Гага Газу• 23 августа 2023

Ось кому доступний відпочинок в Катарі

Ольга Юріївна Дроздова - начальник адміністративно-господарчого відділу управління освіти Дніпропетровської в місті Києві РДА та голова тендерного комітету.
Минуло більше місяця зі скандалу із закупівлями барабанів, конструкторів, овочерізок та космічних сковорідок, стільців за дві ціни, туалетного паперу та швабр на 4 мільйони гривень в укриття навчальних закладів

Дроздова була відповідальна за ці закупівлі як голова тендерного комітету.

Відпочинок в Катарі, презентація розкішних прикрас Bulgari, ну і само собою люксові речі від Cartier, Dolce&Gabbana та Gucci, у яких вона хизується у своїх соціальних мережах перед вчителями з копійчаними зарплатами. Лише на фото одягу на десятки тисяч доларів...
Ця діячка відома тим, що раніше вона працювала керівником в комунальному підприємстві «Притулок для тварин» в Бородянці, проте її навіть звідти звільнили зі скандалом після чисельних скарг активістів, власне через неадекватні витрати бюджетних коштів. На цій посаді наша модниця встигла заробити собі на дві кримінальні справи за незаконне нарахування для себе завищеної заробітної плати та закупівлю автомобілів для перевезення тварин за завищеною вдвічі вартістю
Ми маємо знати своїх «героїв»
Досі НЕ звільнена
Видна міленіалка• 23 августа 2023
Ответ дляJimson
Во второй раз сериальчик не проканает, дебаты будут.
Так і в цей раз дебати були - на стадіоні, шикарне шоу від найкращих творців, глядачі були у захваті.
Булку Дай• 23 августа 2023
Питання як такого гуманоїда с таким минулим прийняли на держпосаду?
І чому вона досі займає цю посаду, а не тюремні нари (разом з тим , хто прийняв її на роботу).
Jimson• 23 августа 2023
Ответ дляMede
Дійсно, коли вибирали Зеленського - був вибір без вибору, якщо не сказати більше. До того ж через повне розчарування у владі як такій була дуже низька явка виборців. В першому турі голосувала за іншого кандидата (не Порошенка), у другому хвилин п´ять не могла вирішити, бо в Порошенку розчарувалася, а Зеленського терпіти не могла. Тепер от думаю - краще би моя рука тоді відсохла
’Выбор есть всегда, только он не всегда нравится’ (с). На выборах 2019 нужно было выбрать Петю, но у меня тоже рука не поднялась. Две галочки, испорченный бюллетень.

Петя не подарок, но умнее, опытнее и, очевидно, самостоятельнее.
Простоваля• 23 августа 2023
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
Її призначили, бо немає принципів і вміє красти ! А не через красу
Вона ж працює на партію, а не на себе в першу чергу !
А откуда они ее выкопали? Явно чей-то рабочий рот. Как и эта, посолка-минетчица в Болгарии
Jimson• 23 августа 2023
Ответ дляБулку Дай
Заносит кому надо и сколько положено, в установленные сроки. По-простому, делает все, как надо.
Mede• 23 августа 2023
Ответ дляJimson

Удалено администрацией...
Булку Дай• 23 августа 2023
Ответ дляJimson
А, Я Ж ЗАБУЛА, В НАС ЖЕ КОРУПЦІЇ НЕ МАЄ.
Jimson• 23 августа 2023
Ответ дляБулку Дай
Есть надежные деловые отношения, временами переходящие в высокие интимные :)
Не цілуюсь з бодуна• 23 августа 2023
Ответ дляJimson
Ну, ви ж, сподіваюсь, розумієте, що не може в політику нашої корумпованої та кримінальної країни - прийти людина сама по собі ?
За кожним претендентом стоїть олігарх, або група !
Тому, вважаю, що нас врятує тільки призначений або довірений представник від ЄС і США !
Бо, наші бандити, євреї та крадії - нам від держави нічого не залишать (
Не цілуюсь з бодуна• 23 августа 2023
Ответ дляБулку Дай
А РДА кому підчинаються ?
У вас ще залишаються питання ?
Jimson• 23 августа 2023
Ответ дляMede
Удалено администрацией...
Он один не может ее закончить, слишком много интересов сплелись в один клубок, да и само завершение ему совершенно не нужно, т.к. сразу прийдется ответить на массу непростых вопросов. Текущая ситуация удобнее. Есть еще один вполне вероятный вариант, но здесь писать не стану.
Не цілуюсь з бодуна• 23 августа 2023
Ответ дляПростоваля
На ваше «ясно» рівня базар-окружна навіть немає, що відповісти
Сегодня я не я• 23 августа 2023
Зайшла ФБ
Вже всюди ці фото в лєнтах і цей текст, поговорять та забудуть , в коментах її гадять гарно, тисячі репостів, ну і шо, а нічого
А якби як з Чаушеску , то років через 10 може б і почала Україна жити як румуни зараз , хочаби
Викупана• 23 августа 2023
На деякі школи в районі дивитись гидко, на периферії є значно кращі. Головне, вчасно збирати готівку з батьків.
Зліва на фото незмінна очільниця відділу освіти
Госпожа Белладонна• 23 августа 2023
Ответ дляJimson

Ваш Петя бы прогнулся под путина и шел по пути яныка. но войны бы не было, согласна, была бы медленная аннексия.
Баба_Воля• 23 августа 2023
Ответ дляПростоваля
Горжусь нашими мужиками! Таких чучел без водки трахают, еще и на хлебное место пристраивают Щедрость по -украински.
Так мож с водкой
Jimson• 23 августа 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Разминирование Перекопа - это аннексия, причем стремительная.
Проня_Прокоповна• 23 августа 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
при деньгах, занимается собой - но язык не повернеться назвать ее ухоженной, как продавщица с рынка
При чьих деньгах? Главный и единственный вопрос.
Проня_Прокоповна• 23 августа 2023
Ответ дляIrinkalak
А можно смертную казнь в стране ввести?
И кто, интересно, пострадает от этого?

*это, как про дедушку, что укрытия не открыл. Нашли на кого повесить.
ДлинноНожка• 23 августа 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
а кого перечислили?
Пост 47 и 48
Коли мовчу- приємна жінка• 23 августа 2023
на фото Дубай вообще то,а не Катар,ну то такое
автор Гага Газу • 23 августа 2023
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
Ну судять по локації з інсти
Я в Катарі не була
Фото публічні
Тішуся неперетішуся• 23 августа 2023
Ответ дляБулку Дай
А почему Вы думаете, что у нас на держпосаду принимают за выдающиеся человеческие качества? Её пропихнули и она делится, с кем надо. Никто никого не посадит.
Булку Дай• 23 августа 2023
Дуже прикро, що в нас це вважається нормою.
Дайте вподобайок• 23 августа 2023
Ответ дляМусик Пусик
Да нет конечно, меня в целом волнует коррупция и наше будущее и прошлое, никто ни за что не в ответе, начиная с Кравчука-Кучмы, везде круговая порука, во всех сферах, куда не глянь
А що бубочка них при чем?
Дайте вподобайок• 23 августа 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
8 лет не шел. И война была но не полномасштабная. И в армию вливали средства, а не дороги асфальтировпли и шаттлбасы через чонгар запускали. И тот же чонгар заминирован был, а не: велкам ту юкрейн.
Тяжело признавать свои ошибки? Но хотя бы перестаньте восхвалять зеленолицего.
курасаны• 23 августа 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Понятное дело, что часть потоков идёт ещё выше
Думаю, ей ч потоков остаются ’гроши’ но и за эти суммы она отлично живёт и готова сесть. Сколько ж тогда идёт выше?
И как можно было после ’собачек’ получить такой пост с такой ответственностью??? Юля...кто ее крышует????
курасаны• 23 августа 2023
Ответ дляЛетала_НаМетле
Нет, не надо смертную, просто рубить руки ворам и все. По локоть )
По шею
автор Гага Газу • 23 августа 2023
Ответ длякурасаны
По шею
По губи
Нашли в капусте• 23 августа 2023
Була вже тема ця
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3386986