але зараз вже почала взаємодіяти з іншими дорослими і мені неприємно, коли вона, наприклад, віддає перевагу комусь, а не мамі.
Сама собі дивуюсь, колись вважала, що можливо взагалі буду без дітей, чужі діти ніколи не цікавили. Розумію, що мої почуття не зовсім здорові, тому мовчки ’терплю’, але всередині ураган)
Чи є у когось схожі відчуття?
Lysiiiiii• 22 августа 2023
Не ревную..сама була з дітьми, ніякої допомоги не було, тому тільки і чекала можливості звалити
Аноним Советчик• 22 августа 2023
Ні. Я була рада що я їм не потрібна 24/7 і вони мене легко відпускали залишаючись з бабусею, татом. Я могла куди піти і поїхати спокійно. Ревнощів як у вас не було.
Заела_пластинка• 22 августа 2023
вам би радуваться, це зараз поки маленьке все чудово, а як підросте і так залишиться маминим, то біда. В сестри вже 5-ть років і ніде не залишиш, постійно ’де моя мама, коли прийде моя мама’
marilit• 22 августа 2023
Ну це не луже нормальна ситуація, вона тригерить у вас якісь подї з вашого дитинства скоріше за все, можливо хтось в вашому дитинстві віддавав перевагу не вам, обовʼязково з психологом це треба пропрацювати інакше може бути 2 поламані долі..
Сизоока бестія• 22 августа 2023
Рожайте второго - сразу «попустит»))
Вообще не факт• 22 августа 2023
Ревную сына к невестке
автор Запароленое одеяло • 22 августа 2023
Ответ дляСизоока бестія
Рожайте второго - сразу «попустит»))
чула таке, але слабо віриться)
Комиссия50%• 22 августа 2023
Лет до 2х может, и то не ко всем. А сейчас с радостью дала б поняньчить на денек))) так никто особо не хочет
Коко Шанель• 22 августа 2023
Моим 15 и 12 я хочу жить отдельно
Комиссия50%• 22 августа 2023
Ответ дляНу шо не так?
чула таке, але слабо віриться)
Правда
Вообще не факт• 22 августа 2023
Ответ дляКоко Шанель
Моим 15 и 12 я хочу жить отдельно
Ну так снимите квартиру, и перебирайтесь.
СКИБИДЫШь• 22 августа 2023
Нет, такого не было, ждала, когда придёт мама, и я хоть немного отдохну.
Сизоока бестія• 22 августа 2023
Ответ дляНу шо не так?
чула таке, але слабо віриться)
Ну у меня 2 детей, поэтому знаю, что говорю
ПуГоФФка• 22 августа 2023
Нет, я наоборот приветствую общение детей с другими людьми
Не їм після шостої• 22 августа 2023
Ответ дляВообще не факт
Ревную сына к невестке
Плачете, когда он ей цветы дарит?
Вообще не факт• 22 августа 2023
Ответ дляНе їм після шостої
Плачете, когда он ей цветы дарит?
Нет же, сын моя сексуальная мечта, как муж почти с моими чертами. Муж умер давно, лет так 7 назад. Я А страдаю,
Гладиолус• 22 августа 2023
Ответ дляВообще не факт
Вы гоните
Вообще не факт• 22 августа 2023
Ответ дляГладиолус
Вы гоните
Нет почему
Парасюха• 22 августа 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
В сестри вже 35 років до сих пір за маминою спідницею з маминого гаманця
Ото страшно
ПоЗиТиВнАя• 22 августа 2023
Ответ дляВообще не факт
Ревную сына к невестке
А я дочку к зятю)
Заела_пластинка• 22 августа 2023
Ответ дляПарасюха
Ото страшно
в мене швагер такий, вже 36 рочків дитянці... Свекрушка сама винна, що в сраку все життя дула і соломку підстиляла
Работать надо• 22 августа 2023
Ответ дляВообще не факт
У вас прям Эдипов комплекс 😮
Кундалина• 22 августа 2023
Ні.В мене здорові думки і діі.
ПоЗиТиВнАя• 22 августа 2023
Ответ дляГладиолус
Вы гоните
Это невестка пишет
МашМааш• 22 августа 2023
Мне было отвратительно и мерзко, когда первые дни, нелели, может дале месяцы жизни ребенка к нему кто-то прикасался кроме меня и мужа.
Но это период такой, ребенок ещё как часть меня воспринимается, а я к своим границам очень внимательна)

Чем старше, тем больше могу отпустить. Очень радуюсь, когда вижу, что ей весело и интересно с кем-то
Обожаю мужа, няню, свою маму, детей на площадке, когда вижу как смеётся с ними) сейчас 2 5 дочке

Вам бы автор про сепарацию подумать, почему так слиты с ребенком
Я Головна• 22 августа 2023
Я вас понимала. Очень ревновала к свекрови. Тем более сын к ней очень тянулся , а когда она уходила - горько плакал.
Ответ дляЯ Головна
щось змінилося з часом?
Гола з конопель• 22 августа 2023
Я така як ви. Моя дитина, яке всім діло до неї? Бісить невимовно.
Я Головна• 22 августа 2023
Ответ дляНу шо не так?
щось змінилося з часом?
Да, конечно :)
Я вышла на работу в 2,3 года.
Сын пошел в сад. Бабушки очень помогали и выручали.
Еще я поняла, что меня ему никто не заменит.
Сейчас ему 5 лет . Все еще еще очень мамин.
Коко Шанель• 23 августа 2023
Ответ дляВообще не факт
Я подожду ещё немного когда они снимут😁