Вообще не факт• 22 августа 2023

Чи є в Києві спортклуби для людей з обмеженими можливостями?

Не обов´язково без рук/ніг чи щось подібне, а просто тих, хто має інвалідність через якесь захворювання і не може "на повну" займатись спортом як здорові люди.
автор Вообще не факт • 22 августа 2023
Чи, може, якісь окремі групи в звичайних спортклубах?

Там все розмивчато• 22 августа 2023
Кинезиотерапия есть
Kinesislife погуглите
автор Вообще не факт • 22 августа 2023
Ответ дляТам все розмивчато
Кинезиотерапия есть
Kinesislife погуглите
Дякую
Скромняшка• 22 августа 2023
Кинезиотерапия с реабилитологом, много разных центров, я в Спина+ ходила
Marmu• 22 августа 2023
так може з тренером займайтесь у будь-якому спортзалі, у якого є досвід. У нас у Спортлафі на Теремках висіло оголошення, що проходять у такі-то часи реабілітацію воїни поранені, просимо ставитись з повагою чи щось таке.
COTTONNAJA• 22 августа 2023
в ТЦК выпишут абонемент
Запароленое одеяло• 22 августа 2023
В моем бывшем зале человек без рук занимается. Обычный зал для всех