энциклопУдия• 23 августа 2023

Що там із школою? Всі будуть ходити очно? Не буде змішаного?

Тобто вчителька не буде підключатися онлай?
Вообще не факт• 23 августа 2023
Кривий Ріг, ще організовують щось. Тільки вчора і сьогодні пишемо заяви про вибір форми навчання. Але рішення міськради і військової адміністрації нема
Але з такими обставинами, то мінували позавчора, а вчора приліт без тривоги, в мене вибір очевидний

Кишмишная Мая• 23 августа 2023
Неделя через неделю Киев
Ну те офлайн/онлайн
Мест в убежище не хватает
olyagol• 23 августа 2023
Ответ дляYuliya-23
в мене буде онлайн у молодшої і змішане у старшого.Але судячи з батьківських чатів, то є багато випадків коли по школам нехочуть організовувати онлайн, і заставляють батьків переписувати заяви на змішане навчання.Дніпро.
Там не то что не хотят онлайн, как не собирается количество на класс онлайн, допустим из пяти 10 классов на онлайн обучение написало 7 человек, для 7 человек не откроют онлайн класс, по-этому и предлагают или ищите другую школу, или ходите очно.
zhara• 23 августа 2023
Київ. очно, у. гімназії є гарне укриття. Мені спокійніше, коли дітіна буде там під час тривоги, ніж сидітиме вдома
ША! я прийшла!• 23 августа 2023
Киев, 4 класс, очно. Но и в прошлом году было очно, дома от силы пару недель учились
Несемо світло разом• 23 августа 2023
Ответ дляЭлектричка
Как это молчит? С 15 по 20 августа родители должны были принести заявления в школу с той формой обучения, которую выбрали с 01.09 - смешанная, дистанционная или домашняя

У моего будет дистанционка
Мы даже никакие заявления не писали .
Электричка• 23 августа 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Мы даже никакие заявления не писали .
Капец
у вас гос школа?
Гум деп все пояснил еще с конца июля…

Несемо світло разом• 23 августа 2023
Ответ дляЭлектричка
Капец
у вас гос школа?
Гум деп все пояснил еще с конца июля…
Гос . Муж пошел в школу , узнать на счет учебы. Вот жду звонка .
ЭмчЭндЭм• 23 августа 2023
Киев, очно
Коленная ложечка• 23 августа 2023
Ответ дляЭлектричка

У моего будет дистанционка
У нас тоже молчат КР , вот сейчас написала учитель,что завтра собрание в зуме ,может скажут наконец .
Yuliya-23• 23 августа 2023
Ответ дляМама фіфті цента
1-4 классы 8-12 часов
5-11 классы 9:45 2 урока онлайн
12-16:45 в школе
Кто полностью онлайн , тот 9:45-16:45
я знаю той розклад. В мене старший буде на змішаній. як воно з тими тривогами буде навчання, хто зна. бо до школи нам далеко діставаться
Yuliya-23• 23 августа 2023
Ответ дляЯжбоматуся
То есть за переменку надо успеть к 12 добраться в школу? Если два урока с 9.45, то они и заканчиваются около 12. А если живёшь далеко от школы...
а то ж нікого не хвилює. Гумдеп сказав шо проблема діставання до школи то проблема викючно батьків.п.с нам діставатися далеко, з пересадками, бо прямого транспорту нема
Yuliya-23• 23 августа 2023
Ответ дляНепогодка
Змішане
Укриття жах (
Київщина
це піпєц просто, вибачте
Yuliya-23• 23 августа 2023
Ответ дляМама фіфті цента
Директор озвучила ’дети переходят из дома в школу’
В основном, все живут рядом
На есть те, кому надо ехать несколько остановок.
можна подумати у нас у всіх школа поряд з будинком
Непогодка• 23 августа 2023
Ответ дляYuliya-23
це піпєц просто, вибачте
На це виділили немалі державні кошти!
І типу зробили
По факту - на фото !
Сказали батькам робити ( на фото батьки )
Мама фіфті цента• 23 августа 2023
Ответ дляYuliya-23
Та отож.
Ми живимо поряд, але донька буде на онлайне , 9 кл
Яжбоматуся• 23 августа 2023
Ответ дляYuliya-23
Просто капец 😢 мы тоже не рядом, но у нас онлайн. Если вдруг у нас такое придумали бы, то не знаю как выкручиваться
Alita888• 23 августа 2023
Київ
Тиждень очно, тиждень дистанційно
4 клас
Перша зміна
Гравіцапа• 23 августа 2023
Кр.Ріг, не знаю, що там збираються вирішувати на сесії міськради, але думаю, буде онлайн, як вже 3 роки. Нажаль, ми дуже вразливі перед балістикою

ЭмчЭндЭм• 23 августа 2023
Дівчата, приліт шахеда в школу в сумській області, це жах, школа майже повністю зруйнована. Є загиблі.
Незламна• 23 августа 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Я теж бачила,жах!
Просто красавица• 23 августа 2023
Ответ дляНепогодка
На це виділили немалі державні кошти!
І типу зробили
По факту - на фото !
Это полный капец Я бы уже как минимум на горячую линию мэрии позвонила бы.
У нас в начале войны укрытия в подвале школы было - чисто, сухо, и точно не было земли под ногами, зацементировано. А вот это все на фото это точно не бомбоубежище
ЭмчЭндЭм• 23 августа 2023
Ответ дляПросто красавица
Земля под ногами это не так страшно, а вот трубы над головой намного хуже, это либо канализация или гарячая вода, детей сварят, если порвёт от удара
КондуктЕр тролейбуса• 23 августа 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Я не хочу пускати свою дитину в школу. Сумська область. 80 відсотків батьків за змішане навчання. Дуже сподіваюся, що після сьогоднішньої події багато хто змінить свою думку
ПлакалаВАвто• 23 августа 2023
Ответ дляЭмчЭндЭм
Це жах насправді, воно летіло саме туди, трое загиблих, ще люди під завалами
А нас все одно опитують, як хочемо детей навчати
ПлакалаВАвто• 23 августа 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
І я, чесно кажучи,ще вагалася,чи відправляти дитину в школу, той рік діти десь в квітні вже вийшли на навчання в школу и частина дистанційно вчилися. Але тепер навряд чи, воно ж прилітає ще до будь-якої сирени навіть. А звичайний підвал то не укриття, подивиться, що залишилося від роменської шкоди, і це лише шахед. Уявіть, якщо ракета
ЭмчЭндЭм• 23 августа 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
Я не знаю в чому річ, ще не 1 вересня, а вже прильти в школи, хіба потрібна ще більше трагедії щоб більш ретельно ставитися до вибору форми навчання. Та ж винних батьки самі роздеруть на шмаття, це життя дітей.
Марафетчица• 23 августа 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
В Сумах 80 відсотків за очне навчання. Я дуже сподіваюсь, що після школи в Ромнах більшість буде за дистанційне
ЭмчЭндЭм• 23 августа 2023
Ответ дляМарафетчица
Мабуть так, якщо батьки не поведуть на очне, то швидко зроблять дистанційне, бо діти не можуть не вчитися
ИзЮмрудная• 23 августа 2023
Хочу зауважити щодо ’шахедів’. Минулого року майже 100% збивали, а зараз? Лише сьогодні з 20 - лише 11 збили, вчора у Чернігівській обл був прильот вдень і сьогодні Ромни(. Тобто, збити ’шахеди’ на зараз велика проблема, як я розумію, а їх запускають щоночі ось вже і щодня(. І будь-яка школа будь-де в Україні не захищена від прильоту. А дитина може йти до школи чи повертатися з неї, коли тривога, тобто не буде в укритті