За ким я буду?• 23 августа 2023
Допомога киянам від Кличко до дня Незалежності України.
Дівчата, вже почали виплачувати цю допомогу?
"Київ піклується про соціально-вразливі і незахищені категорії мешканців міста.
До Дня Незалежності України столиця виплатить за програмою "Турбота. Назустріч киянам" загалом 130 мільйонів гривень одноразової матеріальної допомоги соціально-незахищеним киянам. У тому числі - внутрішнім переселенцям, які сьогодні проживають у столиці.
Всього допомогу отримають 280 тисяч мешканців нашого міста. Розмір виплат становить від 400 до 950 гривень.
Зокрема, матеріальну допомогу отримають:
▫️люди з інвалідністю I, II та III груп
▫️особи, які одержують допомогу на дітей з тяжкими захворюваннями
▫️діти-сироти
▫️Праведники Бабиного Яру
▫️репресовані особи, яких у подальшому реабілітували
▫️учасники народного ополчення, які брали участь в обороні Києва з липня по вересень 1941 року
▫️батьки та матері загиблих в мирний час військовослужбовців строкової служби
▫️непрацюючі пенсіонери, розмір пенсій яких не перевищує розміру 2,5 прожиткових мінімуми для осіб, що втратили працездатність."
▫️люди з інвалідністю I, II та III груп
▫️діти-сироти
▫️Праведники Бабиного Яру
Киев_Елена• 23 августа 2023
Меня улыбнуло категория ополченцев 1941 года которые обороняли Киев) Им сейчас под 100 лет должно быть, не меньше))) много таких
?
За ким я буду?
• 23 августа 2023
Ответ дляМрію про пончик
Многие получают пенсию на укрпочте, им карта не нужна.
в мене батьки пенсію отримують на УП (приносять додому ) , отримують на кк
ПесиКот• 23 августа 2023
Ответ дляТак точно!
даже если и не получит, он умрет без 400 грн ? смешная допомога, чтобы так за нее переживать.
Вы не поверите, но для кого-то и 400 грн. Особенно сейчас.
Ищу Аленя• 23 августа 2023
Ответ дляДайте подуться
Вы на карту киянына или на банковскую карту получили?
На ту карту, куда приходят выплаты по инвалидности. На банковскую
Клептоманка• 23 августа 2023
Ответ дляПесиКот
Я считаю тоже это деньги. Хоть и работаю. На сегодняшний день ни разу не лишние, тк сказать неучтенка .
Так точно!• 23 августа 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
це просто трешак,
будете особою з інвалідністю, тоді з вами порозмірковуємо які суми для вас будуть не важливі, геть звідси
ваши речи вам на плечи. будете вы инвалидом! я вас не проклинала и такого не желала.
За ким я буду?
• 23 августа 2023
Ответ дляIrina 2020
Без якихось притензій! Читаю про допомогу киянам ві Кличко!!! А в інших містах цього немає. Якось несправедливо, бо тих 400 грн це теж гроші....І по факту, я так думаю Кличко їх виділяє явно з бюджету, а не зі свого кормана
звісно з бюджету, міського
За ким я буду?
• 23 августа 2023
Ответ дляТак точно!
в мене вже є інвалідність,... дивують такі як ви, вочевидь , потрібно її мати , щоб зрозуміти що ті гроші не зайві ..адью
Я не в теме• 23 августа 2023
У меня 3группа и я ничего не получила.
А вы заполняли какую-то форму на выплату?
Мстящий за Зайца• 23 августа 2023
У мамы 2 группа, пенсионерка, не работает, ничего не получила (
За ким я буду?
• 23 августа 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
який розмір пенсії?
За ким я буду?
• 23 августа 2023
Ответ дляЯ не в теме
У меня 3группа и я ничего не получила.
ні, нічого не потрібно заповнювати, це масова допомога ... у вас є картка киянина?
Ждун с Нибиру• 23 августа 2023
Ответ дляЦветов Мне срочно
Извините, а вы работаете? Отец имеет 3 группу и работает, интересно он получит
Ні, я не працюю
Мстящий за Зайца• 23 августа 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
який розмір пенсії?
Так а какая разница, в первом пункте же написано, что инвалидам. По размеру пенсии - отдельная категория.
Кк у мамы есть
Я не в теме• 23 августа 2023
Ответ дляЗа ким я буду?
Так є, але я пенсію отримую на Приватбанк
За ким я буду?
• 24 августа 2023
Ответ дляЯ не в теме
я теж пенсію на Приват, а ці виплати завжди на кк, тому і запитую тут. чи вже виплачують, бо я кк користуюсь тільки для пільгового проїзду, і навіть не знаю коли туди кошти приходять
За ким я буду?
• 24 августа 2023
Ответ дляМстящий за Зайца
Кк у мамы есть
ні! у мене батько на інвалідності (2гр) , ці виплати ніколи не отримує, бо розмір пенсії вище ніж зазначена у програмі
Пульт от линолеума• 24 августа 2023
Ответ дляIrina 2020
Переезжайте в Киев. И вам будет помощь)