Вообще не факт• 22 августа 2023
Чи є в Києві спортклуби для людей з обмеженими можливостями?
Не обов´язково без рук/ніг чи щось подібне, а просто тих, хто має інвалідність через якесь захворювання і не може "на повну" займатись спортом як здорові люди.
Вообще не факт
• 22 августа 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Кинезиотерапия есть
Kinesislife погуглите
Дякую
Скромняшка• 22 августа 2023
Кинезиотерапия с реабилитологом, много разных центров, я в Спина+ ходила
Запароленое одеяло• 22 августа 2023
В моем бывшем зале человек без рук занимается. Обычный зал для всех