СМСница• 23 августа 2023
Встановлення чіпу коту
Підкажіть це процедура швидка? Наркозу не потребує? Як коти себе потім почувають
Бо мені треба це зробити і через два дня з котом в далеку дорогу їхати
Люблю пиво• 23 августа 2023
Швидка, пару секунд, киця навіть нічого не зрозуміла, просто укол.
Моя не мала ніякого відходняку, лікар сказав, що може бути добу слабкість.
Крайня невістка• 23 августа 2023
Швидка процедура, як вакцинація, наркоз непотрібно. А паспорт закордонний вже є у тварини і щеплення, аналіз на титри антитіл до сказу?
СМСница
• 23 августа 2023
Ответ дляКрайня невістка
Так все є,купила всі документи і треба тільки чіп встановити
Столічна штучка• 23 августа 2023
Та там 5 сек. Вообще не понял, в чем вопрос.
А как вы сначала купили доки, а потом чип? Должно же вроде наоборот быть
Крайня невістка• 23 августа 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Вот и я не пойму, как паспорт можно получить без чипа
СМСница
• 23 августа 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Все разом відправили мені, але чіп треба встановити в місцевій лікарні
Крайня невістка• 23 августа 2023
Ответ дляСМСница
Так после чипа должна быть прививка от бешенства, потом месяц нельзя выезжать после нее
СМСница
• 23 августа 2023
Ответ дляКрайня невістка
В документах це все теж є
Холодная каша• 23 августа 2023
Ответ дляСМСница
В документах це все теж є
шарашкіна контора..дані чіпу (номер, дата встановлення і тд) буде в держ.паспорті стояти, а дата прививок яка у вас? якщо до дати встановлення чіпу - то прививки з паспорту до фєні.
Держ.паспорт тільки держ.ветлікарні видають і ведуть облік, просто так з рук їх не купити.
СМСница
• 23 августа 2023
Ответ дляХолодная каша
Наче дуже перевірені контакти
Аналіз крові теж є
І ще щось за тиждень треба буде зробити
Ану гляньте якщо розбираєтесь
Аналіз крові теж є
І ще щось за тиждень треба буде зробити
Ану гляньте якщо розбираєтесь
СМСница
• 23 августа 2023
Ответ дляХолодная каша
Дата чіппування ро паспорту 27.01.23
дожену і ощасливлю• 23 августа 2023
Ответ дляСМСница
Дата чіппування ро паспорту 27.01.23
Дату чіпування ніхто знати не буде
Головне щоб з д
Щепленнями і титрами все добре було
Головне щоб з д
Щепленнями і титрами все добре було
Все знаю від і до• 23 августа 2023
Ответ дляСМСница
Дата чіппування ро паспорту 27.01.23
Вы молодец
Викачую яйцями• 23 августа 2023
Я в Кропивницькому ставила чіп кішці, главврач держклініки подивився паспорт, сказав щеплення ще дійсні (щеплення в листопаді, чіп в травні), переробляти не треба. Чого всі кажуть що щепити ще раз після чіпу треба не розумію