Кондуктор автобуса• 22 августа 2023

Мамы первоклашек, что у вас закупает род_коммитет?

Мамочки первоклашек, что заказывает ваш батьківський комітет на 1 сентября? Какие-то подарки детям? Учителям? У нас тут собрались родители, и думают что им делать. Идей пока нет.
Интимная• 22 августа 2023
Шторы, жалюзи и еще что то там для класса 🙈

Невісточка ж• 22 августа 2023
Детям медведя заказали. Он вкусняшки раздаст. Пока больше ничего именно на 1 сентября
Байрактарна• 22 августа 2023
Дайте спокій усім. Ще у школу не пішли, а вже почалося
Даха-сваха• 22 августа 2023
Ответ дляНевісточка ж
кого
Байрактарна• 22 августа 2023
Ответ дляНевісточка ж
Ведмеді, цигани 🤣
Невісточка ж• 22 августа 2023
Та большого медведя) такой, у котрого человек внутри)
Даха-сваха• 22 августа 2023
Ответ дляБайрактарна
Навіть не знаю скільки поколінь має змінитися щоб мамки перестали страждати тим маразмом.
Fresh_coconut• 22 августа 2023
Наши закупили тетради для обучения, боксы для трудов, бейджики детям, то что для школы, и какие то плакаты.
Невісточка ж• 22 августа 2023
Ответ дляБайрактарна
Ведмеді, цигани 🤣
Ага) ну...что делать, когда в маленьком городе только такие развлечения))

Байрактарна• 22 августа 2023
Ответ дляДаха-сваха
Це невиліковно, мабуть ((
Джем Шакіри• 22 августа 2023
всякую куйню.
еще не придумали, но по тыще собрали
Даха-сваха• 22 августа 2023
Ответ дляБайрактарна
Це невиліковно, мабуть ((
Це якась національна хвороба притаманна тільки українцям.
Без QR коду• 22 августа 2023
Ответ дляНевісточка ж
я стесняюсь спросить - а напуркуа?
Карма хамелеона• 22 августа 2023
Ответ дляНевісточка ж
Я прочитала, медвєдєва
Без QR коду• 22 августа 2023
в нас завтра збори, сподіваюсь активісти з ідеями замовити ’медведя’, пряники і далі за списком не прийдуть...
Директор Пляжу• 22 августа 2023
По 200 грн на класс и школу сдали до декабря говорят хватит ,и + прописи 211 грн
Карма хамелеона• 22 августа 2023
Нічого. Просто прийдемо в школу. Школа державна (ліцей) все за кошти меценатів з закордону і влади. Світло є завжди ( два генератори з Німеччини, ремонт в сховищі ідеальний). Канадієць ремонт в туалетах зробив і столовій.
Невісточка ж• 22 августа 2023
Ответ дляБез QR коду
У нас є чат у вайбері там нікуди не сховатися від таких активістів)))
Джонсонюк• 22 августа 2023
Ответ дляКарма хамелеона
Канадец сам делал? Правда?

Ms. Похвала• 22 августа 2023
Букет цветов от класса учителю на 1 сентября подарим.
Все)
Карма хамелеона• 22 августа 2023
Ответ дляДжонсонюк
Канадец сам делал? Правда?
Правда,правда. І котел новий купив, в школі теплінь.
Без QR коду• 22 августа 2023
Ответ дляНевісточка ж
в нас ще тільки з вчителем😄, але завтра все буде)))
Карма хамелеона• 22 августа 2023
Ми на морі, в школу 4 підемо. Завжди з старшим так робила.
АБВГДейка• 22 августа 2023
Знаю, зараз мені щось добре напишуть за це)
Я зловила неймовірний кайф від першого дня в школі за кордоном - ми просто прийшли, фсьо. За день ще прийшла смс з нагадуванням, що завтра в школу.
Скромняшка• 22 августа 2023
Зошити друковані, павербанк на клас, ніяких подарунків, вчительці тільки квіти, якщо хтось хоче подарувати, то від себе
Ласунка• 22 августа 2023
А так мрію, щоб взагалі заборонили вайбер групи в школах. Все спілкування повинно бути тільки батьки-вчитель і все. Загальношкільна інформація на імейл батькам і все .
Ласунка• 22 августа 2023
Ответ дляДжем Шакіри
всякую куйню.
еще не придумали, но по тыще собрали
Якщо в класі 30 дітей, виходить 30 тис, не погано, можна і ведмедя замовляти))) гроші є, той можна витрачати
Залетна Я тут• 22 августа 2023
За что учителям???
Залетна Я тут• 22 августа 2023
Ответ дляАБВГДейка
Ну так а кто эту фуйню всю придумывает и учавствует потом в ней? Опять держава и депутаты виноваты?
Захекалася читать• 22 августа 2023
Ответ дляДаха-сваха
Такі маразматички завжди знайдуться на нашу голову.