Советничаю тут• 23 августа 2023

Дівчата, підкажіть будь ласка з власного досвіду,яка скатертина краще ?

З тефлоновим покриттям чи звичайна текстиль? Хотіла звичайну, такого кольору як я хочу звичайних немає, є тільки з тефлоновим покриттям. Це правда,що якщо на ній ( з тефлоновим) вже просочилась пляма, то випрати її не реально? На фото той колір, який хочу. Дякую
Моль Моллівна• 23 августа 2023
Вони нормально відпираються. У нас гості вино червоне пролили на таку, в машинку кинула і проблем нема.

Стефанія• 23 августа 2023
тефлонове покриття переться як звичайне, проте реклама далека від реальності і після 5го прання від нього лишаються одні спогади)
пицунда• 23 августа 2023
лен
tiola• 23 августа 2023
У мене були тефловані у постійному користуванні. Плями залишаються, виглядає жахливо.
Morskakapusta• 23 августа 2023
а зачем вообще нужна скатерть? давно ни у кого не видела
автор Советничаю тут • 23 августа 2023
Ответ дляМоль Моллівна
Дуже вдячна за відповідь
автор Советничаю тут • 23 августа 2023
Ответ дляСтефанія
Дякую
автор Советничаю тут • 23 августа 2023
Ответ дляtiola
Звичайна текстильна без тефлону краще?
автор Советничаю тут • 23 августа 2023
Ответ дляMorskakapusta
У нас серветки на столі для кожного члена сім´ї, але коли гості треба скатертина, бо стіл шкрябається:( Та й виглядає зі скатертиною краще

автор Советничаю тут • 23 августа 2023
Ответ дляtiola
Мені то взагалі не для щоденного використання, але я теж хотіла звичайну,та немає потрібного кольору без тефлону, вже все обшукала
Баба на горошині• 23 августа 2023
Ответ дляСоветничаю тут
Візьміть тканину, нашийте декілька і міняйте. По ціні дак знайшла в ваших кольорах.
Баба на горошині• 23 августа 2023
І звичайна тканина
автор Советничаю тут • 24 августа 2023
Ответ дляБаба на горошині
І звичайна тканина
Щиро дякую