Гага Газу• 23 августа 2023

Ось кому доступний відпочинок в Катарі

Ольга Юріївна Дроздова - начальник адміністративно-господарчого відділу управління освіти Дніпропетровської в місті Києві РДА та голова тендерного комітету.
Минуло більше місяця зі скандалу із закупівлями барабанів, конструкторів, овочерізок та космічних сковорідок, стільців за дві ціни, туалетного паперу та швабр на 4 мільйони гривень в укриття навчальних закладів

Дроздова була відповідальна за ці закупівлі як голова тендерного комітету.

Відпочинок в Катарі, презентація розкішних прикрас Bulgari, ну і само собою люксові речі від Cartier, Dolce&Gabbana та Gucci, у яких вона хизується у своїх соціальних мережах перед вчителями з копійчаними зарплатами. Лише на фото одягу на десятки тисяч доларів...
Ця діячка відома тим, що раніше вона працювала керівником в комунальному підприємстві «Притулок для тварин» в Бородянці, проте її навіть звідти звільнили зі скандалом після чисельних скарг активістів, власне через неадекватні витрати бюджетних коштів. На цій посаді наша модниця встигла заробити собі на дві кримінальні справи за незаконне нарахування для себе завищеної заробітної плати та закупівлю автомобілів для перевезення тварин за завищеною вдвічі вартістю
Ми маємо знати своїх «героїв»
Досі НЕ звільнена
Боневтікла• 23 августа 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Радити жінкам - вчитися читати і рахувати !
Можливо тоді вони взмозі будуть скласти 2+2, і зрозуміють, що не можна голосувати «по-приколу» !
А що було за кого голосувати? Там такий рівень цинізму, що в кандидатах всі однакові, інших при українській владі нема.
Я виїхала бо маю дітей-хлопців, уже не вірю в світле майбутнє.
Не цілуюсь з бодуна• 23 августа 2023
Ответ дляparele
Вообще не удивлюсь, если следующим будет какой-нибудь Арестович.
Нє, буде той, по кого знімуть смішне кіно !
І головне ж ні у кого не виникає сумнівів, що керувати країною буде саме воно - обличчя ! Без досвіду, знань, освіти, команди професіоналів, без програми дій, без реформ ..
Мядуза аля моргонер• 23 августа 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
был уже один, перед Зеленским... не дай бог подобного еще раз...
Не цілуюсь з бодуна• 23 августа 2023
Ответ дляСегодня я не я
Там як в Гостомелі
Кради рвали на куски бюджет
І зараз не можуть поділити владу , але порядку нема ні в бородянці ні в Гостомелі , зате з силіконовими губами всі дівки в сільраді сидять
А більшість депутатів сільської ради від якої партії ?
Сегодня я не я• 23 августа 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Опзж
Саджу все зарання• 23 августа 2023
Ответ дляMede
Блять, і знову ті губи!
губы.. там лицо все как у алкашки
но не это важно, почему еще она не наказана?
Не цілуюсь з бодуна• 23 августа 2023
Ответ дляСегодня я не я
Опзж
Ну, то хто винен ? Дівки, чи виборці ?
Не цілуюсь з бодуна• 23 августа 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Бо, так по телєку сказали ?

Радійте тому, що маєте і нічому не дивуйтесь ! Далі буде
Незламна Україна• 23 августа 2023
Тупая ненасытная кобыла не учла, что в гробу карманов нет(
Мядуза аля моргонер• 23 августа 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Бо, так по телєку сказали ?

о, если вы голосовали за Петю, вопросов больше нет
Сегодня я не я• 23 августа 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Ну, то хто винен ? Дівки, чи виборці ?
Винні корупціонери , вони йдуть у владу і починають красти , хоча до цього були нормальні гасла у них
Не цілуюсь з бодуна• 23 августа 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Я за здоровий глузд !

Ви мабудь гарно спите, бо і близько не знаєте, або не хочете, що зараз ! під час війни ! коїться з бюджетними коштами !
І хто і скільки років буде віддавати за це борги …
Jimson• 23 августа 2023
Ответ дляparele
Алексей Николаевич очень силен в дебатах и раскручен медийно. Владимира Александровича задушит на первых минутах, как боа констриктор, как только у того закончатся домашние заготовки. По моему мнению, справится и с Петром Алексеевичем, не так быстро, тот сильно поумней и поизворотливей, но справится.

Пишут, что он (Арестович) связан с Ахметовым, который вполне может профинансировать предвыборную компанию.
Jimson• 23 августа 2023
Ответ дляСегодня я не я
Який притула , якого тесть пихає в крісло , щоб гроші красти мільйонами
Хомутынник не тесть, там другое родство. По-моему, это называется свояк.
Не цілуюсь з бодуна• 23 августа 2023
Ответ дляСегодня я не я
Гасла ? Нормальні ?
Це називається популізм і брудна піар компанія !

Кандидат був некомпетентний, вас не цікавило, хто ж буде керувати на справді ? З кого складається партія ? Хто спонсор серіалу )))
Пирожкиня• 23 августа 2023
Ответ дляIrinkalak
А можно смертную казнь в стране ввести?
Та легко. Только ж казнить будут не этих, а кто выступает против них, бо це зрада і не на часі. Ну и тех, кто отказывается идти умирать на фронт. А эти будут максимум перемещаться с одного тёплого места на другое.
ПультОт_БМВ• 23 августа 2023
Дело даже не в том, что воруют. А в том, что не бояться этим хвастаться (((
Простоваля• 23 августа 2023
Горжусь нашими мужиками! Таких чучел без водки трахают, еще и на хлебное место пристраивают Щедрость по -украински.
Jimson• 23 августа 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Гасла ? Нормальні ?

Кто спонсор? Реально, интересно. По моему мнению, там целый коллектив
Бамбарбия! Кергуду.• 23 августа 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
при деньгах, занимается собой - но язык не повернеться назвать ее ухоженной, как продавщица с рынка
Та ей на ваше мнение глубоко...
GladA• 23 августа 2023
Да кто только не ворует!
Пирожкиня• 23 августа 2023
Ответ дляГага Газу
За крадіжку державних коштів - давно пора
Ага, и полетят демонстративно головы тех, кто пачку бумаги с работы вынес. А не тех, кто тихонько миллиарды на свои швейцарские счета упер.
Видна міленіалка• 23 августа 2023
Ответ дляparele
навіть не сумнівайтесь, ще рубашки на собі за нього рвати будуть.
нічому наш народ не вчиться
Не цілуюсь з бодуна• 23 августа 2023
Ответ дляJimson
Коломойський + Кучма, який Єрмака і фсбешного і призначив !
Mede• 23 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
Дійсно, коли вибирали Зеленського - був вибір без вибору, якщо не сказати більше. До того ж через повне розчарування у владі як такій була дуже низька явка виборців. В першому турі голосувала за іншого кандидата (не Порошенка), у другому хвилин п´ять не могла вирішити, бо в Порошенку розчарувалася, а Зеленського терпіти не могла. Тепер от думаю - краще би моя рука тоді відсохла
Видна міленіалка• 23 августа 2023
Ответ дляБоневтікла
тобто ви проголосували ’по приколу’, а потім кинули наслідки свого голосування і втекли?
Jimson• 23 августа 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Кучма еще не сошел с дистанции? Очень жаль :(
Пирожкиня• 23 августа 2023
Ответ дляJimson

Та кто смотрит те дебаты, мы же не в Штатах
Не цілуюсь з бодуна• 23 августа 2023
Ответ дляПростоваля
Її призначили, бо немає принципів і вміє красти ! А не через красу
Вона ж працює на партію, а не на себе в першу чергу !
Jimson• 23 августа 2023
Ответ дляПирожкиня
Во второй раз сериальчик не проканает, дебаты будут.