СМСница• 23 августа 2023

Встановлення чіпу коту

Підкажіть це процедура швидка? Наркозу не потребує? Як коти себе потім почувають
Бо мені треба це зробити і через два дня з котом в далеку дорогу їхати
Кукарикуууууу• 23 августа 2023
3 секунди і готово
Люблю пиво• 23 августа 2023
Швидка, пару секунд, киця навіть нічого не зрозуміла, просто укол.
Моя не мала ніякого відходняку, лікар сказав, що може бути добу слабкість.
Все буде Україна• 23 августа 2023
Просто обычный укол в холку. Минута с подготовкой.
автор СМСница • 23 августа 2023
Дякую, заспокоїли мене 😘
Крайня невістка• 23 августа 2023
Швидка процедура, як вакцинація, наркоз непотрібно. А паспорт закордонний вже є у тварини і щеплення, аналіз на титри антитіл до сказу?
автор СМСница • 23 августа 2023
Ответ дляКрайня невістка
Так все є,купила всі документи і треба тільки чіп встановити
Столічна штучка• 23 августа 2023
Та там 5 сек. Вообще не понял, в чем вопрос.
А как вы сначала купили доки, а потом чип? Должно же вроде наоборот быть
Крайня невістка• 23 августа 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Вот и я не пойму, как паспорт можно получить без чипа
автор СМСница • 23 августа 2023
Ответ дляСтолічна штучка
Все разом відправили мені, але чіп треба встановити в місцевій лікарні
Крайня невістка• 23 августа 2023
Ответ дляСМСница
Так после чипа должна быть прививка от бешенства, потом месяц нельзя выезжать после нее
автор СМСница • 23 августа 2023
Ответ дляКрайня невістка
В документах це все теж є
Холодная каша• 23 августа 2023
Ответ дляСМСница
В документах це все теж є
шарашкіна контора..дані чіпу (номер, дата встановлення і тд) буде в держ.паспорті стояти, а дата прививок яка у вас? якщо до дати встановлення чіпу - то прививки з паспорту до фєні.
Держ.паспорт тільки держ.ветлікарні видають і ведуть облік, просто так з рук їх не купити.
автор СМСница • 23 августа 2023
Ответ дляХолодная каша
Наче дуже перевірені контакти
Аналіз крові теж є
І ще щось за тиждень треба буде зробити
Ану гляньте якщо розбираєтесь
автор СМСница • 23 августа 2023
Ответ дляХолодная каша
Дата чіппування ро паспорту 27.01.23
дожену і ощасливлю• 23 августа 2023
Ответ дляСМСница
Дата чіппування ро паспорту 27.01.23
Дату чіпування ніхто знати не буде
Головне щоб з д
Щепленнями і титрами все добре було
Все знаю від і до• 23 августа 2023
Ответ дляСМСница
Дата чіппування ро паспорту 27.01.23
Вы молодец
Herb_TEA• 23 августа 2023
Подскажите, пожалуйста ,где купили в ЛС. Очень надо, в интернете не смогла найти
Викачую яйцями• 23 августа 2023
Я в Кропивницькому ставила чіп кішці, главврач держклініки подивився паспорт, сказав щеплення ще дійсні (щеплення в листопаді, чіп в травні), переробляти не треба. Чого всі кажуть що щепити ще раз після чіпу треба не розумію