Гага Газу• 23 августа 2023
Ось кому доступний відпочинок в Катарі
Ольга Юріївна Дроздова - начальник адміністративно-господарчого відділу управління освіти Дніпропетровської в місті Києві РДА та голова тендерного комітету.
Минуло більше місяця зі скандалу із закупівлями барабанів, конструкторів, овочерізок та космічних сковорідок, стільців за дві ціни, туалетного паперу та швабр на 4 мільйони гривень в укриття навчальних закладів
Дроздова була відповідальна за ці закупівлі як голова тендерного комітету.
Відпочинок в Катарі, презентація розкішних прикрас Bulgari, ну і само собою люксові речі від Cartier, Dolce&Gabbana та Gucci, у яких вона хизується у своїх соціальних мережах перед вчителями з копійчаними зарплатами. Лише на фото одягу на десятки тисяч доларів...
Ця діячка відома тим, що раніше вона працювала керівником в комунальному підприємстві «Притулок для тварин» в Бородянці, проте її навіть звідти звільнили зі скандалом після чисельних скарг активістів, власне через неадекватні витрати бюджетних коштів. На цій посаді наша модниця встигла заробити собі на дві кримінальні справи за незаконне нарахування для себе завищеної заробітної плати та закупівлю автомобілів для перевезення тварин за завищеною вдвічі вартістю
Ми маємо знати своїх «героїв»
Досі НЕ звільнена
Ми маємо знати своїх «героїв»
Досі НЕ звільнена
Нашли в капусте• 23 августа 2023
Ответ дляПультОт_БМВ
Дело даже не в том, что воруют. А в том, что не бояться этим хвастаться (((
100%
Нашли в капусте• 23 августа 2023
Ответ дляJimson
Кучма еще не сошел с дистанции? Очень жаль :(
Батько всіх українських олігархів
Нашли в капусте• 23 августа 2023
Ответ дляВикупана
На деякі школи в районі дивитись гидко, на периферії є значно кращі. Головне, вчасно збирати готівку з батьків.
Зліва на фото незмінна очільниця відділу освіти
Завжди було цікаво,чому всіх проституток і утриманок завжди пхають саме в управління освіти? Це такий жарт над освітянами?
Нашли в капусте• 23 августа 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ваш Петя бы прогнулся под путина и шел по пути яныка. но войны бы не было, согласна, была бы медленная аннексия.
100%
В 2019 був дуже складний вибір між поганим і катастрофічним
Зоряний Шлях• 23 августа 2023
Ответ дляБавовнятий Пупс
Умудряются еще и как , знаю много таких. Волонтерят и не только в Украине и имеют дофига, а не то что мы порядочные лохи
Без лохов и донатов ничего бы этого не было
Зоряний Шлях• 23 августа 2023
Ответ дляГоспожа Белладонна
То есть вы бы выбрали все равно войну? Зачем тогда это лицемерие на весь мир?